Maç Listesine Dön
Fransa National 3 - Group B • 25.04.2026 — 19:00

USSA Vertou

Elo: 1483
λ (Beklenen Gol): 1.11
1 - 2
Tamamlandı

Chateauroux II

Elo: 1480
λ (Beklenen Gol): 0.67
Model Güven Derecesi:
%70
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
USSA Vertou - Chateauroux II mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.11, Dep: 0.67 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre USSA Vertou %45.1 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %26.6, Karşılıklı Gol Var olasılığı %33.8, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %33.8 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %78.1
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
USSA Vertou xG 1.55
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
Chateauroux II xG 0.84
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.55 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (1.11 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %45.1
X (Beraberlik) %33.8
2 (Deplasman) %21.2

Çifte Şans 1X: %78.8
Çifte Şans X2: %54.9
Çifte Şans 12: %66.3
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %82.3 0.5 Alt: %17.7
1.5 Üst: %54.3 1.5 Alt: %45.8
2.5 Üst: %26.6 2.5 Alt: %73.4
3.5 Üst: %10.7 3.5 Alt: %89.4

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %33.8
KG Yok %66.2
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
1-0
%17.7
0-0
%17.7
1-1
%13.5
2-0
%10.4
0-1
%10.3
2-1
%7.0

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %30.7 İY X: %52.8 İY 2: %16.5
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %54.7 İY 0.5 Alt: %45.3
İY 1.5 Üst: %19.8 İY 1.5 Alt: %80.3
İY 2.5 Üst: %4.8 İY 2.5 Alt: %95.2
İY 3.5 Üst: %0.9 İY 3.5 Alt: %99.1
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 4.32
+
Dep 3.17
=
Toplam 7.49
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %33.6 8.5 Alt: %66.4
9.5 Üst: %22.2 9.5 Alt: %77.8
10.5 Üst: %13.7 10.5 Alt: %86.3

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 3.44 Korner (Ev: 1.99, Dep: 1.46)
İY 4.5 Üst: %26.4 İY 4.5 Alt: %73.6
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %59.3 | Eşit: %13.7 | Dep: %27.1
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~2.24
+
Dep ~2.65
=
Toplam ~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9 3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0 4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4 5.5 Kart Alt: %63.6

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %19.6
Ev KK: %8.8 Orta Risk Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 18.1
Ev: 10.8 • Dep: 7.3
İsabetli Şut 6.3
Ev: 3.9 • Dep: 2.5
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %20.8 21.5 Alt: %79.2
23.5 Şut Üst: %10.6 23.5 Alt: %89.4

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %30.5 7.5 Alt: %69.5
8.5 İsabetli Üst: %19.1 8.5 Alt: %81.0
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
USSA Vertou
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Chateauroux II
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
USSA Vertou (-0.25)
@1.85
%54.2 İhtimal
İade (Push): %0.0
Chateauroux II (+0.25)
@2.18
%45.8 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+1.75 Gol Üst
@2.14
%46.8 İhtimal
İade (Push): %0.0
+1.75 Gol Alt
@1.88
%53.2 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @5.17 %19.4 %0.0 @1.24 %80.7
-1.25 @4.51 %22.2 %0.0 @1.29 %77.8
-1.00 @3.84 %26.0 %25.7 @1.35 %74.0
-0.75 @2.71 %36.9 %0.0 @1.59 %63.1
-0.50 @2.22 %45.0 %0.0 @1.82 %55.0
-0.25 Ana Hat @1.85 %54.2 %0.0 @2.18 %45.8
0.0 @1.47 %68.0 %33.8 @3.12 %32.0
+0.25 @1.34 %74.5 %0.0 @3.92 %25.5
+0.50 @1.27 %78.8 %0.0 @4.72 %21.2
+0.75 @1.17 %85.3 %0.0 @6.78 %14.7
+1.00 @1.08 %92.9 %15.1 @14.02 %7.1
+1.25 @1.07 %93.5 %0.0 @15.27 %6.6
+1.50 @1.06 %94.0 %0.0 @16.53 %6.1
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 Ana Hat @2.14 %46.8 %0.0 @1.88 %53.2
+2.00 @2.73 %36.6 %27.7 @1.58 %63.4
+2.25 @3.25 %30.7 %0.0 @1.44 %69.3
+2.50 @3.78 %26.5 %0.0 @1.36 %73.5
+2.75 @4.97 %20.1 %0.0 @1.25 %79.9
+3.00 @7.97 %12.6 %15.9 @1.14 %87.5
+3.25 @8.72 %11.5 %0.0 @1.13 %88.5
+3.50 @9.48 %10.6 %0.0 @1.12 %89.5
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 17.7% 10.4% 3.8% 0.9% 0.1% 0.0%
1 Gol 17.7% 13.5% 4.2% 0.9% 0.2% 0.0%
2 Gol 10.4% 7.0% 2.4% 0.5% 0.1% 0.0%
3 Gol 3.9% 2.6% 0.9% 0.2% 0.0% 0.0%
4 Gol 1.1% 0.7% 0.2% 0.1% 0.0% 0.0%
5 Gol 0.2% 0.2% 0.1% 0.0% 0.0% 0.0%
USSA Vertou — Son 5 Maç
B vs Challans (D)
0 - 0
M vs Nantes II (E)
1 - 2
G vs Chauvigny (D)
2 - 3
M vs Angers SCO II (E)
0 - 1
M vs Panazol (D)
1 - 0
Chateauroux II — Son 5 Maç
M vs Nantes II (D)
2 - 0
B vs Angers SCO II (E)
0 - 0
G vs Vendée Fontenay (D)
0 - 1
M vs Châtellerault (E)
0 - 1
M vs St-Philbert Gd Lieu (D)
2 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.