Fransa
National 3 - Group B •
11.04.2026 — 19:00
USSA Vertou
Elo: 1505λ (Beklenen Gol): 0.75
1 - 2
Tamamlandı
Nantes II
Elo: 1535λ (Beklenen Gol): 0.98
Model Güven Derecesi:
%65
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
USSA Vertou - Nantes II mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 0.75, Dep: 0.98 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Nantes II %38.8 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %25.2, Karşılıklı Gol Var olasılığı %34.0, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %35.3 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %56.4
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
USSA Vertou xG
1.20
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
Nantes II xG
1.20
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.20 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (0.75 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%26.0
X (Beraberlik)
%35.3
2 (Deplasman)
%38.8
Çifte Şans 1X: %61.2
Çifte Şans X2: %74.0
Çifte Şans 12: %64.7
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %81.3
0.5 Alt: %18.7
1.5 Üst: %52.7
1.5 Alt: %47.3
2.5 Üst: %25.2
2.5 Alt: %74.8
3.5 Üst: %9.8
3.5 Alt: %90.2
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%34.0
KG Yok
%66.0
En Olası Skorlar
Top 6 Skor0-0
%18.7
0-1
%16.4
1-1
%14.0
1-0
%12.3
0-2
%8.5
1-2
%6.4
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %19.3
İY X: %54.0
İY 2: %26.8
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %53.6
İY 0.5 Alt: %46.4
İY 1.5 Üst: %18.9
İY 1.5 Alt: %81.1
İY 2.5 Üst: %4.4
İY 2.5 Alt: %95.6
İY 3.5 Üst: %0.8
İY 3.5 Alt: %99.2
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
3.59
+
Dep
3.83
=
Toplam
7.42
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %32.8
8.5 Alt: %67.3
9.5 Üst: %21.5
9.5 Alt: %78.5
10.5 Üst: %13.1
10.5 Alt: %86.9
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 3.41 Korner (Ev: 1.65, Dep: 1.76)
İY 4.5 Üst: %25.9
İY 4.5 Alt: %74.2
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %39.1 |
Eşit: %14.9 |
Dep: %46.0
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
17.8
Ev: 8.6 • Dep: 9.2
İsabetli Şut
6.2
Ev: 3.1 • Dep: 3.1
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %18.7
21.5 Alt: %81.3
23.5 Şut Üst: %9.2
23.5 Alt: %90.8
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %28.5
7.5 Alt: %71.5
8.5 İsabetli Üst: %17.5
8.5 Alt: %82.5
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiUSSA Vertou
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Nantes II
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
USSA Vertou (+0.25)
@1.89
%53.0 İhtimal
İade (Push): %0.0
Nantes II (-0.25)
@2.13
%47.0 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+1.50 Gol Üst
@1.90
%52.6 İhtimal
İade (Push): %0.0
+1.50 Gol Alt
@2.11
%47.4 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @12.30 | %8.1 | %0.0 | @1.09 | %91.9 |
| -1.25 | @11.20 | %8.9 | %0.0 | @1.10 | %91.1 |
| -1.00 | @10.10 | %9.9 | %17.8 | @1.11 | %90.1 |
| -0.75 | @5.34 | %18.7 | %0.0 | @1.23 | %81.3 |
| -0.50 | @3.85 | %26.0 | %0.0 | @1.35 | %74.0 |
| -0.25 | @3.17 | %31.5 | %0.0 | @1.46 | %68.5 |
| 0.0 | @2.49 | %40.2 | %35.3 | @1.67 | %59.9 |
| +0.25 Ana Hat | @1.89 | %53.0 | %0.0 | @2.13 | %47.0 |
| +0.50 | @1.63 | %61.3 | %0.0 | @2.58 | %38.7 |
| +0.75 | @1.44 | %69.5 | %0.0 | @3.28 | %30.5 |
| +1.00 | @1.25 | %80.2 | %23.6 | @5.06 | %19.8 |
| +1.25 | @1.21 | %82.9 | %0.0 | @5.84 | %17.1 |
| +1.50 | @1.18 | %84.9 | %0.0 | @6.63 | %15.1 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @2.22 | %45.1 | %0.0 | @1.82 | %54.9 |
| +2.00 | @2.89 | %34.6 | %27.5 | @1.53 | %65.4 |
| +2.25 | @3.44 | %29.1 | %0.0 | @1.41 | %70.9 |
| +2.50 | @3.98 | %25.1 | %0.0 | @1.34 | %74.9 |
| +2.75 | @5.30 | %18.9 | %0.0 | @1.23 | %81.1 |
| +3.00 | @8.68 | %11.5 | %15.3 | @1.13 | %88.5 |
| +3.25 | @9.46 | %10.6 | %0.0 | @1.12 | %89.4 |
| +3.50 | @10.25 | %9.8 | %0.0 | @1.11 | %90.2 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 18.7% | 16.4% | 8.5% | 2.8% | 0.7% | 0.1% |
| 1 Gol | 12.3% | 14.0% | 6.4% | 2.1% | 0.5% | 0.1% |
| 2 Gol | 5.0% | 4.9% | 2.4% | 0.8% | 0.2% | 0.0% |
| 3 Gol | 1.2% | 1.2% | 0.6% | 0.2% | 0.0% | 0.0% |
| 4 Gol | 0.2% | 0.2% | 0.1% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.0% | 0.0% | 0.0% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
USSA Vertou — Son 5 Maç
G
vs Chauvigny (D)
2 - 3
M
vs Angers SCO II (E)
0 - 1
M
vs Panazol (D)
1 - 0
G
vs Vendée Fontenay (E)
2 - 0
M
vs La Chataigneraie (D)
2 - 1
Nantes II — Son 5 Maç
G
vs Angers SCO II (D)
0 - 1
B
vs Vendée Fontenay (E)
0 - 0
B
vs Châtellerault (D)
1 - 1
B
vs St-Philbert Gd Lieu (E)
1 - 1
G
vs UF Touraine (E)
2 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.