Croatia
Third NL - Jug •
02.05.2026 — 18:00
Sibenik
Elo: 1436λ (Beklenen Gol): 1.59
1 - 0
Tamamlandı
İY: 1 - 0
Kamen Ivanbegovina
Elo: 1480λ (Beklenen Gol): 2.13
Model Güven Derecesi:
%69
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Sibenik - Kamen Ivanbegovina mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.58, Dep: 2.13 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Kamen Ivanbegovina %49.6 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %71.7, Karşılıklı Gol Var olasılığı %70.7, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %22.1 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %62.9
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Sibenik xG
1.95
Dengeli
Kamen Ivanbegovina xG
2.31
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%28.3
X (Beraberlik)
%22.1
2 (Deplasman)
%49.7
Çifte Şans 1X: %50.4
Çifte Şans X2: %71.7
Çifte Şans 12: %77.9
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %96.9
0.5 Alt: %3.2
1.5 Üst: %89.1
1.5 Alt: %10.9
2.5 Üst: %71.7
2.5 Alt: %28.4
3.5 Üst: %50.8
3.5 Alt: %49.2
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%70.7
KG Yok
%29.4
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%8.9
1-2
%8.8
2-2
%6.9
2-1
%6.5
1-3
%6.2
0-2
%5.5
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %25.2
İY X: %36.1
İY 2: %38.7
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %80.1
İY 0.5 Alt: %19.9
İY 1.5 Üst: %50.5
İY 1.5 Alt: %49.5
İY 2.5 Üst: %23.2
İY 2.5 Alt: %76.8
İY 3.5 Üst: %8.5
İY 3.5 Alt: %91.5
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
5.27
+
Dep
6.29
=
Toplam
11.56
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %81.4
8.5 Alt: %18.6
9.5 Üst: %71.7
9.5 Alt: %28.3
10.5 Üst: %60.5
10.5 Alt: %39.5
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 5.32 Korner (Ev: 2.42, Dep: 2.89)
İY 4.5 Üst: %61.4
İY 4.5 Alt: %38.6
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %32.6 |
Eşit: %11.4 |
Dep: %56.0
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
29.9
Ev: 13.7 • Dep: 16.2
İsabetli Şut
10.4
Ev: 4.9 • Dep: 5.5
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %94.3
21.5 Alt: %5.7
23.5 Şut Üst: %88.2
23.5 Alt: %11.8
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %81.6
7.5 Alt: %18.5
8.5 İsabetli Üst: %71.3
8.5 Alt: %28.7
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiSibenik
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Kamen Ivanbegovina
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Sibenik (+0.50)
@1.96
%51.2 İhtimal
İade (Push): %0.0
Kamen Ivanbegovina (-0.50)
@2.05
%48.9 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+3.50 Gol Üst
@2.02
%49.5 İhtimal
İade (Push): %0.0
+3.50 Gol Alt
@1.98
%50.5 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @7.47 | %13.4 | %0.0 | @1.15 | %86.6 |
| -1.25 | @6.91 | %14.5 | %0.0 | @1.17 | %85.5 |
| -1.00 | @6.34 | %15.8 | %15.1 | @1.19 | %84.2 |
| -0.75 | @4.42 | %22.6 | %0.0 | @1.29 | %77.4 |
| -0.50 | @3.51 | %28.5 | %0.0 | @1.40 | %71.6 |
| -0.25 | @3.12 | %32.1 | %0.0 | @1.47 | %67.9 |
| 0.0 | @2.72 | %36.8 | %22.7 | @1.58 | %63.2 |
| +0.25 | @2.23 | %44.9 | %0.0 | @1.81 | %55.1 |
| +0.50 Ana Hat | @1.96 | %51.2 | %0.0 | @2.05 | %48.9 |
| +0.75 | @1.76 | %57.0 | %0.0 | @2.32 | %43.0 |
| +1.00 | @1.56 | %64.3 | %20.4 | @2.80 | %35.7 |
| +1.25 | @1.46 | %68.3 | %0.0 | @3.16 | %31.7 |
| +1.50 | @1.40 | %71.6 | %0.0 | @3.52 | %28.4 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.14 | %87.7 | %0.0 | @8.13 | %12.3 |
| +2.00 | @1.16 | %86.4 | %17.9 | @7.33 | %13.7 |
| +2.25 | @1.28 | %77.9 | %0.0 | @4.51 | %22.2 |
| +2.50 | @1.41 | %70.9 | %0.0 | @3.43 | %29.1 |
| +2.75 | @1.48 | %67.4 | %0.0 | @3.06 | %32.6 |
| +3.00 | @1.59 | %62.9 | %21.4 | @2.70 | %37.1 |
| +3.25 | @1.81 | %55.4 | %0.0 | @2.24 | %44.6 |
| +3.50 Ana Hat | @2.02 | %49.5 | %0.0 | @1.98 | %50.5 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 3.1% | 4.7% | 5.7% | 4.0% | 2.1% | 0.9% |
| 1 Gol | 3.3% | 9.1% | 9.0% | 6.4% | 3.4% | 1.4% |
| 2 Gol | 3.2% | 6.7% | 7.1% | 5.1% | 2.7% | 1.1% |
| 3 Gol | 1.7% | 3.5% | 3.8% | 2.7% | 1.4% | 0.6% |
| 4 Gol | 0.7% | 1.4% | 1.5% | 1.1% | 0.6% | 0.2% |
| 5 Gol | 0.2% | 0.4% | 0.5% | 0.3% | 0.2% | 0.1% |
Sibenik — Son 5 Maç
M
vs Val Kaštel Stari (D)
3 - 0
M
vs HNK Zadar (E)
0 - 4
M
vs Omiš (D)
3 - 0
M
vs Primorac Biograd (E)
1 - 2
M
vs Neretvanac Opuzen (D)
5 - 0
Kamen Ivanbegovina — Son 5 Maç
B
vs Jadran KS (E)
0 - 0
B
vs GOŠK Kaštel Gomilica (D)
1 - 1
G
vs Hrvatski vitez (E)
1 - 0
M
vs Sloga Mravince (D)
6 - 2
G
vs Vodice (E)
1 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.