Netherlands
U19 Divisie 1 •
14.03.2026 — 14:00
Feyenoord U19
Elo: 1627λ (Beklenen Gol): 2.15
5 - 2
Tamamlandı
İY: 2 - 1
FC Volendam U19
Elo: 1448λ (Beklenen Gol): 1.59
Model Güven Derecesi:
%54
Veri Kalitesi Bildirimi: Deplasman ekibinin son dönem maç verisi 5'ten azdır (1 maç). | İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Feyenoord U19 - FC Volendam U19 mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 2.15, Dep: 1.58 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Feyenoord U19 %50.2 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %72.1, Karşılıklı Gol Var olasılığı %70.9, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %21.9 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %54.9
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Feyenoord U19 xG
2.35
Dengeli
FC Volendam U19 xG
1.64
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%50.2
X (Beraberlik)
%21.9
2 (Deplasman)
%27.9
Çifte Şans 1X: %72.1
Çifte Şans X2: %49.8
Çifte Şans 12: %78.1
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %96.9
0.5 Alt: %3.1
1.5 Üst: %89.3
1.5 Alt: %10.7
2.5 Üst: %72.1
2.5 Alt: %27.9
3.5 Üst: %51.4
3.5 Alt: %48.6
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%70.9
KG Yok
%29.1
En Olası Skorlar
Top 6 Skor2-1
%8.8
1-1
%8.7
2-2
%6.9
1-2
%6.4
3-1
%6.3
2-0
%5.5
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %39.1
İY X: %35.9
İY 2: %25.0
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %80.4
İY 0.5 Alt: %19.6
İY 1.5 Üst: %50.9
İY 1.5 Alt: %49.1
İY 2.5 Üst: %23.5
İY 2.5 Alt: %76.5
İY 3.5 Üst: %8.7
İY 3.5 Alt: %91.3
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
6.42
+
Dep
5.13
=
Toplam
11.54
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %81.3
8.5 Alt: %18.7
9.5 Üst: %71.6
9.5 Alt: %28.5
10.5 Üst: %60.3
10.5 Alt: %39.7
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 5.31 Korner (Ev: 2.95, Dep: 2.36)
İY 4.5 Üst: %61.2
İY 4.5 Alt: %38.8
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %59.1 |
Eşit: %11.1 |
Dep: %29.8
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~1.95
+
Dep
~2.3
=
Toplam
~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4
3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0
4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5
5.5 Kart Alt: %74.5
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%17.3
Ev KK: %7.7
Orta Risk
Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
30
Ev: 17.2 • Dep: 12.9
İsabetli Şut
10.5
Ev: 6.1 • Dep: 4.4
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %94.6
21.5 Alt: %5.4
23.5 Şut Üst: %88.7
23.5 Alt: %11.3
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %82.3
7.5 Alt: %17.7
8.5 İsabetli Üst: %72.2
8.5 Alt: %27.8
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiFeyenoord U19
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
FC Volendam U19
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Feyenoord U19 (-0.50)
@2.03
%49.4 İhtimal
İade (Push): %0.0
FC Volendam U19 (+0.50)
@1.98
%50.6 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+3.50 Gol Üst
@2.00
%50.0 İhtimal
İade (Push): %0.0
+3.50 Gol Alt
@2.00
%50.0 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @3.46 | %28.9 | %0.0 | @1.41 | %71.1 |
| -1.25 | @3.11 | %32.2 | %0.0 | @1.47 | %67.8 |
| -1.00 | @2.75 | %36.4 | %20.5 | @1.57 | %63.7 |
| -0.75 | @2.29 | %43.6 | %0.0 | @1.77 | %56.4 |
| -0.50 Ana Hat | @2.03 | %49.4 | %0.0 | @1.98 | %50.6 |
| -0.25 | @1.80 | %55.7 | %0.0 | @2.25 | %44.4 |
| 0.0 | @1.57 | %63.8 | %22.6 | @2.76 | %36.3 |
| +0.25 | @1.46 | %68.4 | %0.0 | @3.16 | %31.6 |
| +0.50 | @1.39 | %71.9 | %0.0 | @3.56 | %28.1 |
| +0.75 | @1.29 | %77.7 | %0.0 | @4.49 | %22.3 |
| +1.00 | @1.18 | %84.5 | %14.9 | @6.46 | %15.5 |
| +1.25 | @1.17 | %85.8 | %0.0 | @7.02 | %14.2 |
| +1.50 | @1.15 | %86.8 | %0.0 | @7.59 | %13.2 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.14 | %88.0 | %0.0 | @8.31 | %12.0 |
| +2.00 | @1.15 | %86.7 | %17.7 | @7.50 | %13.3 |
| +2.25 | @1.28 | %78.2 | %0.0 | @4.59 | %21.8 |
| +2.50 | @1.40 | %71.3 | %0.0 | @3.48 | %28.7 |
| +2.75 | @1.47 | %67.9 | %0.0 | @3.11 | %32.1 |
| +3.00 | @1.57 | %63.5 | %21.3 | @2.74 | %36.5 |
| +3.25 | @1.79 | %55.9 | %0.0 | @2.27 | %44.1 |
| +3.50 Ana Hat | @2.00 | %50.0 | %0.0 | @2.00 | %50.0 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 3.1% | 3.3% | 3.1% | 1.6% | 0.6% | 0.2% |
| 1 Gol | 4.6% | 9.0% | 6.6% | 3.5% | 1.4% | 0.4% |
| 2 Gol | 5.7% | 9.0% | 7.1% | 3.8% | 1.5% | 0.5% |
| 3 Gol | 4.1% | 6.5% | 5.1% | 2.7% | 1.1% | 0.3% |
| 4 Gol | 2.2% | 3.5% | 2.8% | 1.5% | 0.6% | 0.2% |
| 5 Gol | 0.9% | 1.5% | 1.2% | 0.6% | 0.2% | 0.1% |
Feyenoord U19 — Son 5 Maç
G
vs ADO Den Haag U19 (E)
2 - 1
G
vs NEC Nijmegen U19 (E)
3 - 2
B
vs ADO Den Haag U19 (D)
0 - 0
G
vs ADO Den Haag U19 (E)
3 - 0
B
vs NEC Nijmegen U19 (D)
2 - 2
FC Volendam U19 — Son 5 Maç
G
vs Sparta Rotterdam U19 (E)
4 - 2
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.