Maç Listesine Dön
Fransa National 2 - Group A • 09.05.2026 — 19:00

Saumur

Elo: 1378
λ (Beklenen Gol): 0.92
0 - 0
Tamamlandı
İY: 0 - 0

Montlouis

Elo: 1464
λ (Beklenen Gol): 1.43
Model Güven Derecesi:
%61
Veri Kalitesi Bildirimi: Deplasman ekibinin son dönem maç verisi 5'ten azdır (2 maç).
Saumur - Montlouis mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 0.92, Dep: 1.43 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Montlouis %47.9 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %41.6, Karşılıklı Gol Var olasılığı %46.7, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %28.8 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %64.5
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Saumur xG 1.24
Dengeli
Montlouis xG 1.60
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %23.3
X (Beraberlik) %28.8
2 (Deplasman) %47.9

Çifte Şans 1X: %52.1
Çifte Şans X2: %76.7
Çifte Şans 12: %71.2
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %89.5 0.5 Alt: %10.6
1.5 Üst: %68.9 1.5 Alt: %31.1
2.5 Üst: %41.7 2.5 Alt: %58.4
3.5 Üst: %21.0 3.5 Alt: %79.0

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %46.7
KG Yok %53.4
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
1-1
%13.5
0-1
%12.7
0-0
%10.5
0-2
%9.8
1-2
%9.0
1-0
%7.9

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %19.4 İY X: %46.1 İY 2: %34.5
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %64.5 İY 0.5 Alt: %35.5
İY 1.5 Üst: %29.1 İY 1.5 Alt: %70.9
İY 2.5 Üst: %9.0 İY 2.5 Alt: %91.0
İY 3.5 Üst: %2.2 İY 3.5 Alt: %97.8
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 3.93
+
Dep 4.79
=
Toplam 8.72
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %50.7 8.5 Alt: %49.3
9.5 Üst: %37.6 9.5 Alt: %62.4
10.5 Üst: %26.1 10.5 Alt: %73.9

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.01 Korner (Ev: 1.81, Dep: 2.2)
İY 4.5 Üst: %37.3 İY 4.5 Alt: %62.7
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %32.1 | Eşit: %13.2 | Dep: %54.7
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~2.24
+
Dep ~2.65
=
Toplam ~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9 3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0 4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4 5.5 Kart Alt: %63.6

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %19.6
Ev KK: %8.8 Orta Risk Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 21.5
Ev: 9.7 • Dep: 11.9
İsabetli Şut 7.5
Ev: 3.4 • Dep: 4.1
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %49.0 21.5 Alt: %51.0
23.5 Şut Üst: %32.7 23.5 Alt: %67.4

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %47.7 7.5 Alt: %52.3
8.5 İsabetli Üst: %34.0 8.5 Alt: %66.1
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Saumur
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Montlouis
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Saumur (+0.50)
@1.91
%52.2 İhtimal
İade (Push): %0.0
Montlouis (-0.50)
@2.09
%47.8 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+2.25 Gol Üst
@2.08
%48.0 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.25 Gol Alt
@1.92
%52.0 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @12.10 %8.3 %0.0 @1.09 %91.7
-1.25 @11.19 %8.9 %0.0 @1.10 %91.1
-1.00 @10.28 %9.7 %15.1 @1.11 %90.3
-0.75 @5.85 %17.1 %0.0 @1.21 %82.9
-0.50 @4.28 %23.4 %0.0 @1.30 %76.7
-0.25 @3.66 %27.3 %0.0 @1.38 %72.7
0.0 @3.05 %32.8 %28.9 @1.49 %67.2
+0.25 @2.26 %44.2 %0.0 @1.79 %55.8
+0.50 Ana Hat @1.91 %52.2 %0.0 @2.09 %47.8
+0.75 @1.69 %59.3 %0.0 @2.46 %40.7
+1.00 @1.46 %68.7 %24.0 @3.19 %31.3
+1.25 @1.37 %73.0 %0.0 @3.70 %27.0
+1.50 @1.31 %76.2 %0.0 @4.20 %23.8
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.57 %63.9 %0.0 @2.77 %36.2
+2.00 @1.75 %57.0 %27.4 @2.33 %43.0
+2.25 Ana Hat @2.08 %48.0 %0.0 @1.92 %52.0
+2.50 @2.41 %41.4 %0.0 @1.71 %58.6
+2.75 @2.89 %34.7 %0.0 @1.53 %65.4
+3.00 @3.83 %26.1 %20.7 @1.35 %73.9
+3.25 @4.33 %23.1 %0.0 @1.30 %76.9
+3.50 @4.83 %20.7 %0.0 @1.26 %79.3
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 10.5% 12.8% 9.8% 4.7% 1.7% 0.5%
1 Gol 7.9% 13.5% 9.0% 4.3% 1.5% 0.4%
2 Gol 4.1% 5.8% 4.1% 2.0% 0.7% 0.2%
3 Gol 1.2% 1.8% 1.3% 0.6% 0.2% 0.1%
4 Gol 0.3% 0.4% 0.3% 0.1% 0.0% 0.0%
5 Gol 0.1% 0.1% 0.1% 0.0% 0.0% 0.0%
Saumur — Son 5 Maç
M vs Poitiers (E)
1 - 2
M vs Saint-Malo (E)
0 - 2
B vs Montlouis (D)
1 - 1
M vs Saint-Malo (D)
3 - 0
M vs Bayonne (E)
0 - 1
Montlouis — Son 5 Maç
B vs Saumur (E)
1 - 1
B vs Saint-Malo (D)
1 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
1 Maç
Tarih Lig Ev Sahibi Skor Deplasman
17.01.2026 National 2 - Group A Montlouis 1 - 1 Saumur