Maç Listesine Dön
Indonesia Indian Super League • 05.05.2026 — 17:00

Mumbai City

Elo: 1515
λ (Beklenen Gol): 1.19
1 - 2
Tamamlandı
İY: 1 - 0

East Bengal II

Elo: 1591
λ (Beklenen Gol): 2.43
Model Güven Derecesi:
%71
Veri Kalitesi Bildirimi: Deplasman ekibinin son dönem maç verisi 5'ten azdır (3 maç). | İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Mumbai City - East Bengal II mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.19, Dep: 2.43 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre East Bengal II %64.0 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %70.2, Karşılıklı Gol Var olasılığı %64.2, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %19.4 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %52.3
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Mumbai City xG 1.55
Dengeli
East Bengal II xG 2.39
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %16.6
X (Beraberlik) %19.4
2 (Deplasman) %64.0

Çifte Şans 1X: %36.0
Çifte Şans X2: %83.4
Çifte Şans 12: %80.6
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %96.6 0.5 Alt: %3.4
1.5 Üst: %88.3 1.5 Alt: %11.7
2.5 Üst: %70.2 2.5 Alt: %29.8
3.5 Üst: %49.0 3.5 Alt: %51.0

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %64.2
KG Yok %35.8
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
1-2
%9.4
1-1
%8.3
0-2
%7.9
1-3
%7.6
0-3
%6.4
0-1
%5.9

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %17.2 İY X: %34.8 İY 2: %48.0
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %79.5 İY 0.5 Alt: %20.5
İY 1.5 Üst: %49.1 İY 1.5 Alt: %50.9
İY 2.5 Üst: %22.1 İY 2.5 Alt: %77.9
İY 3.5 Üst: %7.8 İY 3.5 Alt: %92.2
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 4.48
+
Dep 6.95
=
Toplam 11.43
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %80.4 8.5 Alt: %19.6
9.5 Üst: %70.5 9.5 Alt: %29.5
10.5 Üst: %59.1 10.5 Alt: %40.9

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 5.26 Korner (Ev: 2.06, Dep: 3.2)
İY 4.5 Üst: %60.4 İY 4.5 Alt: %39.6
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %18.8 | Eşit: %9.2 | Dep: %72.0
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~2.24
+
Dep ~2.65
=
Toplam ~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9 3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0 4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4 5.5 Kart Alt: %63.6

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %19.6
Ev KK: %8.8 Orta Risk Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 29.4
Ev: 11.3 • Dep: 18.1
İsabetli Şut 10.2
Ev: 4 • Dep: 6.2
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %93.3 21.5 Alt: %6.7
23.5 Şut Üst: %86.3 23.5 Alt: %13.7

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %79.9 7.5 Alt: %20.1
8.5 İsabetli Üst: %69.1 8.5 Alt: %30.9
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Mumbai City
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
East Bengal II
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Mumbai City (+1.00)
@2.09
%47.7 İhtimal
İade (Push): %22.0
East Bengal II (-1.00)
@1.91
%52.3 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+3.25 Gol Üst
@1.89
%52.8 İhtimal
İade (Push): %0.0
+3.25 Gol Alt
@2.12
%47.2 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @15.02 %6.7 %0.0 @1.07 %93.3
-1.25 @14.23 %7.0 %0.0 @1.08 %93.0
-1.00 @13.44 %7.4 %10.5 @1.08 %92.6
-0.75 @7.97 %12.6 %0.0 @1.14 %87.5
-0.50 @5.84 %17.1 %0.0 @1.21 %82.9
-0.25 @5.25 %19.1 %0.0 @1.24 %81.0
0.0 @4.66 %21.4 %20.1 @1.27 %78.6
+0.25 @3.31 %30.2 %0.0 @1.43 %69.8
+0.50 @2.68 %37.3 %0.0 @1.59 %62.8
+0.75 @2.39 %41.9 %0.0 @1.72 %58.2
+1.00 Ana Hat @2.09 %47.7 %22.0 @1.91 %52.3
+1.25 @1.85 %54.2 %0.0 @2.18 %45.8
+1.50 @1.69 %59.2 %0.0 @2.45 %40.8
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.16 %86.5 %0.0 @7.42 %13.5
+2.00 @1.18 %85.0 %18.8 @6.65 %15.0
+2.25 @1.31 %76.2 %0.0 @4.19 %23.9
+2.50 @1.45 %69.0 %0.0 @3.22 %31.0
+2.75 @1.53 %65.2 %0.0 @2.87 %34.9
+3.00 @1.66 %60.2 %22.0 @2.51 %39.8
+3.25 Ana Hat @1.89 %52.8 %0.0 @2.12 %47.2
+3.50 @2.13 %47.0 %0.0 @1.89 %53.0
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 3.4% 6.1% 8.2% 6.6% 4.0% 2.0%
1 Gol 2.7% 8.6% 9.8% 7.9% 4.8% 2.3%
2 Gol 2.0% 4.8% 5.8% 4.7% 2.9% 1.4%
3 Gol 0.8% 1.9% 2.3% 1.9% 1.1% 0.6%
4 Gol 0.2% 0.6% 0.7% 0.6% 0.3% 0.2%
5 Gol 0.1% 0.1% 0.2% 0.1% 0.1% 0.0%
Mumbai City — Son 5 Maç
B vs Bengaluru (D)
0 - 0
M vs Goa (D)
2 - 0
B vs Jamshedpur (D)
1 - 1
B vs Minerva Punjab (D)
1 - 1
M vs Minerva Punjab (E)
0 - 3
East Bengal II — Son 5 Maç
G vs Odisha (E)
3 - 0
B vs Bengaluru (E)
3 - 3
G vs Minerva Punjab (E)
3 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.