İngiltere
Premier League •
24.04.2026 — 14:30
Tampines Rovers
Elo: 1576λ (Beklenen Gol): 2.19
8 - 1
Tamamlandı
İY: 4 - 1
Young Lions
Elo: 1389λ (Beklenen Gol): 0.85
Model Güven Derecesi:
%80
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Tampines Rovers - Young Lions mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 2.19, Dep: 0.84 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Tampines Rovers %67.4 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %58.5, Karşılıklı Gol Var olasılığı %51.3, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %20.1 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %79.6
AI Sharp Pick (Yüksek Model Mutabakatı)
MS 1 (Ev Sahibi Galibiyeti)
Hibrit İhtimal
%63.3
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Tampines Rovers xG
2.35
Dengeli
Young Lions xG
1.16
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%67.4
X (Beraberlik)
%20.1
2 (Deplasman)
%12.5
Çifte Şans 1X: %87.5
Çifte Şans X2: %32.6
Çifte Şans 12: %79.9
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %94.4
0.5 Alt: %5.6
1.5 Üst: %81.3
1.5 Alt: %18.7
2.5 Üst: %58.5
2.5 Alt: %41.5
3.5 Üst: %36.1
3.5 Alt: %63.9
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%51.4
KG Yok
%48.7
En Olası Skorlar
Top 6 Skor2-0
%11.5
1-0
%9.9
2-1
%9.7
1-1
%9.6
3-0
%8.4
3-1
%7.1
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %49.1
İY X: %37.6
İY 2: %13.3
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %73.7
İY 0.5 Alt: %26.3
İY 1.5 Üst: %40.2
İY 1.5 Alt: %59.8
İY 2.5 Üst: %15.6
İY 2.5 Alt: %84.4
İY 3.5 Üst: %4.7
İY 3.5 Alt: %95.3
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
6.3
+
Dep
3.42
=
Toplam
9.73
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %63.6
8.5 Alt: %36.4
9.5 Üst: %50.8
9.5 Alt: %49.3
10.5 Üst: %38.3
10.5 Alt: %61.7
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.47 Korner (Ev: 2.9, Dep: 1.57)
İY 4.5 Üst: %46.3
İY 4.5 Alt: %53.7
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %77.9 |
Eşit: %8.6 |
Dep: %13.6
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~1.95
+
Dep
~2.3
=
Toplam
~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4
3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0
4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5
5.5 Kart Alt: %74.5
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%17.3
Ev KK: %7.7
Orta Risk
Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
24.8
Ev: 16.8 • Dep: 8
İsabetli Şut
8.7
Ev: 6 • Dep: 2.7
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %74.3
21.5 Alt: %25.7
23.5 Şut Üst: %59.4
23.5 Alt: %40.6
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %64.4
7.5 Alt: %35.6
8.5 İsabetli Üst: %50.9
8.5 Alt: %49.1
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiTampines Rovers
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Young Lions
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Tampines Rovers (-1.25)
@2.05
%48.8 İhtimal
İade (Push): %0.0
Young Lions (+1.25)
@1.95
%51.3 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.75 Gol Üst
@1.92
%52.0 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.75 Gol Alt
@2.08
%48.1 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @2.33 | %43.0 | %0.0 | @1.75 | %57.0 |
| -1.25 Ana Hat | @2.05 | %48.8 | %0.0 | @1.95 | %51.3 |
| -1.00 | @1.78 | %56.3 | %23.7 | @2.29 | %43.7 |
| -0.75 | @1.61 | %62.2 | %0.0 | @2.64 | %37.8 |
| -0.50 | @1.50 | %66.7 | %0.0 | @3.00 | %33.3 |
| -0.25 | @1.35 | %74.3 | %0.0 | @3.89 | %25.7 |
| 0.0 | @1.19 | %83.9 | %20.6 | @6.23 | %16.1 |
| +0.25 | @1.17 | %85.8 | %0.0 | @7.03 | %14.2 |
| +0.50 | @1.15 | %87.3 | %0.0 | @7.84 | %12.8 |
| +0.75 | @1.10 | %91.2 | %0.0 | @11.39 | %8.8 |
| +1.00 | @1.05 | %95.6 | %8.7 | @22.56 | %4.4 |
| +1.25 | @1.04 | %95.8 | %0.0 | @23.63 | %4.2 |
| +1.50 | @1.04 | %96.0 | %0.0 | @24.71 | %4.1 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.28 | %78.3 | %0.0 | @4.61 | %21.7 |
| +2.00 | @1.33 | %75.0 | %23.4 | @4.00 | %25.0 |
| +2.25 | @1.54 | %65.1 | %0.0 | @2.86 | %34.9 |
| +2.50 | @1.74 | %57.5 | %0.0 | @2.35 | %42.5 |
| +2.75 Ana Hat | @1.92 | %52.0 | %0.0 | @2.08 | %48.1 |
| +3.00 | @2.23 | %44.8 | %23.0 | @1.81 | %55.2 |
| +3.25 | @2.57 | %39.0 | %0.0 | @1.64 | %61.0 |
| +3.50 | @2.90 | %34.5 | %0.0 | @1.53 | %65.5 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 5.6% | 3.5% | 1.8% | 0.5% | 0.1% | 0.0% |
| 1 Gol | 10.1% | 9.8% | 3.8% | 1.1% | 0.2% | 0.0% |
| 2 Gol | 11.8% | 10.0% | 4.2% | 1.2% | 0.3% | 0.0% |
| 3 Gol | 8.6% | 7.3% | 3.1% | 0.9% | 0.2% | 0.0% |
| 4 Gol | 4.7% | 4.0% | 1.7% | 0.5% | 0.1% | 0.0% |
| 5 Gol | 2.1% | 1.8% | 0.7% | 0.2% | 0.0% | 0.0% |
Tampines Rovers — Son 5 Maç
G
vs Hougang United (E)
3 - 0
G
vs Hougang United (D)
1 - 2
G
vs Hougang United (D)
1 - 4
G
vs Hougang United (D)
1 - 5
M
vs Hougang United (E)
2 - 4
Young Lions — Son 5 Maç
B
vs Geylang International (D)
1 - 1
M
vs Albirex Niigata S (E)
0 - 2
M
vs Geylang International (E)
1 - 3
M
vs Geylang International (E)
1 - 2
B
vs Albirex Niigata S (D)
0 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.