İngiltere
Premier League •
15.02.2026 — 23:30
Montego Bay United
Elo: 1500λ (Beklenen Gol): 0.78
1 - 0
Tamamlandı
İY: 0 - 0
Cavalier
Elo: 1537λ (Beklenen Gol): 0.89
Model Güven Derecesi:
%75
Montego Bay United - Cavalier mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 0.78, Dep: 0.89 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Cavalier %35.1 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %23.6, Karşılıklı Gol Var olasılığı %33.0, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %36.3 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %62
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Montego Bay United xG
1.20
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
Cavalier xG
1.16
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.20 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (0.78 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%28.7
X (Beraberlik)
%36.3
2 (Deplasman)
%35.1
Çifte Şans 1X: %64.9
Çifte Şans X2: %71.3
Çifte Şans 12: %63.7
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %80.2
0.5 Alt: %19.8
1.5 Üst: %50.8
1.5 Alt: %49.2
2.5 Üst: %23.6
2.5 Alt: %76.4
3.5 Üst: %8.9
3.5 Alt: %91.1
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%33.0
KG Yok
%67.0
En Olası Skorlar
Top 6 Skor0-0
%19.7
0-1
%15.8
1-1
%14.1
1-0
%13.7
0-2
%7.5
1-2
%5.8
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %20.7
İY X: %55.0
İY 2: %24.4
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %52.4
İY 0.5 Alt: %47.6
İY 1.5 Üst: %17.9
İY 1.5 Alt: %82.1
İY 2.5 Üst: %4.1
İY 2.5 Alt: %95.9
İY 3.5 Üst: %0.7
İY 3.5 Alt: %99.3
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
3.58
+
Dep
3.52
=
Toplam
7.1
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %28.4
8.5 Alt: %71.6
9.5 Üst: %18.0
9.5 Alt: %82.0
10.5 Üst: %10.6
10.5 Alt: %89.4
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 3.27 Korner (Ev: 1.65, Dep: 1.62)
İY 4.5 Üst: %23.1
İY 4.5 Alt: %76.9
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %43.3 |
Eşit: %15.3 |
Dep: %41.5
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
16.9
Ev: 8.6 • Dep: 8.3
İsabetli Şut
5.9
Ev: 3.1 • Dep: 2.8
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %13.2
21.5 Alt: %86.8
23.5 Şut Üst: %6.0
23.5 Alt: %94.1
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %24.2
7.5 Alt: %75.8
8.5 İsabetli Üst: %14.2
8.5 Alt: %85.8
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiMontego Bay United
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Cavalier
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Montego Bay United (0.0)
@2.22
%45.0 İhtimal
İade (Push): %36.3
Cavalier (+0.00)
@1.82
%55.0 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+1.50 Gol Üst
@1.97
%50.8 İhtimal
İade (Push): %0.0
+1.50 Gol Alt
@2.03
%49.2 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @10.76 | %9.3 | %0.0 | @1.10 | %90.7 |
| -1.25 | @9.71 | %10.3 | %0.0 | @1.11 | %89.7 |
| -1.00 | @8.67 | %11.5 | %19.4 | @1.13 | %88.5 |
| -0.75 | @4.75 | %21.0 | %0.0 | @1.27 | %79.0 |
| -0.50 | @3.49 | %28.7 | %0.0 | @1.40 | %71.3 |
| -0.25 | @2.85 | %35.1 | %0.0 | @1.54 | %65.0 |
| 0.0 Ana Hat | @2.22 | %45.0 | %36.3 | @1.82 | %55.0 |
| +0.25 | @1.75 | %57.2 | %0.0 | @2.34 | %42.8 |
| +0.50 | @1.54 | %65.0 | %0.0 | @2.85 | %35.0 |
| +0.75 | @1.37 | %73.1 | %0.0 | @3.72 | %26.9 |
| +1.00 | @1.20 | %83.7 | %22.4 | @6.12 | %16.3 |
| +1.25 | @1.17 | %85.7 | %0.0 | @7.00 | %14.3 |
| +1.50 | @1.15 | %87.3 | %0.0 | @7.88 | %12.7 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @2.32 | %43.0 | %0.0 | @1.76 | %57.0 |
| +2.00 | @3.09 | %32.4 | %27.3 | @1.48 | %67.7 |
| +2.25 | @3.67 | %27.2 | %0.0 | @1.37 | %72.8 |
| +2.50 | @4.25 | %23.5 | %0.0 | @1.31 | %76.5 |
| +2.75 | @5.72 | %17.5 | %0.0 | @1.21 | %82.5 |
| +3.00 | @9.62 | %10.4 | %14.7 | @1.12 | %89.6 |
| +3.25 | @10.44 | %9.6 | %0.0 | @1.11 | %90.4 |
| +3.50 | @11.27 | %8.9 | %0.0 | @1.10 | %91.1 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 19.8% | 15.8% | 7.5% | 2.2% | 0.5% | 0.1% |
| 1 Gol | 13.7% | 14.1% | 5.8% | 1.7% | 0.4% | 0.1% |
| 2 Gol | 5.7% | 5.1% | 2.3% | 0.7% | 0.2% | 0.0% |
| 3 Gol | 1.5% | 1.3% | 0.6% | 0.2% | 0.0% | 0.0% |
| 4 Gol | 0.3% | 0.3% | 0.1% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.0% | 0.0% | 0.0% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
Montego Bay United — Son 5 Maç
B
vs Portmore United (E)
0 - 0
M
vs Cavalier (D)
3 - 0
M
vs Portmore United (D)
2 - 0
G
vs Cavalier (E)
1 - 0
B
vs Portmore United (E)
0 - 0
Cavalier — Son 5 Maç
G
vs Montego Bay United (E)
3 - 0
M
vs Montego Bay United (D)
1 - 0
B
vs Montego Bay United (E)
1 - 1
B
vs Montego Bay United (D)
1 - 1
G
vs Montego Bay United (E)
1 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
5 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 09.12.2025 | Premier League | Cavalier | 3 - 0 | Montego Bay United |
| 27.04.2025 | Premier League | Montego Bay United | 1 - 0 | Cavalier |
| 14.02.2025 | Premier League | Cavalier | 1 - 1 | Montego Bay United |
| 19.12.2024 | Premier League | Montego Bay United | 1 - 1 | Cavalier |
| 29.01.2024 | Premier League | Cavalier | 1 - 0 | Montego Bay United |