South-Africa
Super League Women •
21.02.2026 — 18:30
Westerlo W
Elo: 1399λ (Beklenen Gol): 0.69
1 - 5
Tamamlandı
İY: 0 - 3
Zulte-Waregem W
Elo: 1488λ (Beklenen Gol): 2.04
Model Güven Derecesi:
%89
Westerlo W - Zulte-Waregem W mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 0.69, Dep: 2.04 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Zulte-Waregem W %68.3 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %51.2, Karşılıklı Gol Var olasılığı %43.9, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %20.9 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %46.4
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Westerlo W xG
1.16
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
Zulte-Waregem W xG
2.04
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.16 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (0.69 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%10.8
X (Beraberlik)
%20.9
2 (Deplasman)
%68.3
Çifte Şans 1X: %31.7
Çifte Şans X2: %89.2
Çifte Şans 12: %79.1
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %92.6
0.5 Alt: %7.4
1.5 Üst: %76.2
1.5 Alt: %23.8
2.5 Üst: %51.2
2.5 Alt: %48.8
3.5 Üst: %29.1
3.5 Alt: %70.9
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%43.9
KG Yok
%56.1
En Olası Skorlar
Top 6 Skor0-2
%13.6
0-1
%12.7
1-1
%9.9
1-2
%9.4
0-3
%9.3
0-0
%7.3
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %11.5
İY X: %39.6
İY 2: %48.9
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %69.9
İY 0.5 Alt: %30.1
İY 1.5 Üst: %35.1
İY 1.5 Alt: %64.9
İY 2.5 Üst: %12.4
İY 2.5 Alt: %87.6
İY 3.5 Üst: %3.4
İY 3.5 Alt: %96.7
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
3.46
+
Dep
6.1
=
Toplam
9.56
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %61.6
8.5 Alt: %38.4
9.5 Üst: %48.6
9.5 Alt: %51.4
10.5 Üst: %36.2
10.5 Alt: %63.8
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.4 Korner (Ev: 1.59, Dep: 2.81)
İY 4.5 Üst: %44.8
İY 4.5 Alt: %55.2
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %15.2 |
Eşit: %9.2 |
Dep: %75.6
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
23.9
Ev: 8.2 • Dep: 15.6
İsabetli Şut
8.3
Ev: 2.9 • Dep: 5.4
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %67.6
21.5 Alt: %32.4
23.5 Şut Üst: %51.6
23.5 Alt: %48.4
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %58.6
7.5 Alt: %41.4
8.5 İsabetli Üst: %44.7
8.5 Alt: %55.3
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiWesterlo W
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Zulte-Waregem W
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Westerlo W (+1.25)
@1.96
%51.1 İhtimal
İade (Push): %0.0
Zulte-Waregem W (-1.25)
@2.04
%48.9 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.50 Gol Üst
@1.99
%50.3 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.50 Gol Alt
@2.01
%49.7 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @32.92 | %3.0 | %0.0 | @1.03 | %97.0 |
| -1.25 | @31.62 | %3.2 | %0.0 | @1.03 | %96.8 |
| -1.00 | @30.31 | %3.3 | %7.9 | @1.03 | %96.7 |
| -0.75 | @13.71 | %7.3 | %0.0 | @1.08 | %92.7 |
| -0.50 | @9.12 | %11.0 | %0.0 | @1.12 | %89.0 |
| -0.25 | @8.15 | %12.3 | %0.0 | @1.14 | %87.7 |
| 0.0 | @7.18 | %13.9 | %21.3 | @1.16 | %86.1 |
| +0.25 | @4.14 | %24.2 | %0.0 | @1.32 | %75.8 |
| +0.50 | @3.10 | %32.2 | %0.0 | @1.48 | %67.8 |
| +0.75 | @2.72 | %36.8 | %0.0 | @1.58 | %63.2 |
| +1.00 | @2.33 | %42.9 | %24.9 | @1.75 | %57.1 |
| +1.25 Ana Hat | @1.96 | %51.1 | %0.0 | @2.04 | %48.9 |
| +1.50 | @1.75 | %57.2 | %0.0 | @2.33 | %42.8 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.38 | %72.3 | %0.0 | @3.61 | %27.7 |
| +2.00 | @1.48 | %67.5 | %25.5 | @3.08 | %32.5 |
| +2.25 | @1.73 | %57.7 | %0.0 | @2.36 | %42.4 |
| +2.50 Ana Hat | @1.99 | %50.3 | %0.0 | @2.01 | %49.7 |
| +2.75 | @2.27 | %44.0 | %0.0 | @1.79 | %56.0 |
| +3.00 | @2.79 | %35.9 | %22.5 | @1.56 | %64.1 |
| +3.25 | @3.19 | %31.3 | %0.0 | @1.46 | %68.7 |
| +3.50 | @3.60 | %27.8 | %0.0 | @1.38 | %72.2 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 7.4% | 12.9% | 13.9% | 9.4% | 4.8% | 2.0% |
| 1 Gol | 3.9% | 10.0% | 9.5% | 6.5% | 3.3% | 1.3% |
| 2 Gol | 1.6% | 3.2% | 3.3% | 2.2% | 1.1% | 0.5% |
| 3 Gol | 0.4% | 0.7% | 0.7% | 0.5% | 0.3% | 0.1% |
| 4 Gol | 0.1% | 0.1% | 0.1% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.0% | 0.0% | 0.0% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
Westerlo W — Son 5 Maç
M
vs Zulte-Waregem W (E)
0 - 2
M
vs Zulte-Waregem W (D)
4 - 1
B
vs Zulte-Waregem W (E)
2 - 2
M
vs Zulte-Waregem W (D)
3 - 0
M
vs Zulte-Waregem W (D)
1 - 0
Zulte-Waregem W — Son 5 Maç
B
vs Gent W (E)
1 - 1
G
vs Gent W (D)
0 - 2
G
vs Westerlo W (D)
0 - 2
G
vs Genk W (E)
1 - 0
B
vs Gent W (E)
0 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
7 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 22.11.2025 | Super League Women | Westerlo W | 0 - 2 | Zulte-Waregem W |
| 20.09.2025 | Super League Women | Zulte-Waregem W | 4 - 1 | Westerlo W |
| 16.05.2025 | Super League Women | Westerlo W | 2 - 2 | Zulte-Waregem W |
| 11.04.2025 | Super League Women | Zulte-Waregem W | 3 - 0 | Westerlo W |
| 08.03.2025 | Super League Women | Zulte-Waregem W | 1 - 0 | Westerlo W |
| 25.01.2025 | Super League Women | Westerlo W | 1 - 0 | Zulte-Waregem W |
| 12.10.2024 | Super League Women | Zulte-Waregem W | 0 - 2 | Westerlo W |