Indonesia
I-League - 2nd Division •
26.04.2026 — 13:30
Delhi FC
Elo: 1521λ (Beklenen Gol): 2.24
6 - 1
Tamamlandı
İY: 5 - 0
Myj-Gmsc
Elo: 1454λ (Beklenen Gol): 0.66
Model Güven Derecesi:
%74
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Delhi FC - Myj-Gmsc mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 2.24, Dep: 0.66 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Delhi FC %72.8 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %55.5, Karşılıklı Gol Var olasılığı %43.9, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %18.4 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %93
AI Sharp Pick (Yüksek Model Mutabakatı)
MS 1 (Ev Sahibi Galibiyeti)
Hibrit İhtimal
%63.1
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Delhi FC xG
2.39
Dengeli
Myj-Gmsc xG
0.84
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%72.8
X (Beraberlik)
%18.4
2 (Deplasman)
%8.8
Çifte Şans 1X: %91.2
Çifte Şans X2: %27.2
Çifte Şans 12: %81.6
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %93.8
0.5 Alt: %6.3
1.5 Üst: %79.2
1.5 Alt: %20.8
2.5 Üst: %55.5
2.5 Alt: %44.5
3.5 Üst: %33.1
3.5 Alt: %66.9
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%43.9
KG Yok
%56.1
En Olası Skorlar
Top 6 Skor2-0
%13.8
1-0
%11.7
3-0
%10.3
2-1
%9.1
1-1
%8.7
3-1
%6.8
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %52.6
İY X: %37.2
İY 2: %10.2
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %72.2
İY 0.5 Alt: %27.8
İY 1.5 Üst: %38.0
İY 1.5 Alt: %62.1
İY 2.5 Üst: %14.1
İY 2.5 Alt: %85.9
İY 3.5 Üst: %4.0
İY 3.5 Alt: %96.0
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
6.6
+
Dep
3.14
=
Toplam
9.74
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %63.7
8.5 Alt: %36.3
9.5 Üst: %50.9
9.5 Alt: %49.1
10.5 Üst: %38.4
10.5 Alt: %61.6
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.48 Korner (Ev: 3.03, Dep: 1.44)
İY 4.5 Üst: %46.4
İY 4.5 Alt: %53.6
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %83.1 |
Eşit: %7.1 |
Dep: %9.8
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~1.95
+
Dep
~2.3
=
Toplam
~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4
3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0
4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5
5.5 Kart Alt: %74.5
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%17.3
Ev KK: %7.7
Orta Risk
Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
24.9
Ev: 17.7 • Dep: 7.2
İsabetli Şut
8.8
Ev: 6.3 • Dep: 2.5
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %74.8
21.5 Alt: %25.2
23.5 Şut Üst: %60.1
23.5 Alt: %39.9
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %64.9
7.5 Alt: %35.1
8.5 İsabetli Üst: %51.4
8.5 Alt: %48.6
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiDelhi FC
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Myj-Gmsc
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Delhi FC (-1.50)
@2.08
%48.1 İhtimal
İade (Push): %0.0
Myj-Gmsc (+1.50)
@1.93
%51.9 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.75 Gol Üst
@2.07
%48.3 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.75 Gol Alt
@1.94
%51.7 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 Ana Hat | @2.08 | %48.1 | %0.0 | @1.93 | %51.9 |
| -1.25 | @1.83 | %54.7 | %0.0 | @2.20 | %45.4 |
| -1.00 | @1.58 | %63.3 | %24.0 | @2.72 | %36.7 |
| -0.75 | @1.46 | %68.3 | %0.0 | @3.15 | %31.7 |
| -0.50 | @1.39 | %72.1 | %0.0 | @3.58 | %27.9 |
| -0.25 | @1.26 | %79.6 | %0.0 | @4.90 | %20.4 |
| 0.0 | @1.13 | %88.9 | %18.9 | @8.98 | %11.1 |
| +0.25 | @1.11 | %90.0 | %0.0 | @10.02 | %10.0 |
| +0.50 | @1.10 | %91.0 | %0.0 | @11.07 | %9.0 |
| +0.75 | @1.06 | %94.1 | %0.0 | @16.89 | %5.9 |
| +1.00 | @1.03 | %97.4 | %6.6 | @38.72 | %2.6 |
| +1.25 | @1.03 | %97.5 | %0.0 | @40.10 | %2.5 |
| +1.50 | @1.02 | %97.6 | %0.0 | @41.47 | %2.4 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.32 | %75.7 | %0.0 | @4.11 | %24.3 |
| +2.00 | @1.39 | %71.8 | %24.4 | @3.54 | %28.2 |
| +2.25 | @1.62 | %61.8 | %0.0 | @2.62 | %38.2 |
| +2.50 | @1.84 | %54.3 | %0.0 | @2.19 | %45.7 |
| +2.75 Ana Hat | @2.07 | %48.3 | %0.0 | @1.94 | %51.7 |
| +3.00 | @2.46 | %40.6 | %23.0 | @1.68 | %59.4 |
| +3.25 | @2.83 | %35.4 | %0.0 | @1.55 | %64.7 |
| +3.50 | @3.20 | %31.3 | %0.0 | @1.46 | %68.7 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 6.3% | 3.1% | 1.2% | 0.3% | 0.0% | 0.0% |
| 1 Gol | 12.0% | 9.0% | 2.8% | 0.6% | 0.1% | 0.0% |
| 2 Gol | 14.2% | 9.4% | 3.1% | 0.7% | 0.1% | 0.0% |
| 3 Gol | 10.6% | 7.0% | 2.3% | 0.5% | 0.1% | 0.0% |
| 4 Gol | 5.9% | 3.9% | 1.3% | 0.3% | 0.0% | 0.0% |
| 5 Gol | 2.7% | 1.8% | 0.6% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
Delhi FC — Son 5 Maç
G
vs Sporting Goa (E)
2 - 1
G
vs Sudeva (D)
1 - 2
G
vs Karbi Anglong Morning Star FC (E)
2 - 1
B
vs NEROCA (D)
1 - 1
B
vs Shillong Lajong (D)
0 - 0
Myj-Gmsc — Son 5 Maç
M
vs Sudeva (D)
1 - 0
M
vs Karbi Anglong Morning Star FC (D)
4 - 0
G
vs NEROCA (E)
2 - 1
M
vs United (E)
0 - 1
B
vs SC Bengaluru (E)
3 - 3
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.