Netherlands
U19 Divisie 1 •
14.04.2026 — 19:00
Ajax U19
Elo: 1608λ (Beklenen Gol): 3.92
5 - 0
Tamamlandı
FC Volendam U19
Elo: 1448λ (Beklenen Gol): 1.48
Model Güven Derecesi:
%73
Veri Kalitesi Bildirimi: Deplasman ekibinin son dönem maç verisi 5'ten azdır (4 maç). | İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Ajax U19 - FC Volendam U19 mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 3.92, Dep: 1.48 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Ajax U19 %79.5 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %90.3, Karşılıklı Gol Var olasılığı %75.8, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %11.1 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %98
AI Sharp Pick (Yüksek Model Mutabakatı)
MS 1 (Ev Sahibi Galibiyeti)
Hibrit İhtimal
%68.5
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Ajax U19 xG
3.74
Dengeli
FC Volendam U19 xG
1.60
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%79.5
X (Beraberlik)
%11.1
2 (Deplasman)
%9.4
Çifte Şans 1X: %90.6
Çifte Şans X2: %20.5
Çifte Şans 12: %88.9
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %99.2
0.5 Alt: %0.8
1.5 Üst: %97.2
1.5 Alt: %2.8
2.5 Üst: %90.3
2.5 Alt: %9.7
3.5 Üst: %78.2
3.5 Alt: %21.8
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%75.9
KG Yok
%24.2
En Olası Skorlar
Top 6 Skor3-1
%6.9
4-1
%6.7
2-1
%5.3
5-1
%5.3
3-2
%5.1
4-2
%5.0
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %61.8
İY X: %25.1
İY 2: %13.2
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %90.1
İY 0.5 Alt: %10.0
İY 1.5 Üst: %69.5
İY 1.5 Alt: %30.5
İY 2.5 Üst: %41.7
İY 2.5 Alt: %58.3
İY 3.5 Üst: %20.0
İY 3.5 Alt: %80.1
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
9.96
+
Dep
4.9
=
Toplam
14.86
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %96.0
8.5 Alt: %4.0
9.5 Üst: %92.6
9.5 Alt: %7.5
10.5 Üst: %87.5
10.5 Alt: %12.5
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 6.84 Korner (Ev: 4.58, Dep: 2.25)
İY 4.5 Üst: %81.2
İY 4.5 Alt: %18.9
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %88.2 |
Eşit: %4.6 |
Dep: %7.3
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~1.95
+
Dep
~2.3
=
Toplam
~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4
3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0
4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5
5.5 Kart Alt: %74.5
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%17.3
Ev KK: %7.7
Orta Risk
Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
36.2
Ev: 24 • Dep: 12.2
İsabetli Şut
14.1
Ev: 9.9 • Dep: 4.2
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %99.6
21.5 Alt: %0.4
23.5 Şut Üst: %98.7
23.5 Alt: %1.3
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %97.0
7.5 Alt: %3.0
8.5 İsabetli Üst: %94.1
8.5 Alt: %5.9
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiAjax U19
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
FC Volendam U19
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Ajax U19 (-1.75)
@1.95
%51.4 İhtimal
İade (Push): %0.0
FC Volendam U19 (+1.75)
@2.06
%48.6 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+4.00 Gol Üst
@1.51
%66.3 İhtimal
İade (Push): %20.2
+4.00 Gol Alt
@2.97
%33.7 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @1.77 | %56.6 | %0.0 | @2.30 | %43.5 |
| -1.25 | @1.60 | %62.4 | %0.0 | @2.66 | %37.6 |
| -1.00 | @1.44 | %69.5 | %18.6 | @3.28 | %30.5 |
| -0.75 | @1.38 | %72.6 | %0.0 | @3.65 | %27.4 |
| -0.50 | @1.33 | %75.2 | %0.0 | @4.03 | %24.8 |
| -0.25 | @1.24 | %80.7 | %0.0 | @5.17 | %19.3 |
| 0.0 | @1.15 | %87.0 | %13.6 | @7.70 | %13.0 |
| +0.25 | @1.14 | %88.0 | %0.0 | @8.31 | %12.0 |
| +0.50 | @1.13 | %88.8 | %0.0 | @8.92 | %11.2 |
| +0.75 | @1.09 | %92.0 | %0.0 | @12.42 | %8.1 |
| +1.00 | @1.05 | %95.4 | %6.9 | @21.48 | %4.7 |
| +1.25 | @1.05 | %95.5 | %0.0 | @22.28 | %4.5 |
| +1.50 | @1.05 | %95.7 | %0.0 | @23.07 | %4.3 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.04 | %96.4 | %0.0 | @28.10 | %3.6 |
| +2.00 | @1.04 | %96.3 | %8.6 | @26.84 | %3.7 |
| +2.25 | @1.09 | %92.0 | %0.0 | @12.45 | %8.0 |
| +2.50 | @1.14 | %88.0 | %0.0 | @8.35 | %12.0 |
| +2.75 | @1.15 | %87.1 | %0.0 | @7.73 | %12.9 |
| +3.00 | @1.16 | %85.9 | %15.0 | @7.11 | %14.1 |
| +3.25 | @1.27 | %79.0 | %0.0 | @4.76 | %21.0 |
| +3.50 | @1.37 | %73.1 | %0.0 | @3.71 | %26.9 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 0.8% | 0.6% | 0.6% | 0.3% | 0.1% | 0.0% |
| 1 Gol | 2.0% | 3.6% | 2.4% | 1.2% | 0.4% | 0.1% |
| 2 Gol | 4.4% | 6.5% | 4.8% | 2.4% | 0.9% | 0.3% |
| 3 Gol | 5.7% | 8.5% | 6.3% | 3.1% | 1.1% | 0.3% |
| 4 Gol | 5.6% | 8.3% | 6.1% | 3.0% | 1.1% | 0.3% |
| 5 Gol | 4.4% | 6.5% | 4.8% | 2.4% | 0.9% | 0.3% |
Ajax U19 — Son 5 Maç
G
vs ADO Den Haag U19 (E)
4 - 2
G
vs Qarabağ U19 (D)
0 - 8
M
vs Chelsea U19 (D)
6 - 3
G
vs MTK U19 (D)
0 - 1
G
vs Rangers U19 (D)
2 - 6
FC Volendam U19 — Son 5 Maç
M
vs Sparta Rotterdam U19 (D)
1 - 0
M
vs PSV U19 (E)
1 - 2
M
vs Feyenoord U19 (D)
5 - 2
G
vs Sparta Rotterdam U19 (E)
4 - 2
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.