Fransa
National 3 - Group C •
25.04.2026 — 19:00
Cesson
Elo: 1535λ (Beklenen Gol): 1.24
4 - 1
Tamamlandı
İY: 1 - 1
Vannes
Elo: 1494λ (Beklenen Gol): 1.09
Model Güven Derecesi:
%77
Cesson - Vannes mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.24, Dep: 1.08 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Cesson %38.8 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %41.1, Karşılıklı Gol Var olasılığı %48.0, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %30.0 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %61
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Cesson xG
1.60
Dengeli
Vannes xG
1.24
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%38.8
X (Beraberlik)
%30.1
2 (Deplasman)
%31.2
Çifte Şans 1X: %68.9
Çifte Şans X2: %61.2
Çifte Şans 12: %70.0
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %89.2
0.5 Alt: %10.8
1.5 Üst: %68.5
1.5 Alt: %31.5
2.5 Üst: %41.1
2.5 Alt: %58.9
3.5 Üst: %20.6
3.5 Alt: %79.4
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%48.0
KG Yok
%52.0
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%14.1
1-0
%11.1
0-0
%10.8
0-1
%9.6
2-1
%8.2
2-0
%7.5
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %28.9
İY X: %46.8
İY 2: %24.3
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %64.2
İY 0.5 Alt: %35.8
İY 1.5 Üst: %28.8
İY 1.5 Alt: %71.2
İY 2.5 Üst: %8.9
İY 2.5 Alt: %91.1
İY 3.5 Üst: %2.2
İY 3.5 Alt: %97.8
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
4.58
+
Dep
4.05
=
Toplam
8.63
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %49.5
8.5 Alt: %50.5
9.5 Üst: %36.4
9.5 Alt: %63.6
10.5 Üst: %25.1
10.5 Alt: %74.9
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 3.97 Korner (Ev: 2.11, Dep: 1.86)
İY 4.5 Üst: %36.5
İY 4.5 Alt: %63.5
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %50.2 |
Eşit: %13.6 |
Dep: %36.2
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~1.95
+
Dep
~2.3
=
Toplam
~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4
3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0
4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5
5.5 Kart Alt: %74.5
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%17.3
Ev KK: %7.7
Orta Risk
Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
21.4
Ev: 11.6 • Dep: 9.8
İsabetli Şut
7.5
Ev: 4.1 • Dep: 3.4
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %47.8
21.5 Alt: %52.2
23.5 Şut Üst: %31.6
23.5 Alt: %68.4
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %47.4
7.5 Alt: %52.6
8.5 İsabetli Üst: %33.7
8.5 Alt: %66.4
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiCesson
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Vannes
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Cesson (-0.25)
@2.19
%45.6 İhtimal
İade (Push): %0.0
Vannes (+0.25)
@1.84
%54.4 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.25 Gol Üst
@2.11
%47.5 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.25 Gol Alt
@1.90
%52.6 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @5.77 | %17.3 | %0.0 | @1.21 | %82.7 |
| -1.25 | @5.15 | %19.4 | %0.0 | @1.24 | %80.6 |
| -1.00 | @4.54 | %22.1 | %21.4 | @1.28 | %78.0 |
| -0.75 | @3.19 | %31.4 | %0.0 | @1.46 | %68.6 |
| -0.50 | @2.58 | %38.7 | %0.0 | @1.63 | %61.3 |
| -0.25 Ana Hat | @2.19 | %45.6 | %0.0 | @1.84 | %54.4 |
| 0.0 | @1.80 | %55.4 | %30.1 | @2.24 | %44.6 |
| +0.25 | @1.58 | %63.3 | %0.0 | @2.73 | %36.7 |
| +0.50 | @1.45 | %68.9 | %0.0 | @3.21 | %31.1 |
| +0.75 | @1.32 | %75.9 | %0.0 | @4.15 | %24.1 |
| +1.00 | @1.18 | %84.6 | %18.6 | @6.49 | %15.4 |
| +1.25 | @1.16 | %86.2 | %0.0 | @7.23 | %13.8 |
| +1.50 | @1.14 | %87.5 | %0.0 | @7.97 | %12.6 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.58 | %63.4 | %0.0 | @2.73 | %36.6 |
| +2.00 | @1.77 | %56.4 | %27.5 | @2.30 | %43.6 |
| +2.25 Ana Hat | @2.11 | %47.5 | %0.0 | @1.90 | %52.6 |
| +2.50 | @2.44 | %40.9 | %0.0 | @1.69 | %59.1 |
| +2.75 | @2.93 | %34.2 | %0.0 | @1.52 | %65.8 |
| +3.00 | @3.90 | %25.7 | %20.5 | @1.35 | %74.4 |
| +3.25 | @4.40 | %22.7 | %0.0 | @1.29 | %77.3 |
| +3.50 | @4.91 | %20.4 | %0.0 | @1.26 | %79.6 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 10.8% | 9.6% | 5.8% | 2.1% | 0.6% | 0.1% |
| 1 Gol | 11.2% | 14.2% | 7.2% | 2.6% | 0.7% | 0.2% |
| 2 Gol | 7.5% | 8.2% | 4.4% | 1.6% | 0.4% | 0.1% |
| 3 Gol | 3.1% | 3.4% | 1.8% | 0.7% | 0.2% | 0.0% |
| 4 Gol | 1.0% | 1.1% | 0.6% | 0.2% | 0.1% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.2% | 0.3% | 0.1% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
Cesson — Son 5 Maç
M
vs Vire (D)
2 - 0
B
vs Ergué-Gaberic (E)
2 - 2
B
vs Pontivy GSI (D)
0 - 0
B
vs Saint-Pierre Milizac (E)
0 - 0
B
vs Guingamp II (E)
2 - 2
Vannes — Son 5 Maç
B
vs Lannion (D)
1 - 1
B
vs Rennes II (E)
0 - 0
M
vs Laval II (D)
1 - 0
G
vs Brest II (E)
2 - 1
M
vs Vitre (D)
1 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
3 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 10.01.2026 | National 3 - Group C | Vannes | 4 - 1 | Cesson |
| 26.04.2025 | National 3 - Group C | Vannes | 1 - 1 | Cesson |
| 01.02.2025 | National 3 - Group C | Cesson | 1 - 0 | Vannes |