Fransa
National 3 - Group D •
14.03.2026 — 20:00
Linas-Montlhery
Elo: 1440λ (Beklenen Gol): 0.97
5 - 1
Tamamlandı
İY: 1 - 0
Oissel
Elo: 1500λ (Beklenen Gol): 1.49
Model Güven Derecesi:
%72
Linas-Montlhery - Oissel mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 0.97, Dep: 1.49 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Oissel %48.3 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %44.6, Karşılıklı Gol Var olasılığı %49.0, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %28.0 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %59.5
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Linas-Montlhery xG
1.51
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
Oissel xG
1.60
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.51 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (0.97 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%23.7
X (Beraberlik)
%28.0
2 (Deplasman)
%48.3
Çifte Şans 1X: %51.7
Çifte Şans X2: %76.3
Çifte Şans 12: %72.0
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %90.5
0.5 Alt: %9.5
1.5 Üst: %71.4
1.5 Alt: %28.6
2.5 Üst: %44.6
2.5 Alt: %55.4
3.5 Üst: %23.4
3.5 Alt: %76.6
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%49.1
KG Yok
%51.0
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%13.3
0-1
%11.8
0-2
%9.5
0-0
%9.5
1-2
%9.2
1-0
%7.4
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %20.0
İY X: %44.9
İY 2: %35.1
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %66.2
İY 0.5 Alt: %33.8
İY 1.5 Üst: %31.0
İY 1.5 Alt: %69.0
İY 2.5 Üst: %10.0
İY 2.5 Alt: %90.0
İY 3.5 Üst: %2.6
İY 3.5 Alt: %97.4
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
4.03
+
Dep
4.92
=
Toplam
8.96
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %53.9
8.5 Alt: %46.1
9.5 Üst: %40.7
9.5 Alt: %59.3
10.5 Üst: %28.9
10.5 Alt: %71.1
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.12 Korner (Ev: 1.86, Dep: 2.26)
İY 4.5 Üst: %39.5
İY 4.5 Alt: %60.5
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %32.0 |
Eşit: %13.0 |
Dep: %55.0
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
22.2
Ev: 10 • Dep: 12.3
İsabetli Şut
7.8
Ev: 3.5 • Dep: 4.2
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %54.9
21.5 Alt: %45.1
23.5 Şut Üst: %38.3
23.5 Alt: %61.7
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %51.2
7.5 Alt: %48.8
8.5 İsabetli Üst: %37.3
8.5 Alt: %62.7
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiLinas-Montlhery
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Oissel
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Linas-Montlhery (+0.50)
@1.93
%51.9 İhtimal
İade (Push): %0.0
Oissel (-0.50)
@2.08
%48.1 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.25 Gol Üst
@1.95
%51.2 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.25 Gol Alt
@2.05
%48.8 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @11.49 | %8.7 | %0.0 | @1.10 | %91.3 |
| -1.25 | @10.63 | %9.4 | %0.0 | @1.10 | %90.6 |
| -1.00 | @9.76 | %10.2 | %15.1 | @1.11 | %89.8 |
| -0.75 | @5.70 | %17.6 | %0.0 | @1.21 | %82.5 |
| -0.50 | @4.21 | %23.8 | %0.0 | @1.31 | %76.2 |
| -0.25 | @3.62 | %27.7 | %0.0 | @1.38 | %72.4 |
| 0.0 | @3.02 | %33.1 | %28.1 | @1.49 | %66.9 |
| +0.25 | @2.27 | %44.0 | %0.0 | @1.79 | %56.0 |
| +0.50 Ana Hat | @1.93 | %51.9 | %0.0 | @2.08 | %48.1 |
| +0.75 | @1.70 | %58.8 | %0.0 | @2.43 | %41.2 |
| +1.00 | @1.47 | %67.9 | %23.6 | @3.12 | %32.1 |
| +1.25 | @1.38 | %72.2 | %0.0 | @3.60 | %27.8 |
| +1.50 | @1.32 | %75.5 | %0.0 | @4.08 | %24.5 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.50 | %66.8 | %0.0 | @3.01 | %33.2 |
| +2.00 | @1.65 | %60.7 | %26.9 | @2.54 | %39.3 |
| +2.25 Ana Hat | @1.95 | %51.2 | %0.0 | @2.05 | %48.8 |
| +2.50 | @2.25 | %44.4 | %0.0 | @1.80 | %55.7 |
| +2.75 | @2.65 | %37.7 | %0.0 | @1.61 | %62.3 |
| +3.00 | @3.42 | %29.3 | %21.3 | @1.41 | %70.7 |
| +3.25 | @3.88 | %25.8 | %0.0 | @1.35 | %74.2 |
| +3.50 | @4.34 | %23.0 | %0.0 | @1.30 | %77.0 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 9.5% | 11.8% | 9.5% | 4.7% | 1.8% | 0.5% |
| 1 Gol | 7.4% | 13.3% | 9.2% | 4.6% | 1.7% | 0.5% |
| 2 Gol | 4.0% | 6.0% | 4.5% | 2.2% | 0.8% | 0.2% |
| 3 Gol | 1.3% | 1.9% | 1.5% | 0.7% | 0.3% | 0.1% |
| 4 Gol | 0.3% | 0.5% | 0.4% | 0.2% | 0.1% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.1% | 0.1% | 0.1% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
Linas-Montlhery — Son 5 Maç
B
vs Trouville Deauville (D)
3 - 3
B
vs Bastia II (D)
0 - 0
G
vs C' Chartres (D)
0 - 3
M
vs Havre Caucriauville (D)
3 - 1
M
vs Oissel (D)
3 - 2
Oissel — Son 5 Maç
G
vs Bastia II (E)
2 - 1
G
vs Bretigny Foot (D)
0 - 1
G
vs Linas-Montlhery (E)
3 - 2
B
vs Linas-Montlhery (D)
1 - 1
G
vs Linas-Montlhery (E)
6 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
3 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 01.11.2025 | National 3 - Group D | Oissel | 3 - 2 | Linas-Montlhery |
| 08.02.2025 | National 3 - Group D | Linas-Montlhery | 1 - 1 | Oissel |
| 07.09.2024 | National 3 - Group D | Oissel | 6 - 0 | Linas-Montlhery |