Maç Listesine Dön
Fransa National 3 - Group C • 11.04.2026 — 18:00

Lannion

Elo: 1484
λ (Beklenen Gol): 1.48
1 - 1
Tamamlandı

Vannes

Elo: 1494
λ (Beklenen Gol): 0.91
Model Güven Derecesi:
%63
Veri Kalitesi Bildirimi: Ev sahibi ekibin son dönem maç verisi 5'ten azdır (4 maç). Lig ortalamasına doğru yumuşatma ağırlığı artırıldı. | İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Lannion - Vannes mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.48, Dep: 0.91 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Lannion %49.6 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %42.7, Karşılıklı Gol Var olasılığı %47.0, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %28.2 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %87.6
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Lannion xG 1.91
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
Vannes xG 1.20
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.91 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (1.48 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %49.6
X (Beraberlik) %28.2
2 (Deplasman) %22.2

Çifte Şans 1X: %77.8
Çifte Şans X2: %50.4
Çifte Şans 12: %71.8
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %89.9 0.5 Alt: %10.1
1.5 Üst: %69.8 1.5 Alt: %30.2
2.5 Üst: %42.7 2.5 Alt: %57.3
3.5 Üst: %21.9 3.5 Alt: %78.1

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %47.0
KG Yok %53.0
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
1-1
%13.3
1-0
%12.7
0-0
%10.1
2-0
%10.1
2-1
%9.1
0-1
%7.4

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %35.7 İY X: %45.5 İY 2: %18.8
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %65.2 İY 0.5 Alt: %34.9
İY 1.5 Üst: %29.8 İY 1.5 Alt: %70.2
İY 2.5 Üst: %9.4 İY 2.5 Alt: %90.6
İY 3.5 Üst: %2.3 İY 3.5 Alt: %97.7
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 5.06
+
Dep 3.67
=
Toplam 8.73
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %50.9 8.5 Alt: %49.1
9.5 Üst: %37.8 9.5 Alt: %62.3
10.5 Üst: %26.3 10.5 Alt: %73.7

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.02 Korner (Ev: 2.33, Dep: 1.69)
İY 4.5 Üst: %37.5 İY 4.5 Alt: %62.6
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %61.7 | Eşit: %12.4 | Dep: %25.9
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~2.24
+
Dep ~2.65
=
Toplam ~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9 3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0 4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4 5.5 Kart Alt: %63.6

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %19.6
Ev KK: %8.8 Orta Risk Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 21.8
Ev: 13.1 • Dep: 8.7
İsabetli Şut 7.6
Ev: 4.7 • Dep: 3
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %51.1 21.5 Alt: %48.9
23.5 Şut Üst: %34.6 23.5 Alt: %65.4

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %49.5 7.5 Alt: %50.5
8.5 İsabetli Üst: %35.7 8.5 Alt: %64.3
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Lannion
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Vannes
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Lannion (-0.50)
@2.02
%49.4 İhtimal
İade (Push): %0.0
Vannes (+0.50)
@1.98
%50.6 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+2.25 Gol Üst
@2.03
%49.2 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.25 Gol Alt
@1.97
%50.8 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @3.96 %25.3 %0.0 @1.34 %74.8
-1.25 @3.48 %28.7 %0.0 @1.40 %71.3
-1.00 @3.00 %33.3 %24.2 @1.50 %66.7
-0.75 @2.35 %42.5 %0.0 @1.74 %57.5
-0.50 Ana Hat @2.02 %49.4 %0.0 @1.98 %50.6
-0.25 @1.74 %57.6 %0.0 @2.36 %42.4
0.0 @1.45 %69.0 %28.3 @3.22 %31.0
+0.25 @1.35 %74.1 %0.0 @3.86 %25.9
+0.50 @1.29 %77.8 %0.0 @4.49 %22.3
+0.75 @1.19 %83.8 %0.0 @6.18 %16.2
+1.00 @1.10 %90.9 %14.5 @10.99 %9.1
+1.25 @1.09 %91.6 %0.0 @11.92 %8.4
+1.50 @1.08 %92.2 %0.0 @12.85 %7.8
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.54 %64.9 %0.0 @2.85 %35.1
+2.00 @1.71 %58.4 %27.2 @2.40 %41.6
+2.25 Ana Hat @2.03 %49.2 %0.0 @1.97 %50.8
+2.50 @2.35 %42.5 %0.0 @1.74 %57.5
+2.75 @2.80 %35.8 %0.0 @1.56 %64.3
+3.00 @3.67 %27.3 %20.9 @1.37 %72.8
+3.25 @4.16 %24.1 %0.0 @1.32 %75.9
+3.50 @4.64 %21.5 %0.0 @1.27 %78.5
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 10.1% 7.4% 3.8% 1.1% 0.3% 0.0%
1 Gol 12.7% 13.3% 5.6% 1.7% 0.4% 0.1%
2 Gol 10.1% 9.2% 4.2% 1.3% 0.3% 0.1%
3 Gol 5.0% 4.5% 2.1% 0.6% 0.1% 0.0%
4 Gol 1.8% 1.7% 0.8% 0.2% 0.1% 0.0%
5 Gol 0.5% 0.5% 0.2% 0.1% 0.0% 0.0%
Lannion — Son 5 Maç
M vs Vire (D)
4 - 0
B vs Ergué-Gaberic (E)
1 - 1
G vs Saint-Pierre Milizac (E)
4 - 0
M vs Cesson (D)
3 - 1
Vannes — Son 5 Maç
B vs Rennes II (E)
0 - 0
M vs Laval II (D)
1 - 0
G vs Brest II (E)
2 - 1
M vs Vitre (D)
1 - 0
M vs Guingamp II (D)
2 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.