Fransa
National 2 - Group C •
02.05.2026 — 19:00
Rumilly Vallières
Elo: 1534λ (Beklenen Gol): 1.38
3 - 2
Tamamlandı
İY: 1 - 1
Bobigny
Elo: 1513λ (Beklenen Gol): 1.59
Model Güven Derecesi:
%59
Veri Kalitesi Bildirimi: Ev sahibi ekibin son dönem maç verisi 5'ten azdır (1 maç). Lig ortalamasına doğru yumuşatma ağırlığı artırıldı.
Rumilly Vallières - Bobigny mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.38, Dep: 1.58 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Bobigny %41.6 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %56.8, Karşılıklı Gol Var olasılığı %60.3, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %26.0 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %55.4
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Rumilly Vallières xG
1.60
Dengeli
Bobigny xG
1.64
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%32.4
X (Beraberlik)
%26.0
2 (Deplasman)
%41.6
Çifte Şans 1X: %58.4
Çifte Şans X2: %67.6
Çifte Şans 12: %74.0
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %93.9
0.5 Alt: %6.1
1.5 Üst: %80.3
1.5 Alt: %19.7
2.5 Üst: %56.8
2.5 Alt: %43.2
3.5 Üst: %34.4
3.5 Alt: %65.6
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%60.3
KG Yok
%39.7
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%12.1
1-2
%9.0
2-1
%7.8
0-1
%7.4
0-2
%6.5
1-0
%6.3
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %26.6
İY X: %41.2
İY 2: %32.3
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %72.7
İY 0.5 Alt: %27.3
İY 1.5 Üst: %39.3
İY 1.5 Alt: %60.7
İY 2.5 Üst: %14.9
İY 2.5 Alt: %85.1
İY 3.5 Üst: %4.5
İY 3.5 Alt: %95.5
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
4.85
+
Dep
5.13
=
Toplam
9.98
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %66.5
8.5 Alt: %33.5
9.5 Üst: %54.0
9.5 Alt: %46.1
10.5 Üst: %41.4
10.5 Alt: %58.6
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.59 Korner (Ev: 2.23, Dep: 2.36)
İY 4.5 Üst: %48.5
İY 4.5 Alt: %51.5
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %40.2 |
Eşit: %12.8 |
Dep: %47.1
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~1.95
+
Dep
~2.3
=
Toplam
~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4
3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0
4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5
5.5 Kart Alt: %74.5
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%17.3
Ev KK: %7.7
Orta Risk
Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
25.3
Ev: 12.4 • Dep: 12.9
İsabetli Şut
8.8
Ev: 4.4 • Dep: 4.4
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %77.1
21.5 Alt: %22.9
23.5 Şut Üst: %62.9
23.5 Alt: %37.1
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %65.6
7.5 Alt: %34.4
8.5 İsabetli Üst: %52.2
8.5 Alt: %47.8
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiRumilly Vallières
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Bobigny
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Rumilly Vallières (+0.25)
@1.91
%52.4 İhtimal
İade (Push): %0.0
Bobigny (-0.25)
@2.10
%47.6 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.75 Gol Üst
@1.96
%50.9 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.75 Gol Alt
@2.04
%49.1 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @6.76 | %14.8 | %0.0 | @1.17 | %85.2 |
| -1.25 | @6.17 | %16.2 | %0.0 | @1.19 | %83.8 |
| -1.00 | @5.57 | %17.9 | %17.6 | @1.22 | %82.1 |
| -0.75 | @3.87 | %25.9 | %0.0 | @1.35 | %74.1 |
| -0.50 | @3.09 | %32.4 | %0.0 | @1.48 | %67.6 |
| -0.25 | @2.68 | %37.3 | %0.0 | @1.59 | %62.7 |
| 0.0 | @2.28 | %43.9 | %26.3 | @1.78 | %56.1 |
| +0.25 Ana Hat | @1.91 | %52.4 | %0.0 | @2.10 | %47.6 |
| +0.50 | @1.71 | %58.6 | %0.0 | @2.42 | %41.4 |
| +0.75 | @1.53 | %65.3 | %0.0 | @2.88 | %34.7 |
| +1.00 | @1.36 | %73.7 | %20.4 | @3.79 | %26.4 |
| +1.25 | @1.30 | %76.6 | %0.0 | @4.28 | %23.4 |
| +1.50 | @1.27 | %79.0 | %0.0 | @4.77 | %21.0 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.29 | %77.5 | %0.0 | @4.45 | %22.5 |
| +2.00 | @1.35 | %74.0 | %23.7 | @3.85 | %26.0 |
| +2.25 | @1.56 | %64.1 | %0.0 | @2.78 | %36.0 |
| +2.50 | @1.77 | %56.4 | %0.0 | @2.30 | %43.6 |
| +2.75 Ana Hat | @1.96 | %50.9 | %0.0 | @2.04 | %49.1 |
| +3.00 | @2.29 | %43.7 | %22.6 | @1.78 | %56.3 |
| +3.25 | @2.62 | %38.2 | %0.0 | @1.62 | %61.8 |
| +3.50 | @2.95 | %33.9 | %0.0 | @1.51 | %66.2 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 6.1% | 7.4% | 6.6% | 3.5% | 1.4% | 0.4% |
| 1 Gol | 6.3% | 12.2% | 9.0% | 4.8% | 1.9% | 0.6% |
| 2 Gol | 4.9% | 7.8% | 6.2% | 3.3% | 1.3% | 0.4% |
| 3 Gol | 2.3% | 3.6% | 2.9% | 1.5% | 0.6% | 0.2% |
| 4 Gol | 0.8% | 1.2% | 1.0% | 0.5% | 0.2% | 0.1% |
| 5 Gol | 0.2% | 0.3% | 0.3% | 0.1% | 0.1% | 0.0% |
Rumilly Vallières — Son 5 Maç
M
vs Bobigny (D)
3 - 2
Bobigny — Son 5 Maç
M
vs Limonest (E)
1 - 2
M
vs Istres (D)
1 - 0
G
vs Andrézieux (E)
3 - 0
M
vs Cannes (D)
1 - 0
M
vs Hyères (E)
0 - 2
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
1 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 30.01.2026 | National 2 - Group C | Bobigny | 3 - 2 | Rumilly Vallières |