Fransa
National 3 - Group A •
28.03.2026 — 20:00
Onet-le-Chateau
Elo: 1472λ (Beklenen Gol): 1.07
0 - 1
Tamamlandı
Bassin d'Arcachon Sud
Elo: 1505λ (Beklenen Gol): 2.13
Model Güven Derecesi:
%71
Veri Kalitesi Bildirimi: Ev sahibi ekibin son dönem maç verisi 5'ten azdır (3 maç). Lig ortalamasına doğru yumuşatma ağırlığı artırıldı. | İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Onet-le-Chateau - Bassin d'Arcachon Sud mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.07, Dep: 2.13 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Bassin d'Arcachon Sud %60.9 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %62.0, Karşılıklı Gol Var olasılığı %58.6, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %21.6 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %44.3
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Onet-le-Chateau xG
1.55
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
Bassin d'Arcachon Sud xG
2.31
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.55 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (1.07 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%17.5
X (Beraberlik)
%21.6
2 (Deplasman)
%60.9
Çifte Şans 1X: %39.1
Çifte Şans X2: %82.5
Çifte Şans 12: %78.4
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %95.1
0.5 Alt: %4.9
1.5 Üst: %83.6
1.5 Alt: %16.4
2.5 Üst: %62.0
2.5 Alt: %38.0
3.5 Üst: %39.7
3.5 Alt: %60.3
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%58.6
KG Yok
%41.4
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%10.0
1-2
%9.9
0-2
%9.3
0-1
%8.0
1-3
%7.0
0-3
%6.6
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %17.2
İY X: %37.7
İY 2: %45.1
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %75.4
İY 0.5 Alt: %24.6
İY 1.5 Üst: %42.8
İY 1.5 Alt: %57.2
İY 2.5 Üst: %17.4
İY 2.5 Alt: %82.6
İY 3.5 Üst: %5.5
İY 3.5 Alt: %94.5
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
4.23
+
Dep
6.3
=
Toplam
10.54
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %72.4
8.5 Alt: %27.6
9.5 Üst: %60.7
9.5 Alt: %39.3
10.5 Üst: %48.4
10.5 Alt: %51.6
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.85 Korner (Ev: 1.95, Dep: 2.9)
İY 4.5 Üst: %53.2
İY 4.5 Alt: %46.8
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %21.2 |
Eşit: %10.3 |
Dep: %68.5
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
26.8
Ev: 10.6 • Dep: 16.2
İsabetli Şut
9.3
Ev: 3.8 • Dep: 5.6
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %84.7
21.5 Alt: %15.3
23.5 Şut Üst: %73.0
23.5 Alt: %27.0
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %71.2
7.5 Alt: %28.8
8.5 İsabetli Üst: %58.5
8.5 Alt: %41.5
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiOnet-le-Chateau
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Bassin d'Arcachon Sud
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Onet-le-Chateau (+1.00)
@1.93
%51.8 İhtimal
İade (Push): %23.0
Bassin d'Arcachon Sud (-1.00)
@2.07
%48.2 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+3.00 Gol Üst
@2.01
%49.7 İhtimal
İade (Push): %22.8
+3.00 Gol Alt
@1.99
%50.3 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @15.11 | %6.6 | %0.0 | @1.07 | %93.4 |
| -1.25 | @14.26 | %7.0 | %0.0 | @1.08 | %93.0 |
| -1.00 | @13.42 | %7.5 | %11.2 | @1.08 | %92.6 |
| -0.75 | @7.74 | %12.9 | %0.0 | @1.15 | %87.1 |
| -0.50 | @5.62 | %17.8 | %0.0 | @1.22 | %82.2 |
| -0.25 | @5.00 | %20.0 | %0.0 | @1.25 | %80.0 |
| 0.0 | @4.38 | %22.8 | %22.1 | @1.30 | %77.2 |
| +0.25 | @3.09 | %32.4 | %0.0 | @1.48 | %67.6 |
| +0.50 | @2.51 | %39.9 | %0.0 | @1.66 | %60.1 |
| +0.75 | @2.22 | %45.1 | %0.0 | @1.82 | %55.0 |
| +1.00 Ana Hat | @1.93 | %51.8 | %23.0 | @2.07 | %48.2 |
| +1.25 | @1.72 | %58.0 | %0.0 | @2.38 | %42.0 |
| +1.50 | @1.59 | %62.8 | %0.0 | @2.69 | %37.2 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.23 | %81.1 | %0.0 | @5.30 | %18.9 |
| +2.00 | @1.27 | %78.5 | %22.1 | @4.64 | %21.5 |
| +2.25 | @1.45 | %68.7 | %0.0 | @3.20 | %31.3 |
| +2.50 | @1.64 | %61.2 | %0.0 | @2.57 | %38.9 |
| +2.75 | @1.78 | %56.2 | %0.0 | @2.28 | %43.8 |
| +3.00 Ana Hat | @2.01 | %49.7 | %22.8 | @1.99 | %50.3 |
| +3.25 | @2.31 | %43.3 | %0.0 | @1.76 | %56.7 |
| +3.50 | @2.61 | %38.4 | %0.0 | @1.62 | %61.6 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 4.9% | 8.2% | 9.5% | 6.7% | 3.6% | 1.5% |
| 1 Gol | 3.7% | 10.2% | 10.1% | 7.2% | 3.8% | 1.6% |
| 2 Gol | 2.4% | 5.1% | 5.4% | 3.8% | 2.0% | 0.9% |
| 3 Gol | 0.9% | 1.8% | 1.9% | 1.4% | 0.7% | 0.3% |
| 4 Gol | 0.2% | 0.5% | 0.5% | 0.4% | 0.2% | 0.1% |
| 5 Gol | 0.0% | 0.1% | 0.1% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
Onet-le-Chateau — Son 5 Maç
B
vs Anglet Genets (D)
3 - 3
M
vs Blagnac (E)
0 - 3
B
vs Lege-Cap-Ferret (D)
0 - 0
Bassin d'Arcachon Sud — Son 5 Maç
B
vs Pau II (E)
0 - 0
M
vs Tarbes (E)
1 - 2
B
vs Alberes Argelès (D)
2 - 2
B
vs Castanet (E)
1 - 1
M
vs Blagnac (E)
0 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.