South-Africa
1st Division •
22.04.2026 — 16:00
Baroka FC
Elo: 1409λ (Beklenen Gol): 0.81
1 - 1
Tamamlandı
İY: 0 - 1
Gomora United FC
Elo: 1474λ (Beklenen Gol): 1.48
Model Güven Derecesi:
%61
Veri Kalitesi Bildirimi: Deplasman ekibinin son dönem maç verisi 5'ten azdır (2 maç).
Baroka FC - Gomora United FC mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 0.81, Dep: 1.48 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Gomora United FC %52.1 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %40.0, Karşılıklı Gol Var olasılığı %43.7, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %28.3 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %54.5
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Baroka FC xG
1.20
Dengeli
Gomora United FC xG
1.60
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%19.6
X (Beraberlik)
%28.3
2 (Deplasman)
%52.1
Çifte Şans 1X: %47.9
Çifte Şans X2: %80.4
Çifte Şans 12: %71.7
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %88.9
0.5 Alt: %11.1
1.5 Üst: %67.5
1.5 Alt: %32.5
2.5 Üst: %40.0
2.5 Alt: %60.0
3.5 Üst: %19.8
3.5 Alt: %80.2
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%43.7
KG Yok
%56.3
En Olası Skorlar
Top 6 Skor0-1
%14.1
1-1
%13.1
0-2
%11.1
0-0
%11.1
1-2
%9.0
1-0
%7.3
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %16.9
İY X: %46.3
İY 2: %36.8
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %63.6
İY 0.5 Alt: %36.4
İY 1.5 Üst: %28.1
İY 1.5 Alt: %71.9
İY 2.5 Üst: %8.5
İY 2.5 Alt: %91.5
İY 3.5 Üst: %2.0
İY 3.5 Alt: %98.0
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
3.71
+
Dep
4.9
=
Toplam
8.6
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %49.1
8.5 Alt: %50.9
9.5 Üst: %36.1
9.5 Alt: %63.9
10.5 Üst: %24.8
10.5 Alt: %75.2
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 3.96 Korner (Ev: 1.71, Dep: 2.25)
İY 4.5 Üst: %36.3
İY 4.5 Alt: %63.7
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %28.1 |
Eşit: %12.8 |
Dep: %59.1
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
21.2
Ev: 9 • Dep: 12.2
İsabetli Şut
7.4
Ev: 3.2 • Dep: 4.2
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %45.8
21.5 Alt: %54.2
23.5 Şut Üst: %29.8
23.5 Alt: %70.2
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %45.7
7.5 Alt: %54.3
8.5 İsabetli Üst: %32.1
8.5 Alt: %67.9
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiBaroka FC
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Gomora United FC
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Baroka FC (+0.50)
@2.08
%48.1 İhtimal
İade (Push): %0.0
Gomora United FC (-0.50)
@1.93
%51.9 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.25 Gol Üst
@2.17
%46.1 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.25 Gol Alt
@1.86
%53.9 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @15.76 | %6.3 | %0.0 | @1.07 | %93.7 |
| -1.25 | @14.71 | %6.8 | %0.0 | @1.07 | %93.2 |
| -1.00 | @13.65 | %7.3 | %13.4 | @1.08 | %92.7 |
| -0.75 | @7.16 | %14.0 | %0.0 | @1.16 | %86.0 |
| -0.50 | @5.07 | %19.7 | %0.0 | @1.25 | %80.3 |
| -0.25 | @4.35 | %23.0 | %0.0 | @1.30 | %77.0 |
| 0.0 | @3.63 | %27.5 | %28.4 | @1.38 | %72.5 |
| +0.25 | @2.53 | %39.5 | %0.0 | @1.65 | %60.5 |
| +0.50 Ana Hat | @2.08 | %48.1 | %0.0 | @1.93 | %51.9 |
| +0.75 | @1.82 | %55.1 | %0.0 | @2.22 | %45.0 |
| +1.00 | @1.56 | %64.3 | %25.2 | @2.80 | %35.7 |
| +1.25 | @1.44 | %69.4 | %0.0 | @3.27 | %30.6 |
| +1.50 | @1.36 | %73.3 | %0.0 | @3.74 | %26.7 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.61 | %62.1 | %0.0 | @2.64 | %37.9 |
| +2.00 | @1.82 | %54.9 | %27.6 | @2.22 | %45.1 |
| +2.25 Ana Hat | @2.17 | %46.1 | %0.0 | @1.86 | %53.9 |
| +2.50 | @2.51 | %39.8 | %0.0 | @1.66 | %60.2 |
| +2.75 | @3.04 | %33.0 | %0.0 | @1.49 | %67.1 |
| +3.00 | @4.10 | %24.4 | %20.3 | @1.32 | %75.6 |
| +3.25 | @4.62 | %21.6 | %0.0 | @1.28 | %78.4 |
| +3.50 | @5.15 | %19.4 | %0.0 | @1.24 | %80.6 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 11.1% | 14.2% | 11.1% | 5.5% | 2.0% | 0.6% |
| 1 Gol | 7.3% | 13.1% | 9.0% | 4.4% | 1.6% | 0.5% |
| 2 Gol | 3.3% | 4.9% | 3.6% | 1.8% | 0.7% | 0.2% |
| 3 Gol | 0.9% | 1.3% | 1.0% | 0.5% | 0.2% | 0.1% |
| 4 Gol | 0.2% | 0.3% | 0.2% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.0% | 0.0% | 0.0% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
Baroka FC — Son 5 Maç
M
vs Lerumo Lions (D)
2 - 0
M
vs Leicesterfield (E)
1 - 2
M
vs Midlands Wanderers (D)
2 - 1
M
vs Milford FC (D)
5 - 0
M
vs Hungry Lions (E)
0 - 1
Gomora United FC — Son 5 Maç
B
vs Casric Stars (E)
0 - 0
G
vs Baroka FC (E)
2 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
1 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 26.09.2025 | 1st Division | Gomora United FC | 2 - 1 | Baroka FC |