Fransa
National 3 - Group F •
11.04.2026 — 19:00
Besançon
Elo: 1418λ (Beklenen Gol): 1.10
0 - 3
Tamamlandı
Ivry
Elo: 1547λ (Beklenen Gol): 1.17
Model Güven Derecesi:
%69
Besançon - Ivry mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.10, Dep: 1.17 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Ivry %36.6 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %39.5, Karşılıklı Gol Var olasılığı %46.9, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %30.6 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %87.9
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Besançon xG
1.55
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
Ivry xG
1.51
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.55 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (1.10 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%32.9
X (Beraberlik)
%30.6
2 (Deplasman)
%36.6
Çifte Şans 1X: %63.4
Çifte Şans X2: %67.2
Çifte Şans 12: %69.4
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %88.6
0.5 Alt: %11.4
1.5 Üst: %67.1
1.5 Alt: %32.9
2.5 Üst: %39.5
2.5 Alt: %60.5
3.5 Üst: %19.4
3.5 Alt: %80.6
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%46.9
KG Yok
%53.1
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%14.3
0-0
%11.4
0-1
%11.1
1-0
%10.4
1-2
%7.8
2-1
%7.3
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %25.1
İY X: %47.5
İY 2: %27.4
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %63.2
İY 0.5 Alt: %36.8
İY 1.5 Üst: %27.8
İY 1.5 Alt: %72.2
İY 2.5 Üst: %8.4
İY 2.5 Alt: %91.6
İY 3.5 Üst: %2.0
İY 3.5 Alt: %98.0
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
4.29
+
Dep
4.24
=
Toplam
8.52
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %48.0
8.5 Alt: %52.0
9.5 Üst: %35.0
9.5 Alt: %65.0
10.5 Üst: %23.9
10.5 Alt: %76.1
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 3.92 Korner (Ev: 1.97, Dep: 1.95)
İY 4.5 Üst: %35.6
İY 4.5 Alt: %64.4
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %43.7 |
Eşit: %13.9 |
Dep: %42.4
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
21.1
Ev: 10.7 • Dep: 10.3
İsabetli Şut
7.4
Ev: 3.8 • Dep: 3.5
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %44.7
21.5 Alt: %55.3
23.5 Şut Üst: %28.8
23.5 Alt: %71.2
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %45.4
7.5 Alt: %54.6
8.5 İsabetli Üst: %31.8
8.5 Alt: %68.2
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiBesançon
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Ivry
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Besançon (0.0)
@2.11
%47.3 İhtimal
İade (Push): %30.7
Ivry (+0.00)
@1.90
%52.7 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.25 Gol Üst
@2.19
%45.7 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.25 Gol Alt
@1.84
%54.3 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @7.46 | %13.4 | %0.0 | @1.15 | %86.6 |
| -1.25 | @6.74 | %14.8 | %0.0 | @1.17 | %85.2 |
| -1.00 | @6.01 | %16.6 | %19.4 | @1.20 | %83.4 |
| -0.75 | @3.91 | %25.6 | %0.0 | @1.34 | %74.4 |
| -0.50 | @3.05 | %32.8 | %0.0 | @1.49 | %67.2 |
| -0.25 | @2.58 | %38.8 | %0.0 | @1.63 | %61.2 |
| 0.0 Ana Hat | @2.11 | %47.3 | %30.7 | @1.90 | %52.7 |
| +0.25 | @1.76 | %56.9 | %0.0 | @2.32 | %43.1 |
| +0.50 | @1.58 | %63.5 | %0.0 | @2.74 | %36.5 |
| +0.75 | @1.41 | %70.9 | %0.0 | @3.43 | %29.1 |
| +1.00 | @1.25 | %80.2 | %20.8 | @5.04 | %19.8 |
| +1.25 | @1.21 | %82.5 | %0.0 | @5.71 | %17.5 |
| +1.50 | @1.19 | %84.3 | %0.0 | @6.37 | %15.7 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.62 | %61.8 | %0.0 | @2.62 | %38.2 |
| +2.00 | @1.84 | %54.5 | %27.7 | @2.20 | %45.5 |
| +2.25 Ana Hat | @2.19 | %45.7 | %0.0 | @1.84 | %54.3 |
| +2.50 | @2.54 | %39.4 | %0.0 | @1.65 | %60.6 |
| +2.75 | @3.07 | %32.6 | %0.0 | @1.48 | %67.4 |
| +3.00 | @4.15 | %24.1 | %20.2 | @1.32 | %75.9 |
| +3.25 | @4.68 | %21.4 | %0.0 | @1.27 | %78.6 |
| +3.50 | @5.20 | %19.2 | %0.0 | @1.24 | %80.8 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 11.4% | 11.2% | 7.1% | 2.8% | 0.8% | 0.2% |
| 1 Gol | 10.4% | 14.3% | 7.8% | 3.0% | 0.9% | 0.2% |
| 2 Gol | 6.2% | 7.3% | 4.3% | 1.7% | 0.5% | 0.1% |
| 3 Gol | 2.3% | 2.7% | 1.6% | 0.6% | 0.2% | 0.0% |
| 4 Gol | 0.6% | 0.7% | 0.4% | 0.2% | 0.0% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.1% | 0.2% | 0.1% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
Besançon — Son 5 Maç
M
vs Pontarlier (E)
1 - 2
M
vs Mulhouse (D)
2 - 1
M
vs Torcy (E)
0 - 1
M
vs Thonon Evian (D)
5 - 0
G
vs Strasbourg II (E)
3 - 1
Ivry — Son 5 Maç
G
vs Mulhouse (E)
2 - 0
B
vs Torcy (D)
1 - 1
M
vs Thonon Evian (E)
0 - 1
M
vs Strasbourg II (D)
1 - 0
G
vs Thaon (E)
1 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
1 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 06.12.2025 | National 3 - Group F | Ivry | 2 - 2 | Besançon |