Brazil
Cearense - 2 •
14.03.2026 — 22:00
Barbalha
Elo: 1483λ (Beklenen Gol): 1.78
0 - 0
Tamamlandı
İY: 0 - 0
Crato
Elo: 1509λ (Beklenen Gol): 1.43
Model Güven Derecesi:
%65
Veri Kalitesi Bildirimi: Deplasman ekibinin son dönem maç verisi 5'ten azdır (4 maç).
Barbalha - Crato mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.78, Dep: 1.43 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Barbalha %45.1 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %62.1, Karşılıklı Gol Var olasılığı %63.9, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %24.6 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %84.3
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Barbalha xG
2.00
Dengeli
Crato xG
1.60
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%45.1
X (Beraberlik)
%24.6
2 (Deplasman)
%30.3
Çifte Şans 1X: %69.7
Çifte Şans X2: %54.9
Çifte Şans 12: %75.4
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %95.1
0.5 Alt: %4.9
1.5 Üst: %83.7
1.5 Alt: %16.3
2.5 Üst: %62.1
2.5 Alt: %37.9
3.5 Üst: %39.8
3.5 Alt: %60.2
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%63.9
KG Yok
%36.1
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%11.1
2-1
%9.2
1-2
%7.4
2-2
%6.5
1-0
%6.5
2-0
%6.4
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %35.0
İY X: %39.4
İY 2: %25.7
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %75.4
İY 0.5 Alt: %24.6
İY 1.5 Üst: %43.0
İY 1.5 Alt: %57.0
İY 2.5 Üst: %17.5
İY 2.5 Alt: %82.5
İY 3.5 Üst: %5.7
İY 3.5 Alt: %94.3
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
5.65
+
Dep
4.79
=
Toplam
10.44
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %71.5
8.5 Alt: %28.5
9.5 Üst: %59.6
9.5 Alt: %40.4
10.5 Üst: %47.2
10.5 Alt: %52.8
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.8 Korner (Ev: 2.6, Dep: 2.2)
İY 4.5 Üst: %52.4
İY 4.5 Alt: %47.6
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %54.4 |
Eşit: %12.1 |
Dep: %33.5
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
26.8
Ev: 14.9 • Dep: 11.9
İsabetli Şut
9.4
Ev: 5.3 • Dep: 4.1
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %84.6
21.5 Alt: %15.4
23.5 Şut Üst: %73.0
23.5 Alt: %27.0
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %71.7
7.5 Alt: %28.3
8.5 İsabetli Üst: %59.2
8.5 Alt: %40.8
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiBarbalha
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Crato
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Barbalha (-0.25)
@1.96
%51.1 İhtimal
İade (Push): %0.0
Crato (+0.25)
@2.05
%48.9 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+3.00 Gol Üst
@1.99
%50.4 İhtimal
İade (Push): %22.6
+3.00 Gol Alt
@2.01
%49.6 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @4.15 | %24.1 | %0.0 | @1.32 | %75.9 |
| -1.25 | @3.72 | %26.9 | %0.0 | @1.37 | %73.1 |
| -1.00 | @3.29 | %30.4 | %20.7 | @1.44 | %69.6 |
| -0.75 | @2.61 | %38.4 | %0.0 | @1.62 | %61.6 |
| -0.50 | @2.24 | %44.7 | %0.0 | @1.81 | %55.3 |
| -0.25 Ana Hat | @1.96 | %51.1 | %0.0 | @2.05 | %48.9 |
| 0.0 | @1.68 | %59.6 | %24.9 | @2.47 | %40.4 |
| +0.25 | @1.53 | %65.3 | %0.0 | @2.89 | %34.7 |
| +0.50 | @1.44 | %69.7 | %0.0 | @3.30 | %30.3 |
| +0.75 | @1.32 | %75.9 | %0.0 | @4.15 | %24.1 |
| +1.00 | @1.20 | %83.4 | %16.4 | @6.01 | %16.6 |
| +1.25 | @1.18 | %84.9 | %0.0 | @6.60 | %15.2 |
| +1.50 | @1.16 | %86.1 | %0.0 | @7.19 | %13.9 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.23 | %81.4 | %0.0 | @5.39 | %18.6 |
| +2.00 | @1.27 | %78.8 | %21.9 | @4.72 | %21.2 |
| +2.25 | @1.45 | %69.1 | %0.0 | @3.24 | %30.9 |
| +2.50 | @1.62 | %61.6 | %0.0 | @2.60 | %38.4 |
| +2.75 | @1.76 | %56.7 | %0.0 | @2.31 | %43.3 |
| +3.00 Ana Hat | @1.99 | %50.4 | %22.6 | @2.01 | %49.6 |
| +3.25 | @2.27 | %44.0 | %0.0 | @1.78 | %56.0 |
| +3.50 | @2.56 | %39.0 | %0.0 | @1.64 | %61.0 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 4.9% | 5.1% | 4.2% | 2.0% | 0.7% | 0.2% |
| 1 Gol | 6.5% | 11.2% | 7.4% | 3.5% | 1.3% | 0.4% |
| 2 Gol | 6.5% | 9.3% | 6.6% | 3.1% | 1.1% | 0.3% |
| 3 Gol | 3.8% | 5.5% | 3.9% | 1.9% | 0.7% | 0.2% |
| 4 Gol | 1.7% | 2.4% | 1.7% | 0.8% | 0.3% | 0.1% |
| 5 Gol | 0.6% | 0.9% | 0.6% | 0.3% | 0.1% | 0.0% |
Barbalha — Son 5 Maç
B
vs Iguatu (D)
3 - 3
B
vs Cariri (D)
1 - 1
G
vs Cariri (E)
3 - 1
G
vs Uniclinic Atletico Clube (E)
2 - 0
M
vs Uniclinic Atletico Clube (D)
3 - 2
Crato — Son 5 Maç
M
vs Guarani De Juazeiro (D)
3 - 1
M
vs Guarani De Juazeiro (E)
1 - 2
G
vs Barbalha (D)
1 - 3
B
vs Guarani De Juazeiro (E)
1 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
1 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 07.03.2021 | Cearense - 1 | Barbalha | 1 - 3 | Crato |