Fransa
National 2 - Group B •
04.04.2026 — 19:00
Beauvais
Elo: 1485λ (Beklenen Gol): 1.20
0 - 0
Tamamlandı
İY: 0 - 0
Bourges Foot 18
Elo: 1477λ (Beklenen Gol): 1.32
Model Güven Derecesi:
%62
Veri Kalitesi Bildirimi: Deplasman ekibinin son dönem maç verisi 5'ten azdır (3 maç).
Beauvais - Bourges Foot 18 mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.20, Dep: 1.32 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Bourges Foot 18 %38.5 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %46.0, Karşılıklı Gol Var olasılığı %52.1, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %28.8 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %58.6
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Beauvais xG
1.55
Dengeli
Bourges Foot 18 xG
1.55
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%32.7
X (Beraberlik)
%28.8
2 (Deplasman)
%38.5
Çifte Şans 1X: %61.5
Çifte Şans X2: %67.3
Çifte Şans 12: %71.2
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %90.9
0.5 Alt: %9.1
1.5 Üst: %72.5
1.5 Alt: %27.5
2.5 Üst: %46.0
2.5 Alt: %54.0
3.5 Üst: %24.6
3.5 Alt: %75.4
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%52.1
KG Yok
%47.9
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%13.7
0-1
%9.7
0-0
%9.0
1-0
%8.7
1-2
%8.4
2-1
%7.6
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %25.8
İY X: %45.0
İY 2: %29.3
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %67.0
İY 0.5 Alt: %33.0
İY 1.5 Üst: %32.0
İY 1.5 Alt: %68.0
İY 2.5 Üst: %10.6
İY 2.5 Alt: %89.5
İY 3.5 Üst: %2.8
İY 3.5 Alt: %97.2
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
4.49
+
Dep
4.55
=
Toplam
9.04
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %55.0
8.5 Alt: %45.0
9.5 Üst: %41.8
9.5 Alt: %58.2
10.5 Üst: %29.9
10.5 Alt: %70.1
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.16 Korner (Ev: 2.07, Dep: 2.09)
İY 4.5 Üst: %40.2
İY 4.5 Alt: %59.8
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %42.4 |
Eşit: %13.5 |
Dep: %44.1
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
22.6
Ev: 11.3 • Dep: 11.2
İsabetli Şut
7.9
Ev: 4 • Dep: 3.8
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %57.6
21.5 Alt: %42.4
23.5 Şut Üst: %40.9
23.5 Alt: %59.1
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %53.1
7.5 Alt: %47.0
8.5 İsabetli Üst: %39.1
8.5 Alt: %60.9
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiBeauvais
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Bourges Foot 18
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Beauvais (0.0)
@2.17
%46.0 İhtimal
İade (Push): %28.9
Bourges Foot 18 (+0.00)
@1.85
%54.0 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.25 Gol Üst
@1.89
%52.8 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.25 Gol Alt
@2.12
%47.2 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @7.14 | %14.0 | %0.0 | @1.16 | %86.0 |
| -1.25 | @6.47 | %15.5 | %0.0 | @1.18 | %84.6 |
| -1.00 | @5.81 | %17.2 | %18.7 | @1.21 | %82.8 |
| -0.75 | @3.88 | %25.8 | %0.0 | @1.35 | %74.2 |
| -0.50 | @3.06 | %32.7 | %0.0 | @1.49 | %67.3 |
| -0.25 | @2.61 | %38.2 | %0.0 | @1.62 | %61.8 |
| 0.0 Ana Hat | @2.17 | %46.0 | %28.9 | @1.85 | %54.0 |
| +0.25 | @1.81 | %55.1 | %0.0 | @2.23 | %44.9 |
| +0.50 | @1.62 | %61.6 | %0.0 | @2.60 | %38.4 |
| +0.75 | @1.46 | %68.7 | %0.0 | @3.20 | %31.3 |
| +1.00 | @1.29 | %77.7 | %20.7 | @4.48 | %22.3 |
| +1.25 | @1.25 | %80.3 | %0.0 | @5.07 | %19.7 |
| +1.50 | @1.21 | %82.3 | %0.0 | @5.65 | %17.7 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.47 | %68.2 | %0.0 | @3.14 | %31.8 |
| +2.00 | @1.60 | %62.4 | %26.6 | @2.66 | %37.6 |
| +2.25 Ana Hat | @1.89 | %52.8 | %0.0 | @2.12 | %47.2 |
| +2.50 | @2.18 | %45.8 | %0.0 | @1.84 | %54.2 |
| +2.75 | @2.55 | %39.3 | %0.0 | @1.65 | %60.7 |
| +3.00 | @3.23 | %30.9 | %21.5 | @1.45 | %69.1 |
| +3.25 | @3.68 | %27.2 | %0.0 | @1.37 | %72.8 |
| +3.50 | @4.12 | %24.3 | %0.0 | @1.32 | %75.7 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 9.1% | 9.7% | 7.1% | 3.1% | 1.0% | 0.3% |
| 1 Gol | 8.8% | 13.8% | 8.4% | 3.7% | 1.2% | 0.3% |
| 2 Gol | 5.8% | 7.7% | 5.1% | 2.2% | 0.7% | 0.2% |
| 3 Gol | 2.3% | 3.1% | 2.0% | 0.9% | 0.3% | 0.1% |
| 4 Gol | 0.7% | 0.9% | 0.6% | 0.3% | 0.1% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.2% | 0.2% | 0.1% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
Beauvais — Son 5 Maç
B
vs Thionville Lusitanos (D)
1 - 1
B
vs Colmar (E)
1 - 1
M
vs Feignies-Aulnoye (D)
5 - 1
G
vs Bourges Foot 18 (D)
0 - 1
B
vs Biesheim (D)
1 - 1
Bourges Foot 18 — Son 5 Maç
B
vs Chantilly (E)
0 - 0
M
vs Beauvais (E)
0 - 1
G
vs Bastia-Borgo (D)
2 - 3
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
1 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 07.11.2025 | National 2 - Group B | Bourges Foot 18 | 0 - 1 | Beauvais |