Fransa
Ligue 1 •
26.04.2026 — 20:00
Jaraaf
Elo: 1595λ (Beklenen Gol): 1.49
1 - 0
Tamamlandı
İY: 0 - 0
La Linguère
Elo: 1420λ (Beklenen Gol): 0.36
Model Güven Derecesi:
%90
Jaraaf - La Linguère mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.49, Dep: 0.36 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Jaraaf %65.2 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %28.4, Karşılıklı Gol Var olasılığı %24.3, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %26.6 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %78
AI Sharp Pick (Yüksek Model Mutabakatı)
MS 1 (Ev Sahibi Galibiyeti)
Hibrit İhtimal
%62.5
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Jaraaf xG
1.91
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
La Linguère xG
0.80
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.91 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (1.49 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%65.3
X (Beraberlik)
%26.6
2 (Deplasman)
%8.1
Çifte Şans 1X: %91.9
Çifte Şans X2: %34.8
Çifte Şans 12: %73.4
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %83.7
0.5 Alt: %16.3
1.5 Üst: %56.0
1.5 Alt: %44.0
2.5 Üst: %28.4
2.5 Alt: %71.6
3.5 Üst: %11.8
3.5 Alt: %88.2
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%24.3
KG Yok
%75.7
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-0
%22.7
2-0
%17.4
0-0
%16.3
1-1
%9.1
3-0
%8.7
2-1
%6.3
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %43.2
İY X: %49.0
İY 2: %7.8
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %56.2
İY 0.5 Alt: %43.8
İY 1.5 Üst: %20.7
İY 1.5 Alt: %79.3
İY 2.5 Üst: %5.2
İY 2.5 Alt: %94.8
İY 3.5 Üst: %1.0
İY 3.5 Alt: %99.0
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
5.08
+
Dep
2.5
=
Toplam
7.59
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %35.0
8.5 Alt: %65.0
9.5 Üst: %23.4
9.5 Alt: %76.7
10.5 Üst: %14.5
10.5 Alt: %85.5
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 3.49 Korner (Ev: 2.34, Dep: 1.15)
İY 4.5 Üst: %27.3
İY 4.5 Alt: %72.7
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %77.7 |
Eşit: %9.7 |
Dep: %12.7
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~1.95
+
Dep
~2.3
=
Toplam
~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4
3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0
4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5
5.5 Kart Alt: %74.5
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%17.3
Ev KK: %7.7
Orta Risk
Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
18.6
Ev: 13.1 • Dep: 5.5
İsabetli Şut
6.5
Ev: 4.7 • Dep: 1.8
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %24.7
21.5 Alt: %75.3
23.5 Şut Üst: %13.2
23.5 Alt: %86.8
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %33.0
7.5 Alt: %67.0
8.5 İsabetli Üst: %21.1
8.5 Alt: %78.9
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiJaraaf
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
La Linguère
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Jaraaf (-1.00)
@1.99
%50.3 İhtimal
İade (Push): %29.7
La Linguère (+1.00)
@2.01
%49.7 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+1.75 Gol Üst
@2.05
%48.7 İhtimal
İade (Push): %0.0
+1.75 Gol Alt
@1.95
%51.3 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @2.83 | %35.4 | %0.0 | @1.55 | %64.7 |
| -1.25 | @2.41 | %41.5 | %0.0 | @1.71 | %58.5 |
| -1.00 Ana Hat | @1.99 | %50.3 | %29.7 | @2.01 | %49.7 |
| -0.75 | @1.69 | %59.0 | %0.0 | @2.44 | %41.0 |
| -0.50 | @1.54 | %65.1 | %0.0 | @2.86 | %34.9 |
| -0.25 | @1.33 | %75.1 | %0.0 | @4.02 | %24.9 |
| 0.0 | @1.13 | %88.9 | %26.7 | @8.97 | %11.2 |
| +0.25 | @1.10 | %90.6 | %0.0 | @10.60 | %9.4 |
| +0.50 | @1.09 | %91.8 | %0.0 | @12.24 | %8.2 |
| +0.75 | @1.05 | %95.1 | %0.0 | @20.19 | %5.0 |
| +1.00 | @1.02 | %98.5 | %6.8 | @66.63 | %1.5 |
| +1.25 | @1.01 | %98.6 | %0.0 | @69.05 | %1.5 |
| +1.50 | @1.01 | %98.6 | %0.0 | @71.47 | %1.4 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 Ana Hat | @2.05 | %48.7 | %0.0 | @1.95 | %51.3 |
| +2.00 | @2.57 | %38.9 | %27.7 | @1.64 | %61.1 |
| +2.25 | @3.06 | %32.7 | %0.0 | @1.48 | %67.4 |
| +2.50 | @3.56 | %28.1 | %0.0 | @1.39 | %71.9 |
| +2.75 | @4.64 | %21.6 | %0.0 | @1.28 | %78.4 |
| +3.00 | @7.30 | %13.7 | %16.7 | @1.16 | %86.3 |
| +3.25 | @8.04 | %12.4 | %0.0 | @1.14 | %87.6 |
| +3.50 | @8.77 | %11.4 | %0.0 | @1.13 | %88.6 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 16.3% | 5.1% | 1.0% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
| 1 Gol | 22.8% | 9.2% | 1.6% | 0.2% | 0.0% | 0.0% |
| 2 Gol | 17.5% | 6.4% | 1.2% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
| 3 Gol | 8.7% | 3.2% | 0.6% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
| 4 Gol | 3.2% | 1.2% | 0.2% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| 5 Gol | 1.0% | 0.4% | 0.1% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
Jaraaf — Son 5 Maç
B
vs Gorée (D)
0 - 0
B
vs DSC (D)
0 - 0
B
vs Sonacos (D)
0 - 0
G
vs La Linguère (D)
0 - 1
G
vs Sonacos (E)
2 - 0
La Linguère — Son 5 Maç
M
vs Pikine (E)
0 - 4
M
vs Sonacos (D)
2 - 0
M
vs Jaraaf (E)
0 - 1
M
vs Jaraaf (D)
1 - 0
M
vs Jaraaf (E)
1 - 3
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
8 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 28.12.2025 | Ligue 1 | La Linguère | 0 - 1 | Jaraaf |
| 16.03.2025 | Ligue 1 | Jaraaf | 1 - 0 | La Linguère |
| 03.11.2024 | Ligue 1 | La Linguère | 1 - 3 | Jaraaf |
| 08.06.2024 | Ligue 1 | Jaraaf | 2 - 1 | La Linguère |
| 30.01.2024 | Ligue 1 | La Linguère | 1 - 2 | Jaraaf |
| 13.05.2023 | Ligue 1 | Jaraaf | 1 - 0 | La Linguère |
| 07.12.2022 | Ligue 1 | La Linguère | 2 - 1 | Jaraaf |
| 27.03.2022 | Ligue 1 | La Linguère | 1 - 1 | Jaraaf |