Andorra
Copa Constitució •
13.03.2026 — 22:30
Ranger's
Elo: 1450λ (Beklenen Gol): 1.40
0 - 1
Tamamlandı
İY: 0 - 0
FC Santa Coloma
Elo: 1555λ (Beklenen Gol): 0.93
Model Güven Derecesi:
%80
Ranger's - FC Santa Coloma mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.40, Dep: 0.93 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Ranger's %46.7 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %41.2, Karşılıklı Gol Var olasılığı %46.6, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %29.1 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %96.3
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Ranger's xG
1.64
Dengeli
FC Santa Coloma xG
1.20
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%46.7
X (Beraberlik)
%29.1
2 (Deplasman)
%24.2
Çifte Şans 1X: %75.8
Çifte Şans X2: %53.3
Çifte Şans 12: %70.9
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %89.3
0.5 Alt: %10.7
1.5 Üst: %68.6
1.5 Alt: %31.5
2.5 Üst: %41.2
2.5 Alt: %58.8
3.5 Üst: %20.7
3.5 Alt: %79.3
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%46.6
KG Yok
%53.4
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%13.6
1-0
%12.6
0-0
%10.7
2-0
%9.5
2-1
%8.9
0-1
%8.1
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %33.7
İY X: %46.3
İY 2: %19.9
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %64.2
İY 0.5 Alt: %35.8
İY 1.5 Üst: %28.9
İY 1.5 Alt: %71.1
İY 2.5 Üst: %8.9
İY 2.5 Alt: %91.1
İY 3.5 Üst: %2.2
İY 3.5 Alt: %97.8
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
4.89
+
Dep
3.73
=
Toplam
8.62
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %49.3
8.5 Alt: %50.7
9.5 Üst: %36.2
9.5 Alt: %63.8
10.5 Üst: %25.0
10.5 Alt: %75.0
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 3.96 Korner (Ev: 2.25, Dep: 1.71)
İY 4.5 Üst: %36.4
İY 4.5 Alt: %63.6
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %58.9 |
Eşit: %12.8 |
Dep: %28.3
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
21.4
Ev: 12.6 • Dep: 8.9
İsabetli Şut
7.5
Ev: 4.5 • Dep: 3
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %48.0
21.5 Alt: %52.0
23.5 Şut Üst: %31.7
23.5 Alt: %68.3
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %47.7
7.5 Alt: %52.4
8.5 İsabetli Üst: %33.9
8.5 Alt: %66.1
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiRanger's
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
FC Santa Coloma
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Ranger's (-0.50)
@2.15
%46.6 İhtimal
İade (Push): %0.0
FC Santa Coloma (+0.50)
@1.87
%53.4 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.25 Gol Üst
@2.11
%47.5 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.25 Gol Alt
@1.90
%52.5 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @4.37 | %22.9 | %0.0 | @1.30 | %77.1 |
| -1.25 | @3.86 | %25.9 | %0.0 | @1.35 | %74.1 |
| -1.00 | @3.34 | %30.0 | %23.7 | @1.43 | %70.0 |
| -0.75 | @2.54 | %39.4 | %0.0 | @1.65 | %60.6 |
| -0.50 Ana Hat | @2.15 | %46.6 | %0.0 | @1.87 | %53.4 |
| -0.25 | @1.83 | %54.6 | %0.0 | @2.20 | %45.5 |
| 0.0 | @1.52 | %65.8 | %29.2 | @2.92 | %34.2 |
| +0.25 | @1.40 | %71.7 | %0.0 | @3.53 | %28.4 |
| +0.50 | @1.32 | %75.8 | %0.0 | @4.13 | %24.2 |
| +0.75 | @1.22 | %82.2 | %0.0 | @5.61 | %17.8 |
| +1.00 | @1.11 | %89.7 | %15.5 | @9.73 | %10.3 |
| +1.25 | @1.10 | %90.6 | %0.0 | @10.63 | %9.4 |
| +1.50 | @1.10 | %91.3 | %0.0 | @11.52 | %8.7 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.58 | %63.4 | %0.0 | @2.73 | %36.6 |
| +2.00 | @1.77 | %56.5 | %27.5 | @2.30 | %43.5 |
| +2.25 Ana Hat | @2.11 | %47.5 | %0.0 | @1.90 | %52.5 |
| +2.50 | @2.44 | %41.0 | %0.0 | @1.69 | %59.0 |
| +2.75 | @2.92 | %34.2 | %0.0 | @1.52 | %65.8 |
| +3.00 | @3.89 | %25.7 | %20.6 | @1.35 | %74.3 |
| +3.25 | @4.40 | %22.7 | %0.0 | @1.29 | %77.3 |
| +3.50 | @4.90 | %20.4 | %0.0 | @1.26 | %79.6 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 10.7% | 8.2% | 4.2% | 1.3% | 0.3% | 0.1% |
| 1 Gol | 12.7% | 13.7% | 5.9% | 1.8% | 0.4% | 0.1% |
| 2 Gol | 9.5% | 8.9% | 4.1% | 1.3% | 0.3% | 0.1% |
| 3 Gol | 4.4% | 4.1% | 1.9% | 0.6% | 0.1% | 0.0% |
| 4 Gol | 1.5% | 1.4% | 0.7% | 0.2% | 0.0% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.4% | 0.4% | 0.2% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
Ranger's — Son 5 Maç
G
vs Ordino (D)
1 - 2
G
vs Penya Encarnada (E)
4 - 0
G
vs Ordino (E)
4 - 0
G
vs Penya Encarnada (D)
0 - 3
M
vs FC Santa Coloma (D)
2 - 0
FC Santa Coloma — Son 5 Maç
G
vs Sporting Escaldes (E)
5 - 1
G
vs Ranger's (E)
2 - 0
B
vs Ranger's (D)
0 - 0
M
vs Ranger's (E)
0 - 5
B
vs Ranger's (E)
1 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
7 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 21.12.2025 | 1a Divisió | FC Santa Coloma | 2 - 0 | Ranger's |
| 09.11.2025 | 1a Divisió | Ranger's | 0 - 0 | FC Santa Coloma |
| 18.05.2025 | 1a Divisió | FC Santa Coloma | 0 - 5 | Ranger's |
| 13.03.2025 | Copa Constitució | FC Santa Coloma | 1 - 1 | Ranger's |
| 23.02.2025 | 1a Divisió | Ranger's | 1 - 0 | FC Santa Coloma |
| 21.09.2024 | 1a Divisió | FC Santa Coloma | 1 - 1 | Ranger's |
| 04.03.2012 | 1a Divisió | Ranger's | 0 - 13 | FC Santa Coloma |