Maç Listesine Dön
Fransa National 3 - Group D • 21.02.2026 — 22:00

Bastia II

Elo: 1543
λ (Beklenen Gol): 1.69
0 - 0
Tamamlandı

Linas-Montlhery

Elo: 1456
λ (Beklenen Gol): 1.03
Model Güven Derecesi:
%61
Veri Kalitesi Bildirimi: Ev sahibi ekibin son dönem maç verisi 5'ten azdır (3 maç). Lig ortalamasına doğru yumuşatma ağırlığı artırıldı. | İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Bastia II - Linas-Montlhery mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.69, Dep: 1.03 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Bastia II %51.9 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %51.0, Karşılıklı Gol Var olasılığı %53.2, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %25.9 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %71.9
AI Sharp Pick (Yüksek Model Mutabakatı)
MS 1 (Ev Sahibi Galibiyeti)
Hibrit İhtimal %52.6
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Bastia II xG 1.95
Dengeli
Linas-Montlhery xG 1.20
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %51.9
X (Beraberlik) %25.9
2 (Deplasman) %22.2

Çifte Şans 1X: %77.8
Çifte Şans X2: %48.1
Çifte Şans 12: %74.1
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %92.5 0.5 Alt: %7.6
1.5 Üst: %76.3 1.5 Alt: %23.7
2.5 Üst: %51.0 2.5 Alt: %49.0
3.5 Üst: %28.9 3.5 Alt: %71.1

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %53.2
KG Yok %46.8
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
1-1
%12.4
1-0
%10.3
2-1
%9.7
2-0
%9.4
0-0
%7.5
0-1
%6.0

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %38.0 İY X: %42.4 İY 2: %19.6
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %69.7 İY 0.5 Alt: %30.3
İY 1.5 Üst: %35.2 İY 1.5 Alt: %64.8
İY 2.5 Üst: %12.4 İY 2.5 Alt: %87.6
İY 3.5 Üst: %3.5 İY 3.5 Alt: %96.6
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 5.47
+
Dep 3.93
=
Toplam 9.41
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %59.7 8.5 Alt: %40.4
9.5 Üst: %46.6 9.5 Alt: %53.4
10.5 Üst: %34.3 10.5 Alt: %65.7

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.33 Korner (Ev: 2.52, Dep: 1.81)
İY 4.5 Üst: %43.5 İY 4.5 Alt: %56.5
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %63.2 | Eşit: %11.7 | Dep: %25.1
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~1.95
+
Dep ~2.3
=
Toplam ~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4 3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0 4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5 5.5 Kart Alt: %74.5

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %17.3
Ev KK: %7.7 Orta Risk Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 23.8
Ev: 14.3 • Dep: 9.5
İsabetli Şut 8.3
Ev: 5.1 • Dep: 3.2
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %67.0 21.5 Alt: %33.0
23.5 Şut Üst: %50.9 23.5 Alt: %49.1

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %59.3 7.5 Alt: %40.7
8.5 İsabetli Üst: %45.4 8.5 Alt: %54.6
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Bastia II
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Linas-Montlhery
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Bastia II (-0.50)
@1.94
%51.5 İhtimal
İade (Push): %0.0
Linas-Montlhery (+0.50)
@2.06
%48.5 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+2.50 Gol Üst
@1.98
%50.6 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.50 Gol Alt
@2.02
%49.4 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @3.56 %28.1 %0.0 @1.39 %71.9
-1.25 @3.14 %31.8 %0.0 @1.47 %68.2
-1.00 @2.73 %36.7 %23.4 @1.58 %63.3
-0.75 @2.22 %45.1 %0.0 @1.82 %54.9
-0.50 Ana Hat @1.94 %51.5 %0.0 @2.06 %48.5
-0.25 @1.69 %59.2 %0.0 @2.45 %40.8
0.0 @1.43 %69.7 %26.1 @3.30 %30.3
+0.25 @1.35 %74.3 %0.0 @3.88 %25.7
+0.50 @1.29 %77.6 %0.0 @4.47 %22.4
+0.75 @1.20 %83.5 %0.0 @6.04 %16.6
+1.00 @1.11 %90.2 %14.0 @10.23 %9.8
+1.25 @1.10 %91.0 %0.0 @11.06 %9.0
+1.50 @1.09 %91.6 %0.0 @11.89 %8.4
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.38 %72.6 %0.0 @3.65 %27.4
+2.00 @1.47 %67.9 %25.5 @3.11 %32.1
+2.25 @1.72 %58.0 %0.0 @2.38 %42.0
+2.50 Ana Hat @1.98 %50.6 %0.0 @2.02 %49.4
+2.75 @2.25 %44.4 %0.0 @1.80 %55.6
+3.00 @2.74 %36.4 %22.3 @1.57 %63.6
+3.25 @3.14 %31.9 %0.0 @1.47 %68.1
+3.50 @3.53 %28.3 %0.0 @1.40 %71.7
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 7.5% 6.0% 3.5% 1.2% 0.3% 0.1%
1 Gol 10.4% 12.5% 6.0% 2.0% 0.5% 0.1%
2 Gol 9.5% 9.8% 5.0% 1.7% 0.4% 0.1%
3 Gol 5.3% 5.5% 2.8% 1.0% 0.2% 0.1%
4 Gol 2.2% 2.3% 1.2% 0.4% 0.1% 0.0%
5 Gol 0.8% 0.8% 0.4% 0.1% 0.0% 0.0%
Bastia II — Son 5 Maç
B vs Racing Colombes 92 (D)
0 - 0
B vs Aubervilliers (D)
0 - 0
G vs Trouville Deauville (E)
2 - 0
Linas-Montlhery — Son 5 Maç
G vs C' Chartres (D)
0 - 3
M vs Havre Caucriauville (D)
3 - 1
M vs Oissel (D)
3 - 2
G vs Trouville Deauville (E)
4 - 0
B vs Racing Colombes 92 (E)
1 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.