Fransa
National 3 - Group D •
11.04.2026 — 19:00
St Ouen l'Aumône
Elo: 1482λ (Beklenen Gol): 1.34
1 - 1
Tamamlandı
İY: 1 - 1
Linas-Montlhery
Elo: 1462λ (Beklenen Gol): 1.21
Model Güven Derecesi:
%61
Veri Kalitesi Bildirimi: Ev sahibi ekibin son dönem maç verisi 5'ten azdır (3 maç). Lig ortalamasına doğru yumuşatma ağırlığı artırıldı. | İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
St Ouen l'Aumône - Linas-Montlhery mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.34, Dep: 1.21 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre St Ouen l'Aumône %38.9 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %47.0, Karşılıklı Gol Var olasılığı %52.8, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %28.5 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %65.3
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
St Ouen l'Aumône xG
1.60
Dengeli
Linas-Montlhery xG
1.55
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%38.9
X (Beraberlik)
%28.5
2 (Deplasman)
%32.6
Çifte Şans 1X: %67.4
Çifte Şans X2: %61.1
Çifte Şans 12: %71.5
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %91.2
0.5 Alt: %8.8
1.5 Üst: %73.3
1.5 Alt: %26.7
2.5 Üst: %47.0
2.5 Alt: %53.0
3.5 Üst: %25.4
3.5 Alt: %74.6
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%52.8
KG Yok
%47.2
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%13.6
1-0
%9.5
0-0
%8.7
2-1
%8.5
0-1
%8.5
1-2
%7.7
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %29.6
İY X: %44.6
İY 2: %25.8
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %67.5
İY 0.5 Alt: %32.5
İY 1.5 Üst: %32.6
İY 1.5 Alt: %67.4
İY 2.5 Üst: %10.9
İY 2.5 Alt: %89.1
İY 3.5 Üst: %2.9
İY 3.5 Alt: %97.1
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
4.78
+
Dep
4.32
=
Toplam
9.1
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %55.8
8.5 Alt: %44.2
9.5 Üst: %42.6
9.5 Alt: %57.4
10.5 Üst: %30.6
10.5 Alt: %69.4
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.19 Korner (Ev: 2.2, Dep: 1.99)
İY 4.5 Üst: %40.8
İY 4.5 Alt: %59.2
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %49.3 |
Eşit: %13.3 |
Dep: %37.4
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~1.95
+
Dep
~2.3
=
Toplam
~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4
3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0
4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5
5.5 Kart Alt: %74.5
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%17.3
Ev KK: %7.7
Orta Risk
Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
22.8
Ev: 12.2 • Dep: 10.6
İsabetli Şut
8
Ev: 4.3 • Dep: 3.6
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %59.4
21.5 Alt: %40.6
23.5 Şut Üst: %42.8
23.5 Alt: %57.2
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %54.3
7.5 Alt: %45.7
8.5 İsabetli Üst: %40.3
8.5 Alt: %59.7
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiSt Ouen l'Aumône
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Linas-Montlhery
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
St Ouen l'Aumône (0.0)
@1.84
%54.3 İhtimal
İade (Push): %28.6
Linas-Montlhery (+0.00)
@2.19
%45.7 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.50 Gol Üst
@2.14
%46.7 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.50 Gol Alt
@1.88
%53.3 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @5.54 | %18.0 | %0.0 | @1.22 | %82.0 |
| -1.25 | @4.97 | %20.1 | %0.0 | @1.25 | %79.9 |
| -1.00 | @4.39 | %22.8 | %20.7 | @1.29 | %77.2 |
| -0.75 | @3.16 | %31.7 | %0.0 | @1.46 | %68.3 |
| -0.50 | @2.58 | %38.8 | %0.0 | @1.63 | %61.2 |
| -0.25 | @2.21 | %45.2 | %0.0 | @1.83 | %54.8 |
| 0.0 Ana Hat | @1.84 | %54.3 | %28.6 | @2.19 | %45.7 |
| +0.25 | @1.61 | %61.9 | %0.0 | @2.63 | %38.1 |
| +0.50 | @1.48 | %67.4 | %0.0 | @3.07 | %32.6 |
| +0.75 | @1.35 | %74.3 | %0.0 | @3.89 | %25.7 |
| +1.00 | @1.21 | %82.8 | %18.6 | @5.81 | %17.2 |
| +1.25 | @1.18 | %84.5 | %0.0 | @6.47 | %15.5 |
| +1.50 | @1.16 | %86.0 | %0.0 | @7.13 | %14.0 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.45 | %69.1 | %0.0 | @3.23 | %30.9 |
| +2.00 | @1.57 | %63.5 | %26.4 | @2.74 | %36.5 |
| +2.25 | @1.86 | %53.8 | %0.0 | @2.17 | %46.2 |
| +2.50 Ana Hat | @2.14 | %46.7 | %0.0 | @1.88 | %53.3 |
| +2.75 | @2.48 | %40.3 | %0.0 | @1.67 | %59.8 |
| +3.00 | @3.13 | %32.0 | %21.7 | @1.47 | %68.0 |
| +3.25 | @3.56 | %28.1 | %0.0 | @1.39 | %71.9 |
| +3.50 | @3.99 | %25.1 | %0.0 | @1.33 | %75.0 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 8.8% | 8.5% | 5.7% | 2.3% | 0.7% | 0.2% |
| 1 Gol | 9.5% | 13.7% | 7.7% | 3.1% | 0.9% | 0.2% |
| 2 Gol | 7.0% | 8.5% | 5.2% | 2.1% | 0.6% | 0.2% |
| 3 Gol | 3.2% | 3.8% | 2.3% | 0.9% | 0.3% | 0.1% |
| 4 Gol | 1.1% | 1.3% | 0.8% | 0.3% | 0.1% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.3% | 0.3% | 0.2% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
St Ouen l'Aumône — Son 5 Maç
M
vs Bastia II (D)
3 - 1
G
vs Bretigny Foot (E)
1 - 0
M
vs Dives-Cabourg (D)
4 - 2
Linas-Montlhery — Son 5 Maç
M
vs Versailles II (E)
0 - 3
M
vs Aubervilliers (D)
1 - 0
G
vs Oissel (E)
5 - 1
B
vs Trouville Deauville (D)
3 - 3
B
vs Bastia II (D)
0 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.