Fransa
National 2 - Group C •
14.03.2026 — 22:00
Bobigny
Elo: 1511λ (Beklenen Gol): 1.89
7 - 0
Tamamlandı
İY: 3 - 0
Rousset-Ste Victoire
Elo: 1391λ (Beklenen Gol): 1.05
Model Güven Derecesi:
%64
Veri Kalitesi Bildirimi: Ev sahibi ekibin son dönem maç verisi 5'ten azdır (4 maç). Lig ortalamasına doğru yumuşatma ağırlığı artırıldı. | Deplasman ekibinin son dönem maç verisi 5'ten azdır (2 maç).
Bobigny - Rousset-Ste Victoire mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.89, Dep: 1.05 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Bobigny %56.0 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %56.3, Karşılıklı Gol Var olasılığı %56.1, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %23.9 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %72.5
AI Sharp Pick (Yüksek Model Mutabakatı)
MS 1 (Ev Sahibi Galibiyeti)
Hibrit İhtimal
%56.0
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Bobigny xG
2.31
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
Rousset-Ste Victoire xG
1.24
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (2.31 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (1.89 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%56.0
X (Beraberlik)
%23.9
2 (Deplasman)
%20.1
Çifte Şans 1X: %79.9
Çifte Şans X2: %44.0
Çifte Şans 12: %76.1
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %93.9
0.5 Alt: %6.2
1.5 Üst: %80.0
1.5 Alt: %20.0
2.5 Üst: %56.3
2.5 Alt: %43.7
3.5 Üst: %34.0
3.5 Alt: %66.1
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%56.1
KG Yok
%43.9
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%11.3
2-1
%9.9
2-0
%9.4
1-0
%9.2
3-1
%6.2
0-0
%6.1
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %41.3
İY X: %40.2
İY 2: %18.6
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %72.5
İY 0.5 Alt: %27.5
İY 1.5 Üst: %38.8
İY 1.5 Alt: %61.2
İY 2.5 Üst: %14.7
İY 2.5 Alt: %85.3
İY 3.5 Üst: %4.4
İY 3.5 Alt: %95.6
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
5.88
+
Dep
3.99
=
Toplam
9.86
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %65.2
8.5 Alt: %34.8
9.5 Üst: %52.5
9.5 Alt: %47.5
10.5 Üst: %40.0
10.5 Alt: %60.0
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.54 Korner (Ev: 2.7, Dep: 1.83)
İY 4.5 Üst: %47.5
İY 4.5 Alt: %52.5
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %67.1 |
Eşit: %10.8 |
Dep: %22.1
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~1.95
+
Dep
~2.3
=
Toplam
~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4
3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0
4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5
5.5 Kart Alt: %74.5
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%17.3
Ev KK: %7.7
Orta Risk
Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
25.2
Ev: 15.6 • Dep: 9.6
İsabetli Şut
8.8
Ev: 5.5 • Dep: 3.3
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %76.3
21.5 Alt: %23.8
23.5 Şut Üst: %61.8
23.5 Alt: %38.2
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %65.5
7.5 Alt: %34.5
8.5 İsabetli Üst: %52.1
8.5 Alt: %47.9
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiBobigny
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Rousset-Ste Victoire
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Bobigny (-0.75)
@2.01
%49.7 İhtimal
İade (Push): %0.0
Rousset-Ste Victoire (+0.75)
@1.99
%50.4 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.75 Gol Üst
@2.00
%50.1 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.75 Gol Alt
@2.00
%49.9 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @3.10 | %32.2 | %0.0 | @1.48 | %67.8 |
| -1.25 | @2.74 | %36.5 | %0.0 | @1.57 | %63.5 |
| -1.00 | @2.38 | %42.0 | %23.3 | @1.72 | %58.0 |
| -0.75 Ana Hat | @2.01 | %49.7 | %0.0 | @1.99 | %50.4 |
| -0.50 | @1.80 | %55.5 | %0.0 | @2.25 | %44.5 |
| -0.25 | @1.58 | %63.2 | %0.0 | @2.71 | %36.8 |
| 0.0 | @1.37 | %73.3 | %24.2 | @3.74 | %26.8 |
| +0.25 | @1.30 | %76.9 | %0.0 | @4.34 | %23.1 |
| +0.50 | @1.25 | %79.7 | %0.0 | @4.93 | %20.3 |
| +0.75 | @1.17 | %85.1 | %0.0 | @6.72 | %14.9 |
| +1.00 | @1.10 | %91.3 | %12.7 | @11.48 | %8.7 |
| +1.25 | @1.09 | %91.9 | %0.0 | @12.31 | %8.1 |
| +1.50 | @1.08 | %92.4 | %0.0 | @13.14 | %7.6 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.30 | %76.9 | %0.0 | @4.34 | %23.1 |
| +2.00 | @1.36 | %73.3 | %24.0 | @3.75 | %26.7 |
| +2.25 | @1.58 | %63.3 | %0.0 | @2.73 | %36.7 |
| +2.50 | @1.79 | %55.7 | %0.0 | @2.26 | %44.3 |
| +2.75 Ana Hat | @2.00 | %50.1 | %0.0 | @2.00 | %49.9 |
| +3.00 | @2.34 | %42.8 | %22.7 | @1.75 | %57.3 |
| +3.25 | @2.68 | %37.3 | %0.0 | @1.59 | %62.7 |
| +3.50 | @3.03 | %33.1 | %0.0 | @1.49 | %67.0 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 6.2% | 4.8% | 3.0% | 1.0% | 0.3% | 0.1% |
| 1 Gol | 9.3% | 11.4% | 5.6% | 2.0% | 0.5% | 0.1% |
| 2 Gol | 9.5% | 10.0% | 5.3% | 1.9% | 0.5% | 0.1% |
| 3 Gol | 6.0% | 6.3% | 3.3% | 1.2% | 0.3% | 0.1% |
| 4 Gol | 2.8% | 3.0% | 1.6% | 0.6% | 0.1% | 0.0% |
| 5 Gol | 1.1% | 1.1% | 0.6% | 0.2% | 0.1% | 0.0% |
Bobigny — Son 5 Maç
G
vs Rumilly Vallières (E)
3 - 2
G
vs Frejus St-Raphael (D)
1 - 2
B
vs Rousset-Ste Victoire (D)
0 - 0
B
vs Toulon (E)
1 - 1
Rousset-Ste Victoire — Son 5 Maç
M
vs Grasse (D)
3 - 1
B
vs Bobigny (E)
0 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
1 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 04.10.2025 | National 2 - Group C | Rousset-Ste Victoire | 0 - 0 | Bobigny |