Maç Listesine Dön
Fransa National 3 - Group C • 28.02.2026 — 20:00

Guingamp II

Elo: 1530
λ (Beklenen Gol): 1.55
2 - 1
Tamamlandı
İY: 0 - 0

Vannes

Elo: 1495
λ (Beklenen Gol): 0.95
Model Güven Derecesi:
%69
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Guingamp II - Vannes mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.55, Dep: 0.95 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Guingamp II %50.3 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %45.5, Karşılıklı Gol Var olasılığı %49.2, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %27.4 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %79.4
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Guingamp II xG 1.91
Dengeli
Vannes xG 1.20
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %50.3
X (Beraberlik) %27.4
2 (Deplasman) %22.3

Çifte Şans 1X: %77.7
Çifte Şans X2: %49.7
Çifte Şans 12: %72.6
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %90.8 0.5 Alt: %9.2
1.5 Üst: %72.1 1.5 Alt: %27.9
2.5 Üst: %45.5 2.5 Alt: %54.5
3.5 Üst: %24.2 3.5 Alt: %75.8

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %49.2
KG Yok %50.8
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
1-1
%13.0
1-0
%11.8
2-0
%9.9
2-1
%9.4
0-0
%9.1
0-1
%6.9

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %36.4 İY X: %44.4 İY 2: %19.2
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %66.7 İY 0.5 Alt: %33.3
İY 1.5 Üst: %31.6 İY 1.5 Alt: %68.4
İY 2.5 Üst: %10.4 İY 2.5 Alt: %89.6
İY 3.5 Üst: %2.7 İY 3.5 Alt: %97.3
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 5.19
+
Dep 3.76
=
Toplam 8.96
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %53.9 8.5 Alt: %46.1
9.5 Üst: %40.7 9.5 Alt: %59.3
10.5 Üst: %28.9 10.5 Alt: %71.1

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.12 Korner (Ev: 2.39, Dep: 1.73)
İY 4.5 Üst: %39.5 İY 4.5 Alt: %60.5
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %62.1 | Eşit: %12.1 | Dep: %25.7
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~1.95
+
Dep ~2.3
=
Toplam ~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4 3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0 4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5 5.5 Kart Alt: %74.5

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %17.3
Ev KK: %7.7 Orta Risk Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 22.5
Ev: 13.5 • Dep: 9
İsabetli Şut 7.9
Ev: 4.8 • Dep: 3.1
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %56.6 21.5 Alt: %43.4
23.5 Şut Üst: %39.9 23.5 Alt: %60.1

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %52.9 7.5 Alt: %47.2
8.5 İsabetli Üst: %38.9 8.5 Alt: %61.1
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Guingamp II
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Vannes
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Guingamp II (-0.50)
@2.00
%50.1 İhtimal
İade (Push): %0.0
Vannes (+0.50)
@2.00
%49.9 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+2.25 Gol Üst
@1.92
%52.2 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.25 Gol Alt
@2.09
%47.8 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @3.82 %26.2 %0.0 @1.35 %73.8
-1.25 @3.36 %29.7 %0.0 @1.42 %70.3
-1.00 @2.91 %34.4 %23.9 @1.52 %65.6
-0.75 @2.31 %43.3 %0.0 @1.76 %56.7
-0.50 Ana Hat @2.00 %50.1 %0.0 @2.00 %49.9
-0.25 @1.72 %58.1 %0.0 @2.39 %41.9
0.0 @1.45 %69.1 %27.5 @3.24 %30.9
+0.25 @1.35 %74.1 %0.0 @3.85 %25.9
+0.50 @1.29 %77.6 %0.0 @4.47 %22.4
+0.75 @1.20 %83.6 %0.0 @6.11 %16.4
+1.00 @1.10 %90.6 %14.3 @10.66 %9.4
+1.25 @1.09 %91.4 %0.0 @11.55 %8.7
+1.50 @1.09 %92.0 %0.0 @12.45 %8.0
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.48 %67.6 %0.0 @3.09 %32.4
+2.00 @1.62 %61.7 %26.7 @2.61 %38.3
+2.25 Ana Hat @1.92 %52.2 %0.0 @2.09 %47.8
+2.50 @2.21 %45.2 %0.0 @1.83 %54.8
+2.75 @2.59 %38.6 %0.0 @1.63 %61.4
+3.00 @3.31 %30.3 %21.5 @1.43 %69.8
+3.25 @3.76 %26.6 %0.0 @1.36 %73.4
+3.50 @4.21 %23.8 %0.0 @1.31 %76.3
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 9.2% 7.0% 3.7% 1.2% 0.3% 0.1%
1 Gol 11.9% 13.1% 5.8% 1.8% 0.4% 0.1%
2 Gol 9.9% 9.4% 4.5% 1.4% 0.3% 0.1%
3 Gol 5.1% 4.9% 2.3% 0.7% 0.2% 0.0%
4 Gol 2.0% 1.9% 0.9% 0.3% 0.1% 0.0%
5 Gol 0.6% 0.6% 0.3% 0.1% 0.0% 0.0%
Guingamp II — Son 5 Maç
B vs Alencon (D)
0 - 0
G vs Cesson (E)
2 - 1
G vs Drapeau Fougères (D)
1 - 4
B vs Drapeau Fougères (D)
2 - 2
M vs Cesson (D)
2 - 1
Vannes — Son 5 Maç
G vs Drapeau Fougères (E)
1 - 0
G vs Saint-Pierre Milizac (D)
1 - 2
G vs Cesson (E)
4 - 1
M vs Laval II (E)
0 - 1
M vs Brest II (D)
2 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.