Fransa
National 2 - Group A •
28.03.2026 — 20:00
Saumur
Elo: 1378λ (Beklenen Gol): 1.29
1 - 2
Tamamlandı
İY: 0 - 1
Poitiers
Elo: 1435λ (Beklenen Gol): 0.80
Model Güven Derecesi:
%70
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Saumur - Poitiers mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.29, Dep: 0.80 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Saumur %46.9 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %34.7, Karşılıklı Gol Var olasılığı %40.9, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %30.8 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %93.7
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Saumur xG
1.60
Dengeli
Poitiers xG
1.16
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%46.9
X (Beraberlik)
%30.8
2 (Deplasman)
%22.3
Çifte Şans 1X: %77.7
Çifte Şans X2: %53.1
Çifte Şans 12: %69.2
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %86.6
0.5 Alt: %13.4
1.5 Üst: %62.7
1.5 Alt: %37.3
2.5 Üst: %34.7
2.5 Alt: %65.3
3.5 Üst: %15.9
3.5 Alt: %84.1
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%40.9
KG Yok
%59.1
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-0
%15.0
1-1
%13.7
0-0
%13.4
2-0
%10.3
0-1
%9.0
2-1
%8.2
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %33.0
İY X: %48.9
İY 2: %18.1
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %60.3
İY 0.5 Alt: %39.7
İY 1.5 Üst: %24.8
İY 1.5 Alt: %75.2
İY 2.5 Üst: %6.9
İY 2.5 Alt: %93.1
İY 3.5 Üst: %1.5
İY 3.5 Alt: %98.5
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
4.67
+
Dep
3.44
=
Toplam
8.11
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %42.3
8.5 Alt: %57.7
9.5 Üst: %29.7
9.5 Alt: %70.3
10.5 Üst: %19.5
10.5 Alt: %80.5
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 3.73 Korner (Ev: 2.15, Dep: 1.58)
İY 4.5 Üst: %31.9
İY 4.5 Alt: %68.1
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %59.9 |
Eşit: %13.1 |
Dep: %27.0
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
19.9
Ev: 11.9 • Dep: 8.1
İsabetli Şut
7
Ev: 4.2 • Dep: 2.8
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %35.2
21.5 Alt: %64.8
23.5 Şut Üst: %20.9
23.5 Alt: %79.1
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %40.0
7.5 Alt: %60.0
8.5 İsabetli Üst: %27.0
8.5 Alt: %73.0
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiSaumur
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Poitiers
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Saumur (-0.50)
@2.13
%46.8 İhtimal
İade (Push): %0.0
Poitiers (+0.50)
@1.88
%53.2 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.00 Gol Üst
@2.08
%48.0 İhtimal
İade (Push): %28.0
+2.00 Gol Alt
@1.92
%52.0 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @4.54 | %22.0 | %0.0 | @1.28 | %78.0 |
| -1.25 | @3.98 | %25.2 | %0.0 | @1.34 | %74.9 |
| -1.00 | @3.41 | %29.3 | %24.8 | @1.41 | %70.7 |
| -0.75 | @2.54 | %39.3 | %0.0 | @1.65 | %60.7 |
| -0.50 Ana Hat | @2.13 | %46.8 | %0.0 | @1.88 | %53.2 |
| -0.25 | @1.81 | %55.4 | %0.0 | @2.24 | %44.6 |
| 0.0 | @1.48 | %67.8 | %30.9 | @3.10 | %32.3 |
| +0.25 | @1.36 | %73.6 | %0.0 | @3.79 | %26.4 |
| +0.50 | @1.29 | %77.7 | %0.0 | @4.49 | %22.3 |
| +0.75 | @1.19 | %84.1 | %0.0 | @6.27 | %16.0 |
| +1.00 | @1.09 | %91.5 | %15.1 | @11.78 | %8.5 |
| +1.25 | @1.08 | %92.2 | %0.0 | @12.83 | %7.8 |
| +1.50 | @1.08 | %92.8 | %0.0 | @13.88 | %7.2 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.77 | %56.5 | %0.0 | @2.30 | %43.5 |
| +2.00 Ana Hat | @2.08 | %48.0 | %28.0 | @1.92 | %52.0 |
| +2.25 | @2.49 | %40.2 | %0.0 | @1.67 | %59.8 |
| +2.50 | @2.90 | %34.5 | %0.0 | @1.53 | %65.5 |
| +2.75 | @3.61 | %27.7 | %0.0 | @1.38 | %72.3 |
| +3.00 | @5.17 | %19.3 | %18.8 | @1.24 | %80.7 |
| +3.25 | @5.77 | %17.3 | %0.0 | @1.21 | %82.7 |
| +3.50 | @6.37 | %15.7 | %0.0 | @1.19 | %84.3 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 13.4% | 9.0% | 4.0% | 1.1% | 0.2% | 0.0% |
| 1 Gol | 15.0% | 13.8% | 5.1% | 1.4% | 0.3% | 0.0% |
| 2 Gol | 10.3% | 8.2% | 3.3% | 0.9% | 0.2% | 0.0% |
| 3 Gol | 4.4% | 3.5% | 1.4% | 0.4% | 0.1% | 0.0% |
| 4 Gol | 1.4% | 1.1% | 0.5% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.4% | 0.3% | 0.1% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
Saumur — Son 5 Maç
M
vs Saint-Malo (E)
0 - 2
B
vs Montlouis (D)
1 - 1
M
vs Saint-Malo (D)
3 - 0
M
vs Bayonne (E)
0 - 1
M
vs Saint-Malo (D)
2 - 0
Poitiers — Son 5 Maç
B
vs Châteaubriant (E)
0 - 0
M
vs Chauray (E)
1 - 2
M
vs Saint-Colomban Locminé (D)
3 - 0
M
vs La Roche VF (D)
4 - 0
G
vs Lorient II (E)
2 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.