Fransa
National 3 - Group H •
25.04.2026 — 19:00
Olympique Marseille II
Elo: 1509λ (Beklenen Gol): 2.83
2 - 0
Tamamlandı
Montpellier II
Elo: 1440λ (Beklenen Gol): 1.40
Model Güven Derecesi:
%90
Olympique Marseille II - Montpellier II mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 2.83, Dep: 1.40 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Olympique Marseille II %66.7 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %79.2, Karşılıklı Gol Var olasılığı %71.2, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %17.1 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %97.5
AI Sharp Pick (Yüksek Model Mutabakatı)
MS 1 (Ev Sahibi Galibiyeti)
Hibrit İhtimal
%59.2
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Olympique Marseille II xG
3.07
Dengeli
Montpellier II xG
1.60
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%66.7
X (Beraberlik)
%17.1
2 (Deplasman)
%16.2
Çifte Şans 1X: %83.8
Çifte Şans X2: %33.3
Çifte Şans 12: %82.9
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %98.0
0.5 Alt: %2.0
1.5 Üst: %92.8
1.5 Alt: %7.2
2.5 Üst: %79.2
2.5 Alt: %20.8
3.5 Üst: %60.8
3.5 Alt: %39.2
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%71.2
KG Yok
%28.8
En Olası Skorlar
Top 6 Skor2-1
%8.2
3-1
%7.7
1-1
%6.2
2-0
%5.9
2-2
%5.7
3-0
%5.5
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %50.8
İY X: %31.6
İY 2: %17.6
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %84.0
İY 0.5 Alt: %16.0
İY 1.5 Üst: %57.1
İY 1.5 Alt: %42.9
İY 2.5 Üst: %28.9
İY 2.5 Alt: %71.1
İY 3.5 Üst: %11.6
İY 3.5 Alt: %88.4
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
7.77
+
Dep
4.72
=
Toplam
12.49
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %87.5
8.5 Alt: %12.5
9.5 Üst: %79.8
9.5 Alt: %20.2
10.5 Üst: %70.2
10.5 Alt: %29.8
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 5.75 Korner (Ev: 3.58, Dep: 2.17)
İY 4.5 Üst: %68.0
İY 4.5 Alt: %32.0
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %76.5 |
Eşit: %8.0 |
Dep: %15.5
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~1.95
+
Dep
~2.3
=
Toplam
~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4
3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0
4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5
5.5 Kart Alt: %74.5
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%17.3
Ev KK: %7.7
Orta Risk
Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
33
Ev: 21.3 • Dep: 11.7
İsabetli Şut
11.6
Ev: 7.6 • Dep: 4
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %98.2
21.5 Alt: %1.8
23.5 Şut Üst: %95.7
23.5 Alt: %4.3
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %89.1
7.5 Alt: %10.9
8.5 İsabetli Üst: %81.6
8.5 Alt: %18.4
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiOlympique Marseille II
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Montpellier II
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Olympique Marseille II (-1.25)
@2.05
%48.8 İhtimal
İade (Push): %0.0
Montpellier II (+1.25)
@1.95
%51.2 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+3.75 Gol Üst
@1.89
%53.0 İhtimal
İade (Push): %0.0
+3.75 Gol Alt
@2.13
%47.0 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @2.29 | %43.8 | %0.0 | @1.78 | %56.3 |
| -1.25 Ana Hat | @2.05 | %48.8 | %0.0 | @1.95 | %51.2 |
| -1.00 | @1.81 | %55.3 | %20.8 | @2.24 | %44.7 |
| -0.75 | @1.65 | %60.5 | %0.0 | @2.53 | %39.5 |
| -0.50 | @1.55 | %64.6 | %0.0 | @2.82 | %35.4 |
| -0.25 | @1.41 | %71.1 | %0.0 | @3.46 | %28.9 |
| 0.0 | @1.26 | %79.1 | %18.3 | @4.78 | %20.9 |
| +0.25 | @1.23 | %81.2 | %0.0 | @5.32 | %18.8 |
| +0.50 | @1.21 | %82.9 | %0.0 | @5.85 | %17.1 |
| +0.75 | @1.15 | %87.3 | %0.0 | @7.88 | %12.7 |
| +1.00 | @1.08 | %92.2 | %10.1 | @12.80 | %7.8 |
| +1.25 | @1.08 | %92.6 | %0.0 | @13.52 | %7.4 |
| +1.50 | @1.08 | %93.0 | %0.0 | @14.23 | %7.0 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.09 | %91.6 | %0.0 | @11.95 | %8.4 |
| +2.00 | @1.10 | %90.9 | %14.5 | @11.01 | %9.1 |
| +2.25 | @1.19 | %83.8 | %0.0 | @6.17 | %16.2 |
| +2.50 | @1.29 | %77.7 | %0.0 | @4.49 | %22.3 |
| +2.75 | @1.33 | %75.3 | %0.0 | @4.04 | %24.7 |
| +3.00 | @1.38 | %72.2 | %19.8 | @3.60 | %27.8 |
| +3.25 | @1.56 | %64.3 | %0.0 | @2.80 | %35.7 |
| +3.50 | @1.73 | %57.9 | %0.0 | @2.38 | %42.1 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 2.0% | 1.7% | 1.5% | 0.7% | 0.2% | 0.1% |
| 1 Gol | 4.0% | 6.7% | 4.3% | 2.0% | 0.7% | 0.2% |
| 2 Gol | 6.3% | 8.8% | 6.1% | 2.9% | 1.0% | 0.3% |
| 3 Gol | 5.9% | 8.3% | 5.8% | 2.7% | 0.9% | 0.3% |
| 4 Gol | 4.2% | 5.9% | 4.1% | 1.9% | 0.7% | 0.2% |
| 5 Gol | 2.4% | 3.3% | 2.3% | 1.1% | 0.4% | 0.1% |
Olympique Marseille II — Son 5 Maç
M
vs Gallia Lucciana (D)
2 - 0
G
vs Olympique Lyonnais II (E)
2 - 1
M
vs Villefranche SJB (D)
2 - 1
B
vs Fos (E)
1 - 1
G
vs Seyssinet-Pariset (D)
0 - 2
Montpellier II — Son 5 Maç
M
vs Olympique Lyonnais II (D)
4 - 1
G
vs Fos (E)
3 - 2
M
vs ASPTT Dijon (D)
3 - 1
G
vs Carnoux (E)
1 - 0
G
vs Stade Beaucairois (D)
2 - 3
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
7 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 11.01.2026 | National 3 - Group H | Montpellier II | 3 - 3 | Olympique Marseille II |
| 16.05.2025 | National 3 - Group J | Olympique Marseille II | 5 - 1 | Montpellier II |
| 24.08.2024 | National 3 - Group J | Montpellier II | 1 - 1 | Olympique Marseille II |
| 24.02.2024 | National 3 - Group A | Montpellier II | 0 - 0 | Olympique Marseille II |
| 07.10.2023 | National 3 - Group A | Olympique Marseille II | 1 - 1 | Montpellier II |
| 11.03.2017 | National 2 - Group D | Olympique Marseille II | 2 - 1 | Montpellier II |
| 15.10.2016 | National 2 - Group D | Montpellier II | 0 - 0 | Olympique Marseille II |