Maç Listesine Dön
Fransa National 3 - Group B • 07.03.2026 — 20:00

USSA Vertou

Elo: 1505
λ (Beklenen Gol): 1.09
2 - 0
Tamamlandı

Vendée Fontenay

Elo: 1500
λ (Beklenen Gol): 1.47
Model Güven Derecesi:
%70
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
USSA Vertou - Vendée Fontenay mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.09, Dep: 1.47 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Vendée Fontenay %45.0 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %47.2, Karşılıklı Gol Var olasılığı %52.1, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %27.9 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %50.8
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
USSA Vertou xG 1.55
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
Vendée Fontenay xG 1.60
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.55 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (1.09 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %27.2
X (Beraberlik) %27.9
2 (Deplasman) %45.0

Çifte Şans 1X: %55.1
Çifte Şans X2: %72.9
Çifte Şans 12: %72.1
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %91.3 0.5 Alt: %8.7
1.5 Üst: %73.5 1.5 Alt: %26.5
2.5 Üst: %47.2 2.5 Alt: %52.8
3.5 Üst: %25.6 3.5 Alt: %74.4

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %52.1
KG Yok %47.9
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
1-1
%13.3
0-1
%10.4
1-2
%9.1
0-0
%8.6
0-2
%8.3
1-0
%7.5

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %22.4 İY X: %44.3 İY 2: %33.3
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %67.6 İY 0.5 Alt: %32.4
İY 1.5 Üst: %32.8 İY 1.5 Alt: %67.3
İY 2.5 Üst: %11.0 İY 2.5 Alt: %89.0
İY 3.5 Üst: %2.9 İY 3.5 Alt: %97.1
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 4.28
+
Dep 4.88
=
Toplam 9.16
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %56.5 8.5 Alt: %43.5
9.5 Üst: %43.4 9.5 Alt: %56.7
10.5 Üst: %31.3 10.5 Alt: %68.7

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.21 Korner (Ev: 1.97, Dep: 2.25)
İY 4.5 Üst: %41.3 İY 4.5 Alt: %58.7
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %35.6 | Eşit: %13.1 | Dep: %51.3
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~2.24
+
Dep ~2.65
=
Toplam ~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9 3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0 4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4 5.5 Kart Alt: %63.6

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %19.6
Ev KK: %8.8 Orta Risk Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 22.9
Ev: 10.7 • Dep: 12.2
İsabetli Şut 8
Ev: 3.8 • Dep: 4.2
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %60.0 21.5 Alt: %40.0
23.5 Şut Üst: %43.3 23.5 Alt: %56.7

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %54.3 7.5 Alt: %45.7
8.5 İsabetli Üst: %40.4 8.5 Alt: %59.6
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
USSA Vertou
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Vendée Fontenay
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
USSA Vertou (+0.25)
@2.09
%47.9 İhtimal
İade (Push): %0.0
Vendée Fontenay (-0.25)
@1.92
%52.1 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+2.50 Gol Üst
@2.13
%46.9 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.50 Gol Alt
@1.88
%53.1 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @9.26 %10.8 %0.0 @1.12 %89.2
-1.25 @8.50 %11.8 %0.0 @1.13 %88.2
-1.00 @7.74 %12.9 %16.4 @1.15 %87.1
-0.75 @4.83 %20.7 %0.0 @1.26 %79.3
-0.50 @3.68 %27.2 %0.0 @1.37 %72.8
-0.25 @3.16 %31.6 %0.0 @1.46 %68.4
0.0 @2.65 %37.8 %28.0 @1.61 %62.2
+0.25 Ana Hat @2.09 %47.9 %0.0 @1.92 %52.1
+0.50 @1.81 %55.2 %0.0 @2.23 %44.8
+0.75 @1.61 %62.2 %0.0 @2.65 %37.8
+1.00 @1.40 %71.2 %22.4 @3.47 %28.8
+1.25 @1.34 %74.8 %0.0 @3.97 %25.2
+1.50 @1.29 %77.7 %0.0 @4.48 %22.3
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.44 %69.3 %0.0 @3.25 %30.7
+2.00 @1.57 %63.8 %26.4 @2.76 %36.3
+2.25 @1.85 %54.1 %0.0 @2.18 %45.9
+2.50 Ana Hat @2.13 %46.9 %0.0 @1.88 %53.1
+2.75 @2.47 %40.5 %0.0 @1.68 %59.5
+3.00 @3.11 %32.2 %21.7 @1.47 %67.8
+3.25 @3.54 %28.3 %0.0 @1.39 %71.7
+3.50 @3.97 %25.2 %0.0 @1.34 %74.8
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 8.7% 10.5% 8.4% 4.1% 1.5% 0.4%
1 Gol 7.5% 13.4% 9.2% 4.5% 1.7% 0.5%
2 Gol 4.6% 6.8% 5.0% 2.4% 0.9% 0.3%
3 Gol 1.7% 2.5% 1.8% 0.9% 0.3% 0.1%
4 Gol 0.5% 0.7% 0.5% 0.2% 0.1% 0.0%
5 Gol 0.1% 0.1% 0.1% 0.1% 0.0% 0.0%
USSA Vertou — Son 5 Maç
M vs La Chataigneraie (D)
2 - 1
G vs Les Sables (D)
1 - 2
M vs Challans (E)
0 - 1
M vs UF Touraine (E)
0 - 2
B vs Challans (D)
1 - 1
Vendée Fontenay — Son 5 Maç
G vs St-Philbert Gd Lieu (E)
3 - 1
G vs Nantes II (E)
1 - 0
M vs Nantes II (D)
1 - 0
G vs Nantes II (E)
1 - 0
B vs Nantes II (D)
2 - 2
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.