Fransa
Ligue 1 •
27.04.2026 — 19:00
Stella
Elo: 1566λ (Beklenen Gol): 1.17
1 - 0
Tamamlandı
İY: 0 - 0
Zoman
Elo: 1482λ (Beklenen Gol): 0.97
Model Güven Derecesi:
%69
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Stella - Zoman mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.17, Dep: 0.97 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Stella %39.4 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %35.9, Karşılıklı Gol Var olasılığı %43.7, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %31.5 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %53.8
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Stella xG
1.55
Dengeli
Zoman xG
1.20
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%39.4
X (Beraberlik)
%31.5
2 (Deplasman)
%29.1
Çifte Şans 1X: %70.9
Çifte Şans X2: %60.6
Çifte Şans 12: %68.5
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %87.1
0.5 Alt: %12.9
1.5 Üst: %63.9
1.5 Alt: %36.1
2.5 Üst: %36.0
2.5 Alt: %64.1
3.5 Üst: %16.8
3.5 Alt: %83.2
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%43.7
KG Yok
%56.3
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%14.4
0-0
%12.8
1-0
%12.8
0-1
%10.4
2-0
%8.1
2-1
%7.8
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %28.7
İY X: %48.9
İY 2: %22.5
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %61.1
İY 0.5 Alt: %39.0
İY 1.5 Üst: %25.6
İY 1.5 Alt: %74.4
İY 2.5 Üst: %7.3
İY 2.5 Alt: %92.7
İY 3.5 Üst: %1.6
İY 3.5 Alt: %98.4
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
4.43
+
Dep
3.8
=
Toplam
8.23
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %43.9
8.5 Alt: %56.1
9.5 Üst: %31.2
9.5 Alt: %68.8
10.5 Üst: %20.7
10.5 Alt: %79.3
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 3.78 Korner (Ev: 2.04, Dep: 1.75)
İY 4.5 Üst: %32.9
İY 4.5 Alt: %67.1
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %51.7 |
Eşit: %13.8 |
Dep: %34.5
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~1.95
+
Dep
~2.3
=
Toplam
~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4
3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0
4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5
5.5 Kart Alt: %74.5
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%17.3
Ev KK: %7.7
Orta Risk
Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
20.2
Ev: 11.2 • Dep: 9.1
İsabetli Şut
7.1
Ev: 4 • Dep: 3.1
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %37.7
21.5 Alt: %62.4
23.5 Şut Üst: %22.9
23.5 Alt: %77.1
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %41.3
7.5 Alt: %58.7
8.5 İsabetli Üst: %28.2
8.5 Alt: %71.9
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiStella
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Zoman
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Stella (-0.25)
@2.14
%46.7 İhtimal
İade (Push): %0.0
Zoman (+0.25)
@1.88
%53.3 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.00 Gol Üst
@2.01
%49.8 İhtimal
İade (Push): %28.0
+2.00 Gol Alt
@1.99
%50.2 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @5.86 | %17.1 | %0.0 | @1.21 | %82.9 |
| -1.25 | @5.21 | %19.2 | %0.0 | @1.24 | %80.8 |
| -1.00 | @4.55 | %22.0 | %22.3 | @1.28 | %78.0 |
| -0.75 | @3.15 | %31.7 | %0.0 | @1.47 | %68.3 |
| -0.50 | @2.54 | %39.4 | %0.0 | @1.65 | %60.7 |
| -0.25 Ana Hat | @2.14 | %46.7 | %0.0 | @1.88 | %53.3 |
| 0.0 | @1.74 | %57.5 | %31.5 | @2.35 | %42.5 |
| +0.25 | @1.53 | %65.4 | %0.0 | @2.89 | %34.6 |
| +0.50 | @1.41 | %70.9 | %0.0 | @3.43 | %29.1 |
| +0.75 | @1.28 | %78.0 | %0.0 | @4.54 | %22.0 |
| +1.00 | @1.15 | %86.7 | %18.3 | @7.51 | %13.3 |
| +1.25 | @1.14 | %88.0 | %0.0 | @8.35 | %12.0 |
| +1.50 | @1.12 | %89.1 | %0.0 | @9.19 | %10.9 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.73 | %58.0 | %0.0 | @2.38 | %42.1 |
| +2.00 Ana Hat | @2.01 | %49.8 | %28.0 | @1.99 | %50.2 |
| +2.25 | @2.40 | %41.7 | %0.0 | @1.71 | %58.3 |
| +2.50 | @2.79 | %35.8 | %0.0 | @1.56 | %64.2 |
| +2.75 | @3.45 | %29.0 | %0.0 | @1.41 | %71.0 |
| +3.00 | @4.86 | %20.6 | %19.2 | @1.26 | %79.4 |
| +3.25 | @5.44 | %18.4 | %0.0 | @1.23 | %81.6 |
| +3.50 | @6.01 | %16.6 | %0.0 | @1.20 | %83.4 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 12.9% | 10.5% | 5.5% | 1.8% | 0.4% | 0.1% |
| 1 Gol | 12.8% | 14.4% | 6.5% | 2.1% | 0.5% | 0.1% |
| 2 Gol | 8.1% | 7.8% | 3.8% | 1.2% | 0.3% | 0.1% |
| 3 Gol | 3.1% | 3.0% | 1.5% | 0.5% | 0.1% | 0.0% |
| 4 Gol | 0.9% | 0.9% | 0.4% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.2% | 0.2% | 0.1% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
Stella — Son 5 Maç
B
vs Olympique Sport d'Abobo (E)
1 - 1
B
vs Bouake (E)
1 - 1
M
vs Stade d'Abidjan (D)
3 - 0
M
vs Bouake (E)
0 - 1
G
vs Stade d'Abidjan (E)
1 - 0
Zoman — Son 5 Maç
G
vs Olympique Sport d'Abobo (E)
1 - 0
M
vs Racing d'Abidjan (D)
1 - 0
B
vs Mouna (D)
2 - 2
B
vs Mouna (E)
2 - 2
G
vs Mouna (D)
1 - 2
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.