Fransa
National 2 - Group B •
28.03.2026 — 18:00
Wasquehal
Elo: 1414λ (Beklenen Gol): 0.85
0 - 1
Tamamlandı
İY: 0 - 1
Biesheim
Elo: 1511λ (Beklenen Gol): 1.52
Model Güven Derecesi:
%70
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Wasquehal - Biesheim mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 0.85, Dep: 1.52 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Biesheim %52.0 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %42.3, Karşılıklı Gol Var olasılığı %45.7, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %27.8 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %62.2
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Wasquehal xG
1.20
Dengeli
Biesheim xG
1.60
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%20.2
X (Beraberlik)
%27.8
2 (Deplasman)
%52.1
Çifte Şans 1X: %48.0
Çifte Şans X2: %79.8
Çifte Şans 12: %72.2
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %89.7
0.5 Alt: %10.3
1.5 Üst: %69.4
1.5 Alt: %30.6
2.5 Üst: %42.3
2.5 Alt: %57.7
3.5 Üst: %21.5
3.5 Alt: %78.5
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%45.7
KG Yok
%54.3
En Olası Skorlar
Top 6 Skor0-1
%13.3
1-1
%13.0
0-2
%10.8
0-0
%10.2
1-2
%9.2
1-0
%7.1
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %17.5
İY X: %45.4
İY 2: %37.1
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %64.9
İY 0.5 Alt: %35.1
İY 1.5 Üst: %29.5
İY 1.5 Alt: %70.5
İY 2.5 Üst: %9.2
İY 2.5 Alt: %90.8
İY 3.5 Üst: %2.3
İY 3.5 Alt: %97.7
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
3.8
+
Dep
4.99
=
Toplam
8.78
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %51.5
8.5 Alt: %48.5
9.5 Üst: %38.4
9.5 Alt: %61.6
10.5 Üst: %26.9
10.5 Alt: %73.1
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.04 Korner (Ev: 1.75, Dep: 2.29)
İY 4.5 Üst: %37.9
İY 4.5 Alt: %62.1
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %28.3 |
Eşit: %12.7 |
Dep: %59.1
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
21.7
Ev: 9.3 • Dep: 12.5
İsabetli Şut
7.6
Ev: 3.3 • Dep: 4.3
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %50.3
21.5 Alt: %49.7
23.5 Şut Üst: %33.9
23.5 Alt: %66.1
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %48.4
7.5 Alt: %51.6
8.5 İsabetli Üst: %34.6
8.5 Alt: %65.4
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiWasquehal
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Biesheim
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Wasquehal (+0.50)
@2.08
%48.2 İhtimal
İade (Push): %0.0
Biesheim (-0.50)
@1.93
%51.8 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.25 Gol Üst
@2.06
%48.6 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.25 Gol Alt
@1.95
%51.4 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @14.78 | %6.8 | %0.0 | @1.07 | %93.2 |
| -1.25 | @13.78 | %7.3 | %0.0 | @1.08 | %92.8 |
| -1.00 | @12.79 | %7.8 | %13.5 | @1.08 | %92.2 |
| -0.75 | @6.90 | %14.5 | %0.0 | @1.17 | %85.5 |
| -0.50 | @4.93 | %20.3 | %0.0 | @1.25 | %79.7 |
| -0.25 | @4.24 | %23.6 | %0.0 | @1.31 | %76.4 |
| 0.0 | @3.56 | %28.1 | %27.9 | @1.39 | %71.9 |
| +0.25 | @2.51 | %39.8 | %0.0 | @1.66 | %60.2 |
| +0.50 Ana Hat | @2.08 | %48.2 | %0.0 | @1.93 | %51.8 |
| +0.75 | @1.82 | %55.0 | %0.0 | @2.22 | %45.0 |
| +1.00 | @1.56 | %64.1 | %24.8 | @2.78 | %36.0 |
| +1.25 | @1.45 | %69.1 | %0.0 | @3.24 | %30.9 |
| +1.50 | @1.37 | %73.0 | %0.0 | @3.70 | %27.0 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.55 | %64.4 | %0.0 | @2.81 | %35.6 |
| +2.00 | @1.73 | %57.8 | %27.3 | @2.37 | %42.2 |
| +2.25 Ana Hat | @2.06 | %48.6 | %0.0 | @1.95 | %51.4 |
| +2.50 | @2.38 | %42.0 | %0.0 | @1.72 | %58.0 |
| +2.75 | @2.84 | %35.3 | %0.0 | @1.54 | %64.7 |
| +3.00 | @3.74 | %26.7 | %20.9 | @1.36 | %73.3 |
| +3.25 | @4.23 | %23.6 | %0.0 | @1.31 | %76.4 |
| +3.50 | @4.73 | %21.2 | %0.0 | @1.27 | %78.9 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 10.3% | 13.3% | 10.8% | 5.5% | 2.1% | 0.6% |
| 1 Gol | 7.1% | 13.1% | 9.2% | 4.7% | 1.8% | 0.5% |
| 2 Gol | 3.4% | 5.2% | 3.9% | 2.0% | 0.8% | 0.2% |
| 3 Gol | 1.0% | 1.5% | 1.1% | 0.6% | 0.2% | 0.1% |
| 4 Gol | 0.2% | 0.3% | 0.2% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.0% | 0.1% | 0.0% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
Wasquehal — Son 5 Maç
M
vs Blois (D)
1 - 0
M
vs Haguenau (E)
0 - 1
M
vs Dieppe (E)
1 - 4
M
vs St-Pryvé St-Hilaire (E)
1 - 2
M
vs Colmar (E)
0 - 1
Biesheim — Son 5 Maç
M
vs Epinal (E)
0 - 1
B
vs Furiani-Agliani (D)
1 - 1
B
vs Beauvais (E)
1 - 1
B
vs Beauvais (D)
0 - 0
M
vs Furiani-Agliani (E)
0 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.