Fransa
National 3 - Group D •
21.03.2026 — 18:00
Aubervilliers
Elo: 1500λ (Beklenen Gol): 1.49
1 - 0
Tamamlandı
İY: 0 - 0
Linas-Montlhery
Elo: 1462λ (Beklenen Gol): 1.34
Model Güven Derecesi:
%61
Veri Kalitesi Bildirimi: Ev sahibi ekibin son dönem maç verisi 5'ten azdır (3 maç). Lig ortalamasına doğru yumuşatma ağırlığı artırıldı. | İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Aubervilliers - Linas-Montlhery mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.49, Dep: 1.34 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Aubervilliers %40.1 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %53.8, Karşılıklı Gol Var olasılığı %58.1, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %26.8 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %63.6
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Aubervilliers xG
1.91
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
Linas-Montlhery xG
1.55
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.91 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (1.49 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%40.1
X (Beraberlik)
%26.8
2 (Deplasman)
%33.1
Çifte Şans 1X: %66.9
Çifte Şans X2: %59.9
Çifte Şans 12: %73.2
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %93.2
0.5 Alt: %6.8
1.5 Üst: %78.3
1.5 Alt: %21.7
2.5 Üst: %53.8
2.5 Alt: %46.2
3.5 Üst: %31.5
3.5 Alt: %68.5
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%58.1
KG Yok
%42.0
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%12.7
2-1
%8.8
1-0
%7.9
1-2
%7.9
0-1
%7.0
0-0
%6.8
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %31.1
İY X: %42.2
İY 2: %26.7
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %71.1
İY 0.5 Alt: %28.9
İY 1.5 Üst: %37.2
İY 1.5 Alt: %62.8
İY 2.5 Üst: %13.6
İY 2.5 Alt: %86.4
İY 3.5 Üst: %4.0
İY 3.5 Alt: %96.1
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
5.09
+
Dep
4.59
=
Toplam
9.68
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %63.0
8.5 Alt: %37.0
9.5 Üst: %50.1
9.5 Alt: %49.9
10.5 Üst: %37.7
10.5 Alt: %62.3
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.45 Korner (Ev: 2.34, Dep: 2.11)
İY 4.5 Üst: %45.9
İY 4.5 Alt: %54.1
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %49.8 |
Eşit: %12.9 |
Dep: %37.4
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~1.95
+
Dep
~2.3
=
Toplam
~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4
3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0
4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5
5.5 Kart Alt: %74.5
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%17.3
Ev KK: %7.7
Orta Risk
Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
24.5
Ev: 13.2 • Dep: 11.3
İsabetli Şut
8.6
Ev: 4.7 • Dep: 3.9
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %72.0
21.5 Alt: %28.0
23.5 Şut Üst: %56.7
23.5 Alt: %43.3
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %62.3
7.5 Alt: %37.7
8.5 İsabetli Üst: %48.6
8.5 Alt: %51.4
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiAubervilliers
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Linas-Montlhery
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Aubervilliers (-0.25)
@2.17
%46.2 İhtimal
İade (Push): %0.0
Linas-Montlhery (+0.25)
@1.86
%53.8 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.75 Gol Üst
@2.10
%47.6 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.75 Gol Alt
@1.91
%52.4 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @5.09 | %19.6 | %0.0 | @1.24 | %80.4 |
| -1.25 | @4.58 | %21.9 | %0.0 | @1.28 | %78.2 |
| -1.00 | @4.06 | %24.6 | %20.3 | @1.33 | %75.4 |
| -0.75 | @3.02 | %33.2 | %0.0 | @1.50 | %66.8 |
| -0.50 | @2.50 | %40.0 | %0.0 | @1.67 | %60.0 |
| -0.25 Ana Hat | @2.17 | %46.2 | %0.0 | @1.86 | %53.8 |
| 0.0 | @1.83 | %54.7 | %27.0 | @2.21 | %45.3 |
| +0.25 | @1.62 | %61.8 | %0.0 | @2.62 | %38.2 |
| +0.50 | @1.49 | %67.0 | %0.0 | @3.03 | %33.1 |
| +0.75 | @1.36 | %73.6 | %0.0 | @3.79 | %26.4 |
| +1.00 | @1.22 | %81.8 | %18.1 | @5.48 | %18.3 |
| +1.25 | @1.20 | %83.6 | %0.0 | @6.08 | %16.4 |
| +1.50 | @1.18 | %85.1 | %0.0 | @6.69 | %15.0 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.33 | %75.1 | %0.0 | @4.01 | %25.0 |
| +2.00 | @1.41 | %71.0 | %24.7 | @3.44 | %29.0 |
| +2.25 | @1.64 | %61.0 | %0.0 | @2.56 | %39.0 |
| +2.50 | @1.87 | %53.5 | %0.0 | @2.15 | %46.6 |
| +2.75 Ana Hat | @2.10 | %47.6 | %0.0 | @1.91 | %52.4 |
| +3.00 | @2.50 | %40.0 | %22.5 | @1.67 | %60.0 |
| +3.25 | @2.86 | %34.9 | %0.0 | @1.54 | %65.1 |
| +3.50 | @3.23 | %31.0 | %0.0 | @1.45 | %69.0 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 6.8% | 7.1% | 5.3% | 2.4% | 0.8% | 0.2% |
| 1 Gol | 8.0% | 12.8% | 7.9% | 3.5% | 1.2% | 0.3% |
| 2 Gol | 6.6% | 8.9% | 5.9% | 2.6% | 0.9% | 0.2% |
| 3 Gol | 3.3% | 4.4% | 2.9% | 1.3% | 0.4% | 0.1% |
| 4 Gol | 1.2% | 1.6% | 1.1% | 0.5% | 0.2% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.4% | 0.5% | 0.3% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
Aubervilliers — Son 5 Maç
B
vs Bastia II (D)
0 - 0
G
vs Bretigny Foot (E)
2 - 1
B
vs Dives-Cabourg (D)
0 - 0
Linas-Montlhery — Son 5 Maç
G
vs Oissel (E)
5 - 1
B
vs Trouville Deauville (D)
3 - 3
B
vs Bastia II (D)
0 - 0
G
vs C' Chartres (D)
0 - 3
M
vs Havre Caucriauville (D)
3 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.