Fransa
National 2 - Group B •
14.03.2026 — 20:00
Feignies-Aulnoye
Elo: 1526λ (Beklenen Gol): 1.26
5 - 1
Tamamlandı
İY: 4 - 0
Beauvais
Elo: 1463λ (Beklenen Gol): 1.12
Model Güven Derecesi:
%68
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Feignies-Aulnoye - Beauvais mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.26, Dep: 1.12 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Feignies-Aulnoye %38.7 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %42.4, Karşılıklı Gol Var olasılığı %49.1, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %29.7 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %56.5
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Feignies-Aulnoye xG
1.60
Dengeli
Beauvais xG
1.24
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%38.7
X (Beraberlik)
%29.7
2 (Deplasman)
%31.6
Çifte Şans 1X: %68.4
Çifte Şans X2: %61.3
Çifte Şans 12: %70.3
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %89.7
0.5 Alt: %10.3
1.5 Üst: %69.6
1.5 Alt: %30.4
2.5 Üst: %42.4
2.5 Alt: %57.6
3.5 Üst: %21.6
3.5 Alt: %78.4
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%49.2
KG Yok
%50.9
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%14.1
1-0
%10.7
0-0
%10.3
0-1
%9.4
2-1
%8.2
2-0
%7.4
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %29.0
İY X: %46.3
İY 2: %24.7
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %64.9
İY 0.5 Alt: %35.1
İY 1.5 Üst: %29.7
İY 1.5 Alt: %70.3
İY 2.5 Üst: %9.3
İY 2.5 Alt: %90.7
İY 3.5 Üst: %2.3
İY 3.5 Alt: %97.7
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
4.62
+
Dep
4.12
=
Toplam
8.74
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %50.9
8.5 Alt: %49.1
9.5 Üst: %37.8
9.5 Alt: %62.2
10.5 Üst: %26.3
10.5 Alt: %73.7
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.02 Korner (Ev: 2.12, Dep: 1.89)
İY 4.5 Üst: %37.5
İY 4.5 Alt: %62.5
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %49.8 |
Eşit: %13.5 |
Dep: %36.7
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~1.95
+
Dep
~2.3
=
Toplam
~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4
3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0
4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5
5.5 Kart Alt: %74.5
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%17.3
Ev KK: %7.7
Orta Risk
Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
21.7
Ev: 11.7 • Dep: 10
İsabetli Şut
7.6
Ev: 4.2 • Dep: 3.4
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %50.4
21.5 Alt: %49.6
23.5 Şut Üst: %34.0
23.5 Alt: %66.0
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %48.9
7.5 Alt: %51.1
8.5 İsabetli Üst: %35.1
8.5 Alt: %64.9
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiFeignies-Aulnoye
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Beauvais
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Feignies-Aulnoye (-0.25)
@2.21
%45.3 İhtimal
İade (Push): %0.0
Beauvais (+0.25)
@1.83
%54.7 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.25 Gol Üst
@2.04
%48.9 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.25 Gol Alt
@1.96
%51.1 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @5.75 | %17.4 | %0.0 | @1.21 | %82.6 |
| -1.25 | @5.14 | %19.5 | %0.0 | @1.24 | %80.6 |
| -1.00 | @4.53 | %22.1 | %21.2 | @1.28 | %77.9 |
| -0.75 | @3.19 | %31.3 | %0.0 | @1.46 | %68.7 |
| -0.50 | @2.59 | %38.6 | %0.0 | @1.63 | %61.4 |
| -0.25 Ana Hat | @2.21 | %45.3 | %0.0 | @1.83 | %54.7 |
| 0.0 | @1.82 | %54.9 | %29.8 | @2.22 | %45.1 |
| +0.25 | @1.59 | %62.8 | %0.0 | @2.69 | %37.2 |
| +0.50 | @1.46 | %68.4 | %0.0 | @3.16 | %31.6 |
| +0.75 | @1.33 | %75.4 | %0.0 | @4.06 | %24.6 |
| +1.00 | @1.19 | %84.1 | %18.7 | @6.27 | %16.0 |
| +1.25 | @1.17 | %85.7 | %0.0 | @6.99 | %14.3 |
| +1.50 | @1.15 | %87.0 | %0.0 | @7.71 | %13.0 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.55 | %64.7 | %0.0 | @2.83 | %35.3 |
| +2.00 | @1.72 | %58.1 | %27.3 | @2.39 | %41.9 |
| +2.25 Ana Hat | @2.04 | %48.9 | %0.0 | @1.96 | %51.1 |
| +2.50 | @2.37 | %42.2 | %0.0 | @1.73 | %57.8 |
| +2.75 | @2.82 | %35.5 | %0.0 | @1.55 | %64.5 |
| +3.00 | @3.70 | %27.0 | %20.8 | @1.37 | %73.0 |
| +3.25 | @4.19 | %23.9 | %0.0 | @1.31 | %76.1 |
| +3.50 | @4.67 | %21.4 | %0.0 | @1.27 | %78.6 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 10.3% | 9.4% | 5.8% | 2.2% | 0.6% | 0.1% |
| 1 Gol | 10.8% | 14.1% | 7.3% | 2.7% | 0.8% | 0.2% |
| 2 Gol | 7.4% | 8.3% | 4.6% | 1.7% | 0.5% | 0.1% |
| 3 Gol | 3.1% | 3.5% | 1.9% | 0.7% | 0.2% | 0.0% |
| 4 Gol | 1.0% | 1.1% | 0.6% | 0.2% | 0.1% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.2% | 0.3% | 0.2% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
Feignies-Aulnoye — Son 5 Maç
B
vs Haguenau (D)
1 - 1
M
vs Haguenau (D)
4 - 2
B
vs Haguenau (E)
1 - 1
G
vs Haguenau (D)
1 - 3
M
vs Haguenau (E)
3 - 4
Beauvais — Son 5 Maç
G
vs Bourges Foot 18 (D)
0 - 1
M
vs Thionville Lusitanos (E)
1 - 2
B
vs Biesheim (D)
1 - 1
B
vs Biesheim (E)
0 - 0
B
vs Thionville Lusitanos (E)
2 - 2
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.