Maç Listesine Dön
Fransa National 3 - Group H • 28.02.2026 — 19:00

Montpellier II

Elo: 1463
λ (Beklenen Gol): 1.45
2 - 0
Tamamlandı
İY: 1 - 0

Bourgoin-Jallieu

Elo: 1520
λ (Beklenen Gol): 2.25
Model Güven Derecesi:
%63
Veri Kalitesi Bildirimi: Deplasman ekibinin son dönem maç verisi 5'ten azdır (4 maç). | İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Montpellier II - Bourgoin-Jallieu mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.45, Dep: 2.25 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Bourgoin-Jallieu %55.0 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %71.5, Karşılıklı Gol Var olasılığı %69.1, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %21.3 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %58.9
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Montpellier II xG 1.91
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
Bourgoin-Jallieu xG 2.35
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.91 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (1.45 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %23.8
X (Beraberlik) %21.3
2 (Deplasman) %55.0

Çifte Şans 1X: %45.0
Çifte Şans X2: %76.2
Çifte Şans 12: %78.7
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %96.8 0.5 Alt: %3.2
1.5 Üst: %89.0 1.5 Alt: %11.0
2.5 Üst: %71.5 2.5 Alt: %28.5
3.5 Üst: %50.6 3.5 Alt: %49.4

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %69.1
KG Yok %30.9
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
1-2
%9.1
1-1
%8.7
1-3
%6.8
2-2
%6.6
0-2
%6.3
2-1
%5.9

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %22.2 İY X: %35.7 İY 2: %42.1
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %80.1 İY 0.5 Alt: %19.9
İY 1.5 Üst: %50.3 İY 1.5 Alt: %49.7
İY 2.5 Üst: %23.0 İY 2.5 Alt: %77.0
İY 3.5 Üst: %8.4 İY 3.5 Alt: %91.6
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 5
+
Dep 6.56
=
Toplam 11.56
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %81.4 8.5 Alt: %18.6
9.5 Üst: %71.7 9.5 Alt: %28.3
10.5 Üst: %60.5 10.5 Alt: %39.5

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 5.32 Korner (Ev: 2.3, Dep: 3.02)
İY 4.5 Üst: %61.3 İY 4.5 Alt: %38.7
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %27.1 | Eşit: %10.7 | Dep: %62.1
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~2.24
+
Dep ~2.65
=
Toplam ~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9 3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0 4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4 5.5 Kart Alt: %63.6

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %19.6
Ev KK: %8.8 Orta Risk Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 29.8
Ev: 12.9 • Dep: 16.9
İsabetli Şut 10.4
Ev: 4.6 • Dep: 5.8
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %94.2 21.5 Alt: %5.8
23.5 Şut Üst: %87.9 23.5 Alt: %12.1

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %81.3 7.5 Alt: %18.7
8.5 İsabetli Üst: %70.9 8.5 Alt: %29.1
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Montpellier II
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Bourgoin-Jallieu
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Montpellier II (+0.75)
@1.94
%51.5 İhtimal
İade (Push): %0.0
Bourgoin-Jallieu (-0.75)
@2.06
%48.5 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+3.50 Gol Üst
@2.04
%49.0 İhtimal
İade (Push): %0.0
+3.50 Gol Alt
@1.96
%51.0 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @9.37 %10.7 %0.0 @1.12 %89.3
-1.25 @8.74 %11.4 %0.0 @1.13 %88.6
-1.00 @8.11 %12.3 %13.4 @1.14 %87.7
-0.75 @5.36 %18.6 %0.0 @1.23 %81.4
-0.50 @4.15 %24.1 %0.0 @1.32 %75.9
-0.25 @3.69 %27.1 %0.0 @1.37 %72.9
0.0 @3.24 %30.9 %21.9 @1.45 %69.1
+0.25 @2.54 %39.4 %0.0 @1.65 %60.6
+0.50 @2.17 %46.1 %0.0 @1.85 %54.0
+0.75 Ana Hat @1.94 %51.5 %0.0 @2.06 %48.5
+1.00 @1.71 %58.4 %21.2 @2.41 %41.6
+1.25 @1.58 %63.4 %0.0 @2.73 %36.7
+1.50 @1.49 %67.2 %0.0 @3.05 %32.8
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.14 %87.5 %0.0 @8.01 %12.5
+2.00 @1.16 %86.1 %18.1 @7.21 %13.9
+2.25 @1.29 %77.6 %0.0 @4.46 %22.4
+2.50 @1.42 %70.6 %0.0 @3.40 %29.4
+2.75 @1.49 %67.0 %0.0 @3.03 %33.0
+3.00 @1.60 %62.5 %21.5 @2.67 %37.5
+3.25 @1.82 %54.9 %0.0 @2.22 %45.1
+3.50 Ana Hat @2.04 %49.0 %0.0 @1.96 %51.0
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 3.2% 5.1% 6.5% 4.8% 2.7% 1.2%
1 Gol 3.1% 8.9% 9.4% 7.0% 3.9% 1.8%
2 Gol 2.7% 6.0% 6.8% 5.1% 2.9% 1.3%
3 Gol 1.3% 2.9% 3.3% 2.5% 1.4% 0.6%
4 Gol 0.5% 1.1% 1.2% 0.9% 0.5% 0.2%
5 Gol 0.1% 0.3% 0.3% 0.3% 0.1% 0.1%
Montpellier II — Son 5 Maç
M vs Gallia Lucciana (D)
3 - 0
M vs Olympique d'Alès (D)
3 - 1
B vs Olympique Marseille II (E)
3 - 3
M vs Fos (D)
3 - 1
G vs Carnoux (D)
2 - 3
Bourgoin-Jallieu — Son 5 Maç
G vs Olympique Marseille II (E)
2 - 1
G vs Seyssinet-Pariset (D)
1 - 2
M vs Seyssinet-Pariset (E)
1 - 2
G vs Seyssinet-Pariset (D)
0 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.