Maç Listesine Dön
Fransa National 2 - Group B • 18.04.2026 — 19:00

St-Pryvé St-Hilaire

Elo: 1480
λ (Beklenen Gol): 1.93
5 - 2
Tamamlandı
İY: 2 - 1

Blois

Elo: 1464
λ (Beklenen Gol): 1.11
Model Güven Derecesi:
%68
Veri Kalitesi Bildirimi: Ev sahibi ekibin son dönem maç verisi 5'ten azdır (3 maç). Lig ortalamasına doğru yumuşatma ağırlığı artırıldı. | İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
St-Pryvé St-Hilaire - Blois mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.93, Dep: 1.11 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre St-Pryvé St-Hilaire %55.8 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %58.6, Karşılıklı Gol Var olasılığı %58.1, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %23.5 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %91.5
AI Sharp Pick (Yüksek Model Mutabakatı)
MS 1 (Ev Sahibi Galibiyeti)
Hibrit İhtimal %52.2
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
St-Pryvé St-Hilaire xG 2.31
Dengeli
Blois xG 1.24
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %55.8
X (Beraberlik) %23.5
2 (Deplasman) %20.7

Çifte Şans 1X: %79.3
Çifte Şans X2: %44.2
Çifte Şans 12: %76.5
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %94.4 0.5 Alt: %5.6
1.5 Üst: %81.5 1.5 Alt: %18.5
2.5 Üst: %58.6 2.5 Alt: %41.4
3.5 Üst: %36.2 3.5 Alt: %63.8

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %58.1
KG Yok %41.9
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
1-1
%11.0
2-1
%9.9
2-0
%8.9
1-0
%8.5
3-1
%6.4
3-0
%5.8

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %41.4 İY X: %39.5 İY 2: %19.2
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %73.7 İY 0.5 Alt: %26.3
İY 1.5 Üst: %40.5 İY 1.5 Alt: %59.6
İY 2.5 Üst: %15.7 İY 2.5 Alt: %84.3
İY 3.5 Üst: %4.8 İY 3.5 Alt: %95.2
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 5.97
+
Dep 4.1
=
Toplam 10.08
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %67.6 8.5 Alt: %32.4
9.5 Üst: %55.2 9.5 Alt: %44.8
10.5 Üst: %42.7 10.5 Alt: %57.3

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.64 Korner (Ev: 2.75, Dep: 1.89)
İY 4.5 Üst: %49.3 İY 4.5 Alt: %50.7
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %66.6 | Eşit: %10.8 | Dep: %22.6
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~1.95
+
Dep ~2.3
=
Toplam ~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4 3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0 4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5 5.5 Kart Alt: %74.5

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %17.3
Ev KK: %7.7 Orta Risk Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 25.8
Ev: 15.8 • Dep: 9.9
İsabetli Şut 9
Ev: 5.6 • Dep: 3.4
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %79.8 21.5 Alt: %20.2
23.5 Şut Üst: %66.4 23.5 Alt: %33.6

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %68.1 7.5 Alt: %31.9
8.5 İsabetli Üst: %55.0 8.5 Alt: %45.0
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
St-Pryvé St-Hilaire
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Blois
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
St-Pryvé St-Hilaire (-0.75)
@2.02
%49.4 İhtimal
İade (Push): %0.0
Blois (+0.75)
@1.98
%50.6 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+2.75 Gol Üst
@1.90
%52.6 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.75 Gol Alt
@2.11
%47.4 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @3.10 %32.3 %0.0 @1.48 %67.7
-1.25 @2.74 %36.5 %0.0 @1.57 %63.5
-1.00 @2.39 %41.9 %22.9 @1.72 %58.1
-0.75 Ana Hat @2.02 %49.4 %0.0 @1.98 %50.6
-0.50 @1.81 %55.2 %0.0 @2.23 %44.8
-0.25 @1.59 %62.7 %0.0 @2.68 %37.3
0.0 @1.38 %72.5 %23.9 @3.64 %27.5
+0.25 @1.31 %76.3 %0.0 @4.21 %23.7
+0.50 @1.26 %79.1 %0.0 @4.78 %20.9
+0.75 @1.18 %84.5 %0.0 @6.46 %15.5
+1.00 @1.10 %90.7 %12.8 @10.79 %9.3
+1.25 @1.09 %91.4 %0.0 @11.58 %8.6
+1.50 @1.09 %91.9 %0.0 @12.37 %8.1
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.27 %78.7 %0.0 @4.70 %21.3
+2.00 @1.32 %75.5 %23.2 @4.08 %24.5
+2.25 @1.52 %65.6 %0.0 @2.91 %34.4
+2.50 @1.72 %58.0 %0.0 @2.38 %42.0
+2.75 Ana Hat @1.90 %52.6 %0.0 @2.11 %47.4
+3.00 @2.19 %45.6 %22.8 @1.84 %54.4
+3.25 @2.51 %39.8 %0.0 @1.66 %60.2
+3.50 @2.84 %35.3 %0.0 @1.54 %64.8
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 5.6% 4.6% 3.0% 1.1% 0.3% 0.1%
1 Gol 8.6% 11.2% 5.8% 2.1% 0.6% 0.1%
2 Gol 9.1% 10.0% 5.6% 2.1% 0.6% 0.1%
3 Gol 5.8% 6.5% 3.6% 1.3% 0.4% 0.1%
4 Gol 2.8% 3.1% 1.7% 0.6% 0.2% 0.0%
5 Gol 1.1% 1.2% 0.7% 0.2% 0.1% 0.0%
St-Pryvé St-Hilaire — Son 5 Maç
G vs Wasquehal (E)
4 - 0
M vs Chantilly (E)
0 - 1
B vs Furiani-Agliani (E)
1 - 1
Blois — Son 5 Maç
M vs Biesheim (E)
0 - 1
M vs Chantilly (D)
2 - 0
G vs Haguenau (D)
2 - 4
M vs Thionville Lusitanos (E)
0 - 3
G vs Wasquehal (E)
1 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.