Indonesia
Indian Super League •
25.04.2026 — 17:00
Jamshedpur
Elo: 1462λ (Beklenen Gol): 1.13
4 - 1
Tamamlandı
İY: 2 - 0
Chennaiyin
Elo: 1461λ (Beklenen Gol): 1.35
Model Güven Derecesi:
%80
Jamshedpur - Chennaiyin mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.13, Dep: 1.35 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Chennaiyin %40.9 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %45.1, Karşılıklı Gol Var olasılığı %51.0, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %28.8 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %56.2
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Jamshedpur xG
1.55
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
Chennaiyin xG
1.55
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.55 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (1.13 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%30.2
X (Beraberlik)
%28.9
2 (Deplasman)
%41.0
Çifte Şans 1X: %59.1
Çifte Şans X2: %69.8
Çifte Şans 12: %71.2
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %90.6
0.5 Alt: %9.4
1.5 Üst: %71.8
1.5 Alt: %28.2
2.5 Üst: %45.1
2.5 Alt: %55.0
3.5 Üst: %23.8
3.5 Alt: %76.2
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%51.1
KG Yok
%49.0
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%13.7
0-1
%10.4
0-0
%9.4
1-2
%8.6
1-0
%8.5
0-2
%7.7
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %24.1
İY X: %45.3
İY 2: %30.7
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %66.4
İY 0.5 Alt: %33.6
İY 1.5 Üst: %31.4
İY 1.5 Alt: %68.6
İY 2.5 Üst: %10.2
İY 2.5 Alt: %89.8
İY 3.5 Üst: %2.6
İY 3.5 Alt: %97.4
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
4.35
+
Dep
4.63
=
Toplam
8.97
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %54.1
8.5 Alt: %45.9
9.5 Üst: %40.9
9.5 Alt: %59.1
10.5 Üst: %29.1
10.5 Alt: %70.9
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.13 Korner (Ev: 2, Dep: 2.13)
İY 4.5 Üst: %39.6
İY 4.5 Alt: %60.4
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %39.6 |
Eşit: %13.5 |
Dep: %47.0
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
22.3
Ev: 10.9 • Dep: 11.4
İsabetli Şut
7.8
Ev: 3.9 • Dep: 3.9
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %55.7
21.5 Alt: %44.3
23.5 Şut Üst: %39.1
23.5 Alt: %60.9
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %51.9
7.5 Alt: %48.1
8.5 İsabetli Üst: %38.0
8.5 Alt: %62.0
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiJamshedpur
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Chennaiyin
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Jamshedpur (+0.25)
@1.91
%52.2 İhtimal
İade (Push): %0.0
Chennaiyin (-0.25)
@2.09
%47.8 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.25 Gol Üst
@1.93
%51.8 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.25 Gol Alt
@2.07
%48.2 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @8.09 | %12.4 | %0.0 | @1.14 | %87.6 |
| -1.25 | @7.37 | %13.6 | %0.0 | @1.16 | %86.4 |
| -1.00 | @6.65 | %15.0 | %17.8 | @1.18 | %85.0 |
| -0.75 | @4.28 | %23.4 | %0.0 | @1.30 | %76.6 |
| -0.50 | @3.31 | %30.2 | %0.0 | @1.43 | %69.8 |
| -0.25 | @2.83 | %35.3 | %0.0 | @1.55 | %64.7 |
| 0.0 | @2.35 | %42.5 | %29.0 | @1.74 | %57.5 |
| +0.25 Ana Hat | @1.91 | %52.2 | %0.0 | @2.09 | %47.8 |
| +0.50 | @1.69 | %59.2 | %0.0 | @2.45 | %40.9 |
| +0.75 | @1.51 | %66.3 | %0.0 | @2.97 | %33.7 |
| +1.00 | @1.33 | %75.4 | %21.6 | @4.07 | %24.6 |
| +1.25 | @1.28 | %78.4 | %0.0 | @4.63 | %21.6 |
| +1.50 | @1.24 | %80.7 | %0.0 | @5.19 | %19.3 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.49 | %67.3 | %0.0 | @3.06 | %32.7 |
| +2.00 | @1.63 | %61.3 | %26.8 | @2.58 | %38.7 |
| +2.25 Ana Hat | @1.93 | %51.8 | %0.0 | @2.07 | %48.2 |
| +2.50 | @2.23 | %44.8 | %0.0 | @1.81 | %55.2 |
| +2.75 | @2.61 | %38.3 | %0.0 | @1.62 | %61.8 |
| +3.00 | @3.35 | %29.9 | %21.4 | @1.43 | %70.1 |
| +3.25 | @3.80 | %26.3 | %0.0 | @1.36 | %73.7 |
| +3.50 | @4.26 | %23.5 | %0.0 | @1.31 | %76.5 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 9.4% | 10.4% | 7.7% | 3.5% | 1.2% | 0.3% |
| 1 Gol | 8.5% | 13.8% | 8.7% | 3.9% | 1.3% | 0.4% |
| 2 Gol | 5.3% | 7.2% | 4.9% | 2.2% | 0.7% | 0.2% |
| 3 Gol | 2.0% | 2.7% | 1.8% | 0.8% | 0.3% | 0.1% |
| 4 Gol | 0.6% | 0.8% | 0.5% | 0.2% | 0.1% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.1% | 0.2% | 0.1% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
Jamshedpur — Son 5 Maç
M
vs Kerala Blasters (D)
2 - 0
B
vs Mumbai City (E)
1 - 1
B
vs ATK Mohun Bagan (E)
1 - 1
B
vs SC Delhi (D)
1 - 1
M
vs NorthEast United (D)
2 - 1
Chennaiyin — Son 5 Maç
B
vs Mohammedan (E)
0 - 0
G
vs SC Delhi (E)
1 - 0
G
vs Jamshedpur (E)
5 - 2
M
vs Bengaluru (D)
1 - 0
M
vs Bengaluru (E)
2 - 4
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
8 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 09.03.2025 | Indian Super League | Chennaiyin | 5 - 2 | Jamshedpur |
| 04.11.2024 | Indian Super League | Jamshedpur | 1 - 5 | Chennaiyin |
| 04.04.2024 | Indian Super League | Chennaiyin | 2 - 1 | Jamshedpur |
| 07.12.2023 | Indian Super League | Jamshedpur | 2 - 2 | Chennaiyin |
| 07.01.2023 | Indian Super League | Jamshedpur | 2 - 2 | Chennaiyin |
| 19.11.2022 | Indian Super League | Chennaiyin | 3 - 1 | Jamshedpur |
| 20.02.2022 | Indian Super League | Chennaiyin | 1 - 4 | Jamshedpur |
| 02.01.2022 | Indian Super League | Jamshedpur | 0 - 1 | Chennaiyin |