Maç Listesine Dön
Fransa National 3 - Group H • 14.03.2026 — 20:00

Stade Beaucairois

Elo: 1499
λ (Beklenen Gol): 1.76
2 - 3
Tamamlandı

Montpellier II

Elo: 1463
λ (Beklenen Gol): 1.42
Model Güven Derecesi:
%61
Veri Kalitesi Bildirimi: Ev sahibi ekibin son dönem maç verisi 5'ten azdır (3 maç). Lig ortalamasına doğru yumuşatma ağırlığı artırıldı. | İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Stade Beaucairois - Montpellier II mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.76, Dep: 1.42 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Stade Beaucairois %44.9 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %61.6, Karşılıklı Gol Var olasılığı %63.6, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %24.7 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %71.1
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Stade Beaucairois xG 2.00
Dengeli
Montpellier II xG 1.60
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %44.9
X (Beraberlik) %24.7
2 (Deplasman) %30.4

Çifte Şans 1X: %69.6
Çifte Şans X2: %55.1
Çifte Şans 12: %75.3
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %95.0 0.5 Alt: %5.0
1.5 Üst: %83.4 1.5 Alt: %16.6
2.5 Üst: %61.6 2.5 Alt: %38.4
3.5 Üst: %39.3 3.5 Alt: %60.7

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %63.6
KG Yok %36.4
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
1-1
%11.2
2-1
%9.2
1-2
%7.4
1-0
%6.5
2-2
%6.5
2-0
%6.4

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %34.8 İY X: %39.5 İY 2: %25.7
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %75.2 İY 0.5 Alt: %24.8
İY 1.5 Üst: %42.7 İY 1.5 Alt: %57.3
İY 2.5 Üst: %17.3 İY 2.5 Alt: %82.7
İY 3.5 Üst: %5.6 İY 3.5 Alt: %94.4
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 5.62
+
Dep 4.78
=
Toplam 10.4
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %71.0 8.5 Alt: %29.0
9.5 Üst: %59.1 9.5 Alt: %40.9
10.5 Üst: %46.7 10.5 Alt: %53.3

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.78 Korner (Ev: 2.59, Dep: 2.2)
İY 4.5 Üst: %52.1 İY 4.5 Alt: %47.9
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %54.2 | Eşit: %12.1 | Dep: %33.7
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~1.95
+
Dep ~2.3
=
Toplam ~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4 3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0 4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5 5.5 Kart Alt: %74.5

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %17.3
Ev KK: %7.7 Orta Risk Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 26.6
Ev: 14.8 • Dep: 11.9
İsabetli Şut 9.3
Ev: 5.3 • Dep: 4.1
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %84.1 21.5 Alt: %15.9
23.5 Şut Üst: %72.2 23.5 Alt: %27.8

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %71.2 7.5 Alt: %28.8
8.5 İsabetli Üst: %58.6 8.5 Alt: %41.4
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Stade Beaucairois
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Montpellier II
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Stade Beaucairois (-0.25)
@1.96
%50.9 İhtimal
İade (Push): %0.0
Montpellier II (+0.25)
@2.04
%49.1 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+3.00 Gol Üst
@2.01
%49.8 İhtimal
İade (Push): %22.6
+3.00 Gol Alt
@1.99
%50.2 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @4.19 %23.9 %0.0 @1.31 %76.1
-1.25 @3.76 %26.6 %0.0 @1.36 %73.4
-1.00 @3.32 %30.1 %20.7 @1.43 %69.9
-0.75 @2.62 %38.1 %0.0 @1.62 %61.9
-0.50 @2.25 %44.5 %0.0 @1.80 %55.5
-0.25 Ana Hat @1.96 %50.9 %0.0 @2.04 %49.1
0.0 @1.68 %59.4 %25.0 @2.46 %40.6
+0.25 @1.53 %65.2 %0.0 @2.87 %34.8
+0.50 @1.44 %69.6 %0.0 @3.28 %30.4
+0.75 @1.32 %75.8 %0.0 @4.13 %24.2
+1.00 @1.20 %83.3 %16.5 @5.99 %16.7
+1.25 @1.18 %84.8 %0.0 @6.58 %15.2
+1.50 @1.16 %86.1 %0.0 @7.18 %13.9
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.23 %81.1 %0.0 @5.30 %18.9
+2.00 @1.27 %78.5 %22.1 @4.64 %21.6
+2.25 @1.46 %68.7 %0.0 @3.20 %31.3
+2.50 @1.64 %61.1 %0.0 @2.57 %38.9
+2.75 @1.78 %56.2 %0.0 @2.28 %43.8
+3.00 Ana Hat @2.01 %49.8 %22.6 @1.99 %50.2
+3.25 @2.30 %43.5 %0.0 @1.77 %56.5
+3.50 @2.59 %38.6 %0.0 @1.63 %61.4
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 5.0% 5.2% 4.2% 2.0% 0.7% 0.2%
1 Gol 6.6% 11.3% 7.5% 3.5% 1.3% 0.4%
2 Gol 6.5% 9.3% 6.6% 3.1% 1.1% 0.3%
3 Gol 3.8% 5.4% 3.9% 1.8% 0.7% 0.2%
4 Gol 1.7% 2.4% 1.7% 0.8% 0.3% 0.1%
5 Gol 0.6% 0.8% 0.6% 0.3% 0.1% 0.0%
Stade Beaucairois — Son 5 Maç
G vs Olympique Lyonnais II (D)
0 - 2
B vs Carnoux (E)
1 - 1
M vs Fos (E)
0 - 3
Montpellier II — Son 5 Maç
B vs Cannet Rocheville (E)
0 - 0
G vs Bourgoin-Jallieu (E)
2 - 0
M vs Gallia Lucciana (D)
3 - 0
M vs Olympique d'Alès (D)
3 - 1
B vs Olympique Marseille II (E)
3 - 3
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.