Fransa
National 2 - Group B •
25.04.2026 — 19:00
Blois
Elo: 1464λ (Beklenen Gol): 0.93
0 - 1
Tamamlandı
İY: 0 - 0
Epinal
Elo: 1464λ (Beklenen Gol): 1.39
Model Güven Derecesi:
%64
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Blois - Epinal mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 0.93, Dep: 1.39 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Epinal %46.7 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %40.8, Karşılıklı Gol Var olasılığı %46.3, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %29.2 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %47.2
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Blois xG
1.24
Dengeli
Epinal xG
1.60
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%24.1
X (Beraberlik)
%29.2
2 (Deplasman)
%46.7
Çifte Şans 1X: %53.3
Çifte Şans X2: %75.9
Çifte Şans 12: %70.8
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %89.1
0.5 Alt: %10.9
1.5 Üst: %68.2
1.5 Alt: %31.8
2.5 Üst: %40.8
2.5 Alt: %59.2
3.5 Üst: %20.4
3.5 Alt: %79.6
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%46.3
KG Yok
%53.7
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%13.7
0-1
%12.8
0-0
%10.8
0-2
%9.5
1-2
%8.8
1-0
%8.2
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %19.8
İY X: %46.5
İY 2: %33.7
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %64.0
İY 0.5 Alt: %36.0
İY 1.5 Üst: %28.6
İY 1.5 Alt: %71.4
İY 2.5 Üst: %8.8
İY 2.5 Alt: %91.2
İY 3.5 Üst: %2.1
İY 3.5 Alt: %97.9
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
3.94
+
Dep
4.71
=
Toplam
8.65
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %49.8
8.5 Alt: %50.3
9.5 Üst: %36.7
9.5 Alt: %63.3
10.5 Üst: %25.4
10.5 Alt: %74.7
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 3.98 Korner (Ev: 1.81, Dep: 2.17)
İY 4.5 Üst: %36.7
İY 4.5 Alt: %63.3
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %33.2 |
Eşit: %13.3 |
Dep: %53.5
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
21.4
Ev: 9.7 • Dep: 11.7
İsabetli Şut
7.4
Ev: 3.4 • Dep: 4
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %47.3
21.5 Alt: %52.7
23.5 Şut Üst: %31.1
23.5 Alt: %68.9
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %46.7
7.5 Alt: %53.3
8.5 İsabetli Üst: %33.0
8.5 Alt: %67.0
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiBlois
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Epinal
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Blois (+0.50)
@1.87
%53.4 İhtimal
İade (Push): %0.0
Epinal (-0.50)
@2.15
%46.6 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.25 Gol Üst
@2.12
%47.1 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.25 Gol Alt
@1.89
%52.9 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @11.64 | %8.6 | %0.0 | @1.09 | %91.4 |
| -1.25 | @10.74 | %9.3 | %0.0 | @1.10 | %90.7 |
| -1.00 | @9.83 | %10.2 | %15.5 | @1.11 | %89.8 |
| -0.75 | @5.64 | %17.7 | %0.0 | @1.22 | %82.3 |
| -0.50 | @4.15 | %24.1 | %0.0 | @1.32 | %75.9 |
| -0.25 | @3.54 | %28.2 | %0.0 | @1.39 | %71.8 |
| 0.0 | @2.93 | %34.1 | %29.3 | @1.52 | %65.9 |
| +0.25 | @2.20 | %45.4 | %0.0 | @1.83 | %54.6 |
| +0.50 Ana Hat | @1.87 | %53.4 | %0.0 | @2.15 | %46.6 |
| +0.75 | @1.65 | %60.6 | %0.0 | @2.54 | %39.4 |
| +1.00 | @1.43 | %70.1 | %23.8 | @3.34 | %29.9 |
| +1.25 | @1.35 | %74.1 | %0.0 | @3.86 | %25.9 |
| +1.50 | @1.30 | %77.2 | %0.0 | @4.38 | %22.8 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.59 | %63.0 | %0.0 | @2.70 | %37.0 |
| +2.00 | @1.79 | %56.0 | %27.5 | @2.27 | %44.0 |
| +2.25 Ana Hat | @2.12 | %47.1 | %0.0 | @1.89 | %52.9 |
| +2.50 | @2.46 | %40.6 | %0.0 | @1.68 | %59.4 |
| +2.75 | @2.96 | %33.8 | %0.0 | @1.51 | %66.2 |
| +3.00 | @3.96 | %25.3 | %20.5 | @1.34 | %74.7 |
| +3.25 | @4.47 | %22.4 | %0.0 | @1.29 | %77.6 |
| +3.50 | @4.98 | %20.1 | %0.0 | @1.25 | %79.9 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 10.9% | 12.8% | 9.6% | 4.4% | 1.5% | 0.4% |
| 1 Gol | 8.2% | 13.7% | 8.9% | 4.1% | 1.4% | 0.4% |
| 2 Gol | 4.2% | 5.9% | 4.1% | 1.9% | 0.7% | 0.2% |
| 3 Gol | 1.3% | 1.8% | 1.3% | 0.6% | 0.2% | 0.1% |
| 4 Gol | 0.3% | 0.4% | 0.3% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.1% | 0.1% | 0.1% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
Blois — Son 5 Maç
M
vs St-Pryvé St-Hilaire (D)
5 - 2
M
vs Biesheim (E)
0 - 1
M
vs Chantilly (D)
2 - 0
G
vs Haguenau (D)
2 - 4
M
vs Thionville Lusitanos (E)
0 - 3
Epinal — Son 5 Maç
M
vs Wasquehal (D)
2 - 1
G
vs Biesheim (D)
0 - 1
G
vs Biesheim (D)
1 - 2
M
vs Biesheim (E)
2 - 4
M
vs Biesheim (E)
0 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.