Maç Listesine Dön
Fransa National 3 - Group D • 25.04.2026 — 19:00

Racing Colombes 92

Elo: 1603
λ (Beklenen Gol): 1.36
1 - 2
Tamamlandı
İY: 0 - 0

Bretigny Foot

Elo: 1421
λ (Beklenen Gol): 0.42
Model Güven Derecesi:
%90
Racing Colombes 92 - Bretigny Foot mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.36, Dep: 0.42 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Racing Colombes 92 %59.9 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %26.5, Karşılıklı Gol Var olasılığı %26.3, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %29.4 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %69
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Racing Colombes 92 xG 1.60
Dengeli
Bretigny Foot xG 0.80
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %59.9
X (Beraberlik) %29.4
2 (Deplasman) %10.7

Çifte Şans 1X: %89.3
Çifte Şans X2: %40.1
Çifte Şans 12: %70.6
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %82.4 0.5 Alt: %17.6
1.5 Üst: %53.9 1.5 Alt: %46.1
2.5 Üst: %26.5 2.5 Alt: %73.5
3.5 Üst: %10.6 3.5 Alt: %89.4

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %26.3
KG Yok %73.7
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
1-0
%22.2
0-0
%17.5
2-0
%15.6
1-1
%10.4
3-0
%7.1
2-1
%6.6

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %39.5 İY X: %51.0 İY 2: %9.5
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %54.8 İY 0.5 Alt: %45.2
İY 1.5 Üst: %19.6 İY 1.5 Alt: %80.4
İY 2.5 Üst: %4.7 İY 2.5 Alt: %95.3
İY 3.5 Üst: %0.9 İY 3.5 Alt: %99.1
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 4.82
+
Dep 2.63
=
Toplam 7.45
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %33.1 8.5 Alt: %66.9
9.5 Üst: %21.8 9.5 Alt: %78.3
10.5 Üst: %13.3 10.5 Alt: %86.7

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 3.43 Korner (Ev: 2.22, Dep: 1.21)
İY 4.5 Üst: %26.1 İY 4.5 Alt: %73.9
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %73.3 | Eşit: %11.0 | Dep: %15.8
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~1.95
+
Dep ~2.3
=
Toplam ~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4 3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0 4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5 5.5 Kart Alt: %74.5

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %17.3
Ev KK: %7.7 Orta Risk Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 18.1
Ev: 12.3 • Dep: 5.7
İsabetli Şut 6.4
Ev: 4.4 • Dep: 2
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %20.7 21.5 Alt: %79.3
23.5 Şut Üst: %10.5 23.5 Alt: %89.5

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %30.6 7.5 Alt: %69.4
8.5 İsabetli Üst: %19.2 8.5 Alt: %80.8
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Racing Colombes 92
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Bretigny Foot
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Racing Colombes 92 (-0.75)
@1.89
%52.9 İhtimal
İade (Push): %0.0
Bretigny Foot (+0.75)
@2.12
%47.1 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+1.75 Gol Üst
@2.15
%46.4 İhtimal
İade (Push): %0.0
+1.75 Gol Alt
@1.87
%53.6 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @3.30 %30.3 %0.0 @1.44 %69.7
-1.25 @2.81 %35.6 %0.0 @1.55 %64.4
-1.00 @2.33 %43.0 %29.5 @1.75 %57.0
-0.75 Ana Hat @1.89 %52.9 %0.0 @2.12 %47.1
-0.50 @1.67 %59.8 %0.0 @2.49 %40.2
-0.25 @1.43 %70.1 %0.0 @3.35 %29.9
0.0 @1.18 %84.8 %29.5 @6.58 %15.2
+0.25 @1.14 %87.4 %0.0 @7.96 %12.6
+0.50 @1.12 %89.3 %0.0 @9.33 %10.7
+0.75 @1.07 %93.3 %0.0 @14.95 %6.7
+1.00 @1.02 %97.7 %8.6 @43.92 %2.3
+1.25 @1.02 %97.8 %0.0 @46.00 %2.2
+1.50 @1.02 %97.9 %0.0 @48.07 %2.1
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 Ana Hat @2.15 %46.4 %0.0 @1.87 %53.6
+2.00 @2.76 %36.3 %27.5 @1.57 %63.7
+2.25 @3.28 %30.5 %0.0 @1.44 %69.5
+2.50 @3.81 %26.3 %0.0 @1.36 %73.7
+2.75 @5.03 %19.9 %0.0 @1.25 %80.1
+3.00 @8.12 %12.3 %15.9 @1.14 %87.7
+3.25 @8.89 %11.2 %0.0 @1.13 %88.8
+3.50 @9.66 %10.4 %0.0 @1.12 %89.7
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 17.6% 6.4% 1.5% 0.2% 0.0% 0.0%
1 Gol 22.2% 10.4% 2.0% 0.3% 0.0% 0.0%
2 Gol 15.6% 6.6% 1.4% 0.2% 0.0% 0.0%
3 Gol 7.1% 3.0% 0.6% 0.1% 0.0% 0.0%
4 Gol 2.4% 1.0% 0.2% 0.0% 0.0% 0.0%
5 Gol 0.7% 0.3% 0.1% 0.0% 0.0% 0.0%
Racing Colombes 92 — Son 5 Maç
G vs C' Chartres (D)
1 - 3
B vs Bastia II (E)
0 - 0
G vs Bretigny Foot (D)
0 - 2
B vs Linas-Montlhery (D)
1 - 1
G vs Bretigny Foot (D)
0 - 5
Bretigny Foot — Son 5 Maç
B vs C' Chartres (E)
1 - 1
M vs Sainte Geneviève (D)
1 - 0
M vs St Ouen l'Aumône (D)
1 - 0
M vs Versailles II (E)
0 - 1
M vs Aubervilliers (D)
2 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
4 Maç
Tarih Lig Ev Sahibi Skor Deplasman
11.01.2026 National 3 - Group D Bretigny Foot 0 - 2 Racing Colombes 92
28.05.2022 National 3 - Group L Bretigny Foot 0 - 5 Racing Colombes 92
05.02.2022 National 3 - Group L Racing Colombes 92 2 - 2 Bretigny Foot
11.10.2020 National 3 - Group L Bretigny Foot 1 - 4 Racing Colombes 92