Indonesia
Indian Super League •
08.05.2026 — 14:30
SC Delhi
Elo: 1463λ (Beklenen Gol): 1.54
1 - 2
Tamamlandı
İY: 0 - 2
Odisha
Elo: 1471λ (Beklenen Gol): 0.85
Model Güven Derecesi:
%52
Veri Kalitesi Bildirimi: Ev sahibi ekibin son dönem maç verisi 5'ten azdır (3 maç). Lig ortalamasına doğru yumuşatma ağırlığı artırıldı. | Deplasman ekibinin son dönem maç verisi 5'ten azdır (3 maç). | İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
SC Delhi - Odisha mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.53, Dep: 0.84 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre SC Delhi %52.7 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %42.5, Karşılıklı Gol Var olasılığı %45.6, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %27.6 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %91.8
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
SC Delhi xG
1.91
Dengeli
Odisha xG
1.16
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%52.7
X (Beraberlik)
%27.6
2 (Deplasman)
%19.8
Çifte Şans 1X: %80.2
Çifte Şans X2: %47.3
Çifte Şans 12: %72.4
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %89.8
0.5 Alt: %10.2
1.5 Üst: %69.6
1.5 Alt: %30.4
2.5 Üst: %42.5
2.5 Alt: %57.5
3.5 Üst: %21.7
3.5 Alt: %78.3
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%45.7
KG Yok
%54.4
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-0
%13.3
1-1
%12.9
2-0
%10.9
0-0
%10.2
2-1
%9.2
0-1
%6.9
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %37.5
İY X: %45.3
İY 2: %17.2
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %65.0
İY 0.5 Alt: %35.0
İY 1.5 Üst: %29.7
İY 1.5 Alt: %70.4
İY 2.5 Üst: %9.3
İY 2.5 Alt: %90.7
İY 3.5 Üst: %2.3
İY 3.5 Alt: %97.7
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
5.17
+
Dep
3.54
=
Toplam
8.71
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %50.5
8.5 Alt: %49.5
9.5 Üst: %37.4
9.5 Alt: %62.6
10.5 Üst: %26.0
10.5 Alt: %74.0
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.01 Korner (Ev: 2.38, Dep: 1.63)
İY 4.5 Üst: %37.2
İY 4.5 Alt: %62.8
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %64.9 |
Eşit: %11.9 |
Dep: %23.3
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
21.7
Ev: 13.4 • Dep: 8.3
İsabetli Şut
7.6
Ev: 4.8 • Dep: 2.9
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %50.6
21.5 Alt: %49.4
23.5 Şut Üst: %34.1
23.5 Alt: %65.9
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %49.3
7.5 Alt: %50.7
8.5 İsabetli Üst: %35.5
8.5 Alt: %64.5
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiSC Delhi
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Odisha
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
SC Delhi (-0.50)
@1.91
%52.4 İhtimal
İade (Push): %0.0
Odisha (+0.50)
@2.10
%47.6 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.25 Gol Üst
@2.05
%48.9 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.25 Gol Alt
@1.96
%51.1 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @3.63 | %27.6 | %0.0 | @1.38 | %72.4 |
| -1.25 | @3.18 | %31.5 | %0.0 | @1.46 | %68.5 |
| -1.00 | @2.73 | %36.7 | %24.9 | @1.58 | %63.3 |
| -0.75 | @2.19 | %45.7 | %0.0 | @1.84 | %54.3 |
| -0.50 Ana Hat | @1.91 | %52.4 | %0.0 | @2.10 | %47.6 |
| -0.25 | @1.64 | %60.9 | %0.0 | @2.56 | %39.1 |
| 0.0 | @1.38 | %72.5 | %27.7 | @3.64 | %27.5 |
| +0.25 | @1.30 | %77.0 | %0.0 | @4.34 | %23.1 |
| +0.50 | @1.25 | %80.1 | %0.0 | @5.04 | %19.9 |
| +0.75 | @1.16 | %85.9 | %0.0 | @7.07 | %14.2 |
| +1.00 | @1.08 | %92.4 | %13.3 | @13.20 | %7.6 |
| +1.25 | @1.08 | %93.0 | %0.0 | @14.21 | %7.0 |
| +1.50 | @1.07 | %93.4 | %0.0 | @15.22 | %6.6 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.55 | %64.6 | %0.0 | @2.83 | %35.4 |
| +2.00 | @1.72 | %58.0 | %27.3 | @2.38 | %42.0 |
| +2.25 Ana Hat | @2.05 | %48.9 | %0.0 | @1.96 | %51.1 |
| +2.50 | @2.37 | %42.2 | %0.0 | @1.73 | %57.8 |
| +2.75 | @2.82 | %35.5 | %0.0 | @1.55 | %64.5 |
| +3.00 | @3.71 | %26.9 | %20.9 | @1.37 | %73.1 |
| +3.25 | @4.20 | %23.8 | %0.0 | @1.31 | %76.2 |
| +3.50 | @4.69 | %21.3 | %0.0 | @1.27 | %78.7 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 10.2% | 7.0% | 3.3% | 0.9% | 0.2% | 0.0% |
| 1 Gol | 13.4% | 13.0% | 5.1% | 1.4% | 0.3% | 0.1% |
| 2 Gol | 11.0% | 9.3% | 3.9% | 1.1% | 0.2% | 0.0% |
| 3 Gol | 5.6% | 4.7% | 2.0% | 0.6% | 0.1% | 0.0% |
| 4 Gol | 2.2% | 1.8% | 0.8% | 0.2% | 0.0% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.7% | 0.6% | 0.2% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
SC Delhi — Son 5 Maç
B
vs Minerva Punjab (E)
0 - 0
B
vs Mohammedan (E)
2 - 2
M
vs Chennaiyin (D)
1 - 0
Odisha — Son 5 Maç
B
vs Bengaluru (E)
1 - 1
M
vs East Bengal II (D)
3 - 0
M
vs Kerala Blasters (D)
2 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.