Netherlands
U19 Divisie 1 •
09.05.2026 — 16:00
AZ U19
Elo: 1535λ (Beklenen Gol): 2.84
8 - 2
Tamamlandı
FC Volendam U19
Elo: 1448λ (Beklenen Gol): 1.01
Model Güven Derecesi:
%74
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
AZ U19 - FC Volendam U19 mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 2.84, Dep: 1.01 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre AZ U19 %74.7 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %73.8, Karşılıklı Gol Var olasılığı %60.2, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %15.2 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %93.8
AI Sharp Pick (Yüksek Model Mutabakatı)
MS 1 (Ev Sahibi Galibiyeti)
Hibrit İhtimal
%64.4
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
AZ U19 xG
3.07
Dengeli
FC Volendam U19 xG
1.20
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%74.7
X (Beraberlik)
%15.2
2 (Deplasman)
%10.1
Çifte Şans 1X: %89.9
Çifte Şans X2: %25.3
Çifte Şans 12: %84.8
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %97.2
0.5 Alt: %2.8
1.5 Üst: %90.1
1.5 Alt: %9.9
2.5 Üst: %73.8
2.5 Alt: %26.2
3.5 Üst: %53.5
3.5 Alt: %46.5
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%60.2
KG Yok
%39.8
En Olası Skorlar
Top 6 Skor2-1
%8.7
2-0
%8.6
3-1
%8.2
3-0
%8.2
1-1
%6.6
4-1
%5.9
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %56.2
İY X: %31.4
İY 2: %12.5
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %81.4
İY 0.5 Alt: %18.6
İY 1.5 Üst: %52.0
İY 1.5 Alt: %48.0
İY 2.5 Üst: %24.4
İY 2.5 Alt: %75.6
İY 3.5 Üst: %8.9
İY 3.5 Alt: %91.1
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
7.8
+
Dep
3.89
=
Toplam
11.69
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %82.3
8.5 Alt: %17.7
9.5 Üst: %72.9
9.5 Alt: %27.1
10.5 Üst: %61.9
10.5 Alt: %38.1
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 5.38 Korner (Ev: 3.59, Dep: 1.79)
İY 4.5 Üst: %62.3
İY 4.5 Alt: %37.7
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %84.4 |
Eşit: %6.2 |
Dep: %9.4
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~1.95
+
Dep
~2.3
=
Toplam
~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4
3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0
4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5
5.5 Kart Alt: %74.5
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%17.3
Ev KK: %7.7
Orta Risk
Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
30.7
Ev: 21.4 • Dep: 9.3
İsabetli Şut
10.8
Ev: 7.6 • Dep: 3.2
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %95.8
21.5 Alt: %4.2
23.5 Şut Üst: %90.7
23.5 Alt: %9.3
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %84.3
7.5 Alt: %15.7
8.5 İsabetli Üst: %75.0
8.5 Alt: %25.1
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiAZ U19
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
FC Volendam U19
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
AZ U19 (-1.50)
@1.92
%52.0 İhtimal
İade (Push): %0.0
FC Volendam U19 (+1.50)
@2.08
%48.0 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+3.50 Gol Üst
@1.99
%50.2 İhtimal
İade (Push): %0.0
+3.50 Gol Alt
@2.01
%49.8 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 Ana Hat | @1.92 | %52.0 | %0.0 | @2.08 | %48.0 |
| -1.25 | @1.72 | %58.1 | %0.0 | @2.38 | %41.9 |
| -1.00 | @1.52 | %65.8 | %21.0 | @2.92 | %34.2 |
| -0.75 | @1.43 | %69.8 | %0.0 | @3.31 | %30.2 |
| -0.50 | @1.37 | %72.9 | %0.0 | @3.70 | %27.1 |
| -0.25 | @1.26 | %79.4 | %0.0 | @4.86 | %20.6 |
| 0.0 | @1.15 | %87.1 | %16.3 | @7.77 | %12.9 |
| +0.25 | @1.13 | %88.3 | %0.0 | @8.53 | %11.7 |
| +0.50 | @1.12 | %89.2 | %0.0 | @9.29 | %10.8 |
| +0.75 | @1.08 | %92.5 | %0.0 | @13.37 | %7.5 |
| +1.00 | @1.04 | %96.1 | %7.1 | @25.39 | %3.9 |
| +1.25 | @1.04 | %96.2 | %0.0 | @26.36 | %3.8 |
| +1.50 | @1.04 | %96.3 | %0.0 | @27.33 | %3.7 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.13 | %88.4 | %0.0 | @8.61 | %11.6 |
| +2.00 | @1.15 | %87.2 | %17.4 | @7.79 | %12.8 |
| +2.25 | @1.27 | %78.8 | %0.0 | @4.72 | %21.2 |
| +2.50 | @1.39 | %72.0 | %0.0 | @3.57 | %28.0 |
| +2.75 | @1.46 | %68.5 | %0.0 | @3.18 | %31.5 |
| +3.00 | @1.56 | %64.2 | %21.8 | @2.79 | %35.8 |
| +3.25 | @1.78 | %56.3 | %0.0 | @2.29 | %43.7 |
| +3.50 Ana Hat | @1.99 | %50.2 | %0.0 | @2.01 | %49.8 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 2.8% | 1.8% | 1.2% | 0.4% | 0.1% | 0.0% |
| 1 Gol | 6.0% | 7.0% | 3.3% | 1.1% | 0.3% | 0.1% |
| 2 Gol | 9.2% | 9.3% | 4.7% | 1.6% | 0.4% | 0.1% |
| 3 Gol | 8.8% | 8.8% | 4.4% | 1.5% | 0.4% | 0.1% |
| 4 Gol | 6.2% | 6.3% | 3.2% | 1.1% | 0.3% | 0.1% |
| 5 Gol | 3.5% | 3.6% | 1.8% | 0.6% | 0.2% | 0.0% |
AZ U19 — Son 5 Maç
B
vs NEC Nijmegen U19 (D)
2 - 2
G
vs Aston Villa U19 (E)
2 - 1
B
vs Aston Villa U19 (D)
2 - 2
B
vs Manchester United U19 (D)
0 - 0
G
vs Manchester United U19 (E)
2 - 1
FC Volendam U19 — Son 5 Maç
G
vs NEC Nijmegen U19 (E)
2 - 1
B
vs ADO Den Haag U19 (E)
1 - 1
M
vs Ajax U19 (D)
5 - 0
M
vs Sparta Rotterdam U19 (D)
1 - 0
M
vs PSV U19 (E)
1 - 2
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.