Maç Listesine Dön
Fransa National 3 - Group B • 28.03.2026 — 20:00

Chauvigny

Elo: 1494
λ (Beklenen Gol): 1.42
2 - 3
Tamamlandı

USSA Vertou

Elo: 1505
λ (Beklenen Gol): 1.28
Model Güven Derecesi:
%63
Veri Kalitesi Bildirimi: Ev sahibi ekibin son dönem maç verisi 5'ten azdır (4 maç). Lig ortalamasına doğru yumuşatma ağırlığı artırıldı. | İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Chauvigny - USSA Vertou mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.42, Dep: 1.28 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Chauvigny %39.3 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %50.6, Karşılıklı Gol Var olasılığı %55.7, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %27.6 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %72.3
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Chauvigny xG 1.91
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
USSA Vertou xG 1.55
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.91 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (1.42 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %39.3
X (Beraberlik) %27.6
2 (Deplasman) %33.2

Çifte Şans 1X: %66.9
Çifte Şans X2: %60.7
Çifte Şans 12: %72.4
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %92.3 0.5 Alt: %7.7
1.5 Üst: %76.0 1.5 Alt: %24.0
2.5 Üst: %50.6 2.5 Alt: %49.4
3.5 Üst: %28.6 3.5 Alt: %71.4

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %55.7
KG Yok %44.3
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
1-1
%13.1
2-1
%8.7
1-0
%8.6
1-2
%7.8
0-1
%7.7
0-0
%7.6

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %30.2 İY X: %43.3 İY 2: %26.5
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %69.5 İY 0.5 Alt: %30.5
İY 1.5 Üst: %35.0 İY 1.5 Alt: %65.0
İY 2.5 Üst: %12.3 İY 2.5 Alt: %87.7
İY 3.5 Üst: %3.4 İY 3.5 Alt: %96.6
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 4.93
+
Dep 4.48
=
Toplam 9.41
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %59.7 8.5 Alt: %40.3
9.5 Üst: %46.6 9.5 Alt: %53.4
10.5 Üst: %34.3 10.5 Alt: %65.7

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.33 Korner (Ev: 2.27, Dep: 2.06)
İY 4.5 Üst: %43.5 İY 4.5 Alt: %56.5
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %49.3 | Eşit: %13.1 | Dep: %37.7
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~2.24
+
Dep ~2.65
=
Toplam ~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9 3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0 4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4 5.5 Kart Alt: %63.6

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %19.6
Ev KK: %8.8 Orta Risk Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 23.7
Ev: 12.7 • Dep: 11
İsabetli Şut 8.3
Ev: 4.5 • Dep: 3.8
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %66.4 21.5 Alt: %33.6
23.5 Şut Üst: %50.2 23.5 Alt: %49.8

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %58.6 7.5 Alt: %41.4
8.5 İsabetli Üst: %44.7 8.5 Alt: %55.3
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Chauvigny
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
USSA Vertou
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Chauvigny (0.0)
@1.85
%54.2 İhtimal
İade (Push): %27.7
USSA Vertou (+0.00)
@2.18
%45.8 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+2.50 Gol Üst
@1.99
%50.3 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.50 Gol Alt
@2.01
%49.7 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @5.34 %18.7 %0.0 @1.23 %81.3
-1.25 @4.80 %20.9 %0.0 @1.26 %79.2
-1.00 @4.25 %23.5 %20.4 @1.31 %76.5
-0.75 @3.10 %32.2 %0.0 @1.48 %67.8
-0.50 @2.55 %39.1 %0.0 @1.64 %60.9
-0.25 @2.20 %45.5 %0.0 @1.83 %54.6
0.0 Ana Hat @1.85 %54.2 %27.7 @2.18 %45.8
+0.25 @1.62 %61.6 %0.0 @2.60 %38.5
+0.50 @1.50 %66.9 %0.0 @3.02 %33.1
+0.75 @1.36 %73.7 %0.0 @3.80 %26.3
+1.00 @1.22 %82.0 %18.4 @5.55 %18.0
+1.25 @1.19 %83.8 %0.0 @6.18 %16.2
+1.50 @1.17 %85.3 %0.0 @6.81 %14.7
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.38 %72.4 %0.0 @3.62 %27.6
+2.00 @1.48 %67.6 %25.6 @3.09 %32.4
+2.25 @1.73 %57.7 %0.0 @2.37 %42.3
+2.50 Ana Hat @1.99 %50.3 %0.0 @2.01 %49.7
+2.75 @2.26 %44.2 %0.0 @1.79 %55.9
+3.00 @2.76 %36.2 %22.2 @1.57 %63.8
+3.25 @3.16 %31.7 %0.0 @1.46 %68.3
+3.50 @3.55 %28.2 %0.0 @1.39 %71.8
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 7.7% 7.8% 5.6% 2.4% 0.8% 0.2%
1 Gol 8.7% 13.2% 7.9% 3.4% 1.1% 0.3%
2 Gol 6.8% 8.7% 5.6% 2.4% 0.8% 0.2%
3 Gol 3.2% 4.1% 2.6% 1.1% 0.4% 0.1%
4 Gol 1.1% 1.5% 0.9% 0.4% 0.1% 0.0%
5 Gol 0.3% 0.4% 0.3% 0.1% 0.0% 0.0%
Chauvigny — Son 5 Maç
M vs Panazol (D)
1 - 0
B vs La Chataigneraie (E)
2 - 2
B vs Le Poiré sur Vie (D)
1 - 1
B vs Les Sables (E)
2 - 2
USSA Vertou — Son 5 Maç
M vs Angers SCO II (E)
0 - 1
M vs Panazol (D)
1 - 0
G vs Vendée Fontenay (E)
2 - 0
M vs La Chataigneraie (D)
2 - 1
G vs Les Sables (D)
1 - 2
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.