South-Africa
Super League Women •
09.05.2026 — 17:00
Zulte-Waregem W
Elo: 1488λ (Beklenen Gol): 1.14
4 - 1
Tamamlandı
İY: 1 - 1
Gent W
Elo: 1383λ (Beklenen Gol): 0.96
Model Güven Derecesi:
%80
Zulte-Waregem W - Gent W mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.14, Dep: 0.95 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Zulte-Waregem W %38.9 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %34.9, Karşılıklı Gol Var olasılığı %42.9, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %31.8 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %49.3
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Zulte-Waregem W xG
1.55
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
Gent W xG
1.20
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.55 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (1.14 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%38.9
X (Beraberlik)
%31.8
2 (Deplasman)
%29.3
Çifte Şans 1X: %70.7
Çifte Şans X2: %61.1
Çifte Şans 12: %68.2
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %86.7
0.5 Alt: %13.3
1.5 Üst: %63.0
1.5 Alt: %37.0
2.5 Üst: %35.0
2.5 Alt: %65.1
3.5 Üst: %16.1
3.5 Alt: %83.9
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%42.9
KG Yok
%57.1
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%14.4
0-0
%13.3
1-0
%13.0
0-1
%10.7
2-0
%8.0
2-1
%7.7
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %28.2
İY X: %49.3
İY 2: %22.5
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %60.4
İY 0.5 Alt: %39.6
İY 1.5 Üst: %25.0
İY 1.5 Alt: %75.0
İY 2.5 Üst: %7.0
İY 2.5 Alt: %93.0
İY 3.5 Üst: %1.5
İY 3.5 Alt: %98.5
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
4.38
+
Dep
3.77
=
Toplam
8.15
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %42.9
8.5 Alt: %57.1
9.5 Üst: %30.2
9.5 Alt: %69.8
10.5 Üst: %20.0
10.5 Alt: %80.1
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 3.75 Korner (Ev: 2.01, Dep: 1.74)
İY 4.5 Üst: %32.2
İY 4.5 Alt: %67.8
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %51.3 |
Eşit: %13.9 |
Dep: %34.8
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~1.95
+
Dep
~2.3
=
Toplam
~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4
3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0
4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5
5.5 Kart Alt: %74.5
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%17.3
Ev KK: %7.7
Orta Risk
Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
20
Ev: 11 • Dep: 9
İsabetli Şut
7
Ev: 3.9 • Dep: 3.1
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %35.7
21.5 Alt: %64.3
23.5 Şut Üst: %21.3
23.5 Alt: %78.7
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %40.1
7.5 Alt: %59.9
8.5 İsabetli Üst: %27.1
8.5 Alt: %72.9
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiZulte-Waregem W
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Gent W
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Zulte-Waregem W (-0.25)
@2.16
%46.2 İhtimal
İade (Push): %0.0
Gent W (+0.25)
@1.86
%53.8 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.00 Gol Üst
@2.06
%48.4 İhtimal
İade (Push): %28.1
+2.00 Gol Alt
@1.94
%51.6 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @6.02 | %16.6 | %0.0 | @1.20 | %83.4 |
| -1.25 | @5.35 | %18.7 | %0.0 | @1.23 | %81.3 |
| -1.00 | @4.68 | %21.4 | %22.2 | @1.27 | %78.7 |
| -0.75 | @3.21 | %31.2 | %0.0 | @1.45 | %68.8 |
| -0.50 | @2.58 | %38.8 | %0.0 | @1.63 | %61.2 |
| -0.25 Ana Hat | @2.16 | %46.2 | %0.0 | @1.86 | %53.8 |
| 0.0 | @1.75 | %57.0 | %31.9 | @2.33 | %43.0 |
| +0.25 | @1.53 | %65.2 | %0.0 | @2.87 | %34.9 |
| +0.50 | @1.41 | %70.7 | %0.0 | @3.41 | %29.3 |
| +0.75 | @1.28 | %77.9 | %0.0 | @4.52 | %22.1 |
| +1.00 | @1.15 | %86.7 | %18.4 | @7.50 | %13.3 |
| +1.25 | @1.14 | %88.0 | %0.0 | @8.35 | %12.0 |
| +1.50 | @1.12 | %89.1 | %0.0 | @9.20 | %10.9 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.76 | %56.9 | %0.0 | @2.32 | %43.2 |
| +2.00 Ana Hat | @2.06 | %48.4 | %28.1 | @1.94 | %51.6 |
| +2.25 | @2.47 | %40.5 | %0.0 | @1.68 | %59.5 |
| +2.50 | @2.87 | %34.9 | %0.0 | @1.53 | %65.2 |
| +2.75 | @3.57 | %28.1 | %0.0 | @1.39 | %72.0 |
| +3.00 | @5.09 | %19.7 | %18.9 | @1.24 | %80.3 |
| +3.25 | @5.68 | %17.6 | %0.0 | @1.21 | %82.4 |
| +3.50 | @6.27 | %15.9 | %0.0 | @1.19 | %84.1 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 13.3% | 10.7% | 5.6% | 1.8% | 0.4% | 0.1% |
| 1 Gol | 13.0% | 14.4% | 6.4% | 2.0% | 0.5% | 0.1% |
| 2 Gol | 8.0% | 7.7% | 3.7% | 1.2% | 0.3% | 0.1% |
| 3 Gol | 3.1% | 2.9% | 1.4% | 0.4% | 0.1% | 0.0% |
| 4 Gol | 0.9% | 0.8% | 0.4% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.2% | 0.2% | 0.1% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
Zulte-Waregem W — Son 5 Maç
B
vs Genk W (E)
0 - 0
G
vs Gent W (D)
0 - 1
M
vs Westerlo W (D)
2 - 1
B
vs Genk W (E)
3 - 3
G
vs Westerlo W (D)
1 - 5
Gent W — Son 5 Maç
M
vs Zulte-Waregem W (E)
0 - 1
G
vs Westerlo W (E)
1 - 0
G
vs Westerlo W (D)
1 - 3
B
vs Zulte-Waregem W (D)
1 - 1
M
vs Zulte-Waregem W (E)
0 - 2
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
8 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 02.05.2026 | Super League Women | Gent W | 0 - 1 | Zulte-Waregem W |
| 14.02.2026 | Super League Women | Zulte-Waregem W | 1 - 1 | Gent W |
| 13.12.2025 | Super League Women | Gent W | 0 - 2 | Zulte-Waregem W |
| 18.10.2025 | Super League Women | Zulte-Waregem W | 0 - 0 | Gent W |
| 09.05.2025 | Super League Women | Gent W | 0 - 1 | Zulte-Waregem W |
| 19.04.2025 | Super League Women | Zulte-Waregem W | 1 - 0 | Gent W |
| 01.02.2025 | Super League Women | Zulte-Waregem W | 0 - 3 | Gent W |
| 08.11.2024 | Super League Women | Gent W | 0 - 3 | Zulte-Waregem W |