Maç Listesine Dön
Fransa National 3 - Group F • 21.02.2026 — 19:00

Besançon

Elo: 1397
λ (Beklenen Gol): 1.42
3 - 1
Tamamlandı

Strasbourg II

Elo: 1435
λ (Beklenen Gol): 1.68
Model Güven Derecesi:
%72
Besançon - Strasbourg II mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.42, Dep: 1.68 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Strasbourg II %43.1 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %60.0, Karşılıklı Gol Var olasılığı %62.5, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %25.2 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %66.7
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Besançon xG 1.91
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
Strasbourg II xG 1.91
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.91 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (1.42 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %31.7
X (Beraberlik) %25.2
2 (Deplasman) %43.1

Çifte Şans 1X: %56.9
Çifte Şans X2: %68.3
Çifte Şans 12: %74.8
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %94.6 0.5 Alt: %5.4
1.5 Üst: %82.4 1.5 Alt: %17.6
2.5 Üst: %60.0 2.5 Alt: %40.1
3.5 Üst: %37.6 3.5 Alt: %62.4

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %62.5
KG Yok %37.5
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
1-1
%11.5
1-2
%9.0
2-1
%7.6
0-1
%6.8
2-2
%6.4
0-2
%6.4

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %26.4 İY X: %40.1 İY 2: %33.5
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %74.3 İY 0.5 Alt: %25.7
İY 1.5 Üst: %41.5 İY 1.5 Alt: %58.5
İY 2.5 Üst: %16.4 İY 2.5 Alt: %83.6
İY 3.5 Üst: %5.2 İY 3.5 Alt: %94.8
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 4.94
+
Dep 5.34
=
Toplam 10.28
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %69.8 8.5 Alt: %30.3
9.5 Üst: %57.6 9.5 Alt: %42.4
10.5 Üst: %45.2 10.5 Alt: %54.8

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.73 Korner (Ev: 2.27, Dep: 2.46)
İY 4.5 Üst: %51.0 İY 4.5 Alt: %49.0
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %38.8 | Eşit: %12.5 | Dep: %48.7
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~2.24
+
Dep ~2.65
=
Toplam ~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9 3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0 4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4 5.5 Kart Alt: %63.6

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %19.6
Ev KK: %8.8 Orta Risk Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 26.2
Ev: 12.7 • Dep: 13.5
İsabetli Şut 9.1
Ev: 4.5 • Dep: 4.6
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %81.8 21.5 Alt: %18.2
23.5 Şut Üst: %69.0 23.5 Alt: %31.0

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %69.1 7.5 Alt: %30.9
8.5 İsabetli Üst: %56.2 8.5 Alt: %43.8
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Besançon
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Strasbourg II
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Besançon (+0.25)
@1.96
%50.9 İhtimal
İade (Push): %0.0
Strasbourg II (-0.25)
@2.04
%49.1 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+3.00 Gol Üst
@2.10
%47.7 İhtimal
İade (Push): %22.6
+3.00 Gol Alt
@1.91
%52.3 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @6.85 %14.6 %0.0 @1.17 %85.4
-1.25 @6.27 %16.0 %0.0 @1.19 %84.1
-1.00 @5.68 %17.6 %17.1 @1.21 %82.4
-0.75 @3.95 %25.3 %0.0 @1.34 %74.7
-0.50 @3.16 %31.7 %0.0 @1.46 %68.3
-0.25 @2.75 %36.3 %0.0 @1.57 %63.7
0.0 @2.35 %42.5 %25.5 @1.74 %57.5
+0.25 Ana Hat @1.96 %50.9 %0.0 @2.04 %49.1
+0.50 @1.75 %57.2 %0.0 @2.34 %42.8
+0.75 @1.57 %63.7 %0.0 @2.75 %36.3
+1.00 @1.39 %71.9 %20.4 @3.55 %28.2
+1.25 @1.33 %75.1 %0.0 @4.01 %24.9
+1.50 @1.29 %77.6 %0.0 @4.46 %22.4
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.25 %79.9 %0.0 @4.98 %20.1
+2.00 @1.30 %77.0 %22.7 @4.34 %23.1
+2.25 @1.49 %67.1 %0.0 @3.04 %32.9
+2.50 @1.68 %59.5 %0.0 @2.47 %40.5
+2.75 @1.84 %54.3 %0.0 @2.19 %45.7
+3.00 Ana Hat @2.10 %47.7 %22.6 @1.91 %52.3
+3.25 @2.40 %41.6 %0.0 @1.71 %58.4
+3.50 @2.71 %36.9 %0.0 @1.58 %63.1
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 5.4% 6.8% 6.4% 3.6% 1.5% 0.5%
1 Gol 5.6% 11.7% 9.1% 5.1% 2.2% 0.7%
2 Gol 4.6% 7.7% 6.5% 3.6% 1.5% 0.5%
3 Gol 2.2% 3.6% 3.1% 1.7% 0.7% 0.2%
4 Gol 0.8% 1.3% 1.1% 0.6% 0.3% 0.1%
5 Gol 0.2% 0.4% 0.3% 0.2% 0.1% 0.0%
Besançon — Son 5 Maç
M vs Thaon (D)
4 - 0
B vs Belfort (E)
1 - 1
G vs Chalon-sur-Saône (E)
2 - 0
B vs Ivry (D)
2 - 2
M vs Pontarlier (D)
5 - 0
Strasbourg II — Son 5 Maç
M vs Chalon-sur-Saône (E)
0 - 3
B vs Ivry (D)
1 - 1
G vs Besançon (E)
3 - 1
M vs Besançon (D)
3 - 2
B vs Besançon (E)
0 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
3 Maç
Tarih Lig Ev Sahibi Skor Deplasman
05.10.2025 National 3 - Group F Strasbourg II 3 - 1 Besançon
17.05.2025 National 3 - Group H Besançon 3 - 2 Strasbourg II
24.08.2024 National 3 - Group H Strasbourg II 0 - 0 Besançon