South-Africa
Super League Women •
04.04.2026 — 17:00
Club Brugge W
Elo: 1490λ (Beklenen Gol): 1.23
0 - 2
Tamamlandı
İY: 0 - 0
Anderlecht W
Elo: 1665λ (Beklenen Gol): 3.00
Model Güven Derecesi:
%90
Club Brugge W - Anderlecht W mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.23, Dep: 3.00 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Anderlecht W %72.5 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %79.3, Karşılıklı Gol Var olasılığı %67.7, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %15.2 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %66.3
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Club Brugge W xG
1.60
Dengeli
Anderlecht W xG
2.75
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%12.2
X (Beraberlik)
%15.2
2 (Deplasman)
%72.5
Çifte Şans 1X: %27.5
Çifte Şans X2: %87.8
Çifte Şans 12: %84.8
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %98.0
0.5 Alt: %2.0
1.5 Üst: %92.8
1.5 Alt: %7.2
2.5 Üst: %79.3
2.5 Alt: %20.7
3.5 Üst: %60.8
3.5 Alt: %39.2
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%67.7
KG Yok
%32.4
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-2
%8.1
1-3
%8.1
0-2
%6.6
0-3
%6.6
1-4
%6.1
1-1
%5.8
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %14.6
İY X: %30.4
İY 2: %55.1
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %84.1
İY 0.5 Alt: %16.0
İY 1.5 Üst: %57.0
İY 1.5 Alt: %43.0
İY 2.5 Üst: %28.8
İY 2.5 Alt: %71.2
İY 3.5 Üst: %11.5
İY 3.5 Alt: %88.5
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
4.56
+
Dep
8.17
=
Toplam
12.72
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %88.7
8.5 Alt: %11.3
9.5 Üst: %81.5
9.5 Alt: %18.5
10.5 Üst: %72.4
10.5 Alt: %27.6
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 5.85 Korner (Ev: 2.1, Dep: 3.76)
İY 4.5 Üst: %69.5
İY 4.5 Alt: %30.5
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %12.2 |
Eşit: %6.9 |
Dep: %80.9
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~1.95
+
Dep
~2.3
=
Toplam
~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4
3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0
4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5
5.5 Kart Alt: %74.5
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%17.3
Ev KK: %7.7
Orta Risk
Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
31.6
Ev: 11.6 • Dep: 20
İsabetli Şut
11.5
Ev: 4.1 • Dep: 7.4
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %96.9
21.5 Alt: %3.1
23.5 Şut Üst: %92.9
23.5 Alt: %7.1
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %88.5
7.5 Alt: %11.5
8.5 İsabetli Üst: %80.8
8.5 Alt: %19.2
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiClub Brugge W
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Anderlecht W
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Club Brugge W (+1.50)
@1.99
%50.3 İhtimal
İade (Push): %0.0
Anderlecht W (-1.50)
@2.01
%49.7 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+3.75 Gol Üst
@1.91
%52.3 İhtimal
İade (Push): %0.0
+3.75 Gol Alt
@2.10
%47.7 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @20.13 | %5.0 | %0.0 | @1.05 | %95.0 |
| -1.25 | @19.31 | %5.2 | %0.0 | @1.05 | %94.8 |
| -1.00 | @18.49 | %5.4 | %8.2 | @1.06 | %94.6 |
| -0.75 | @10.59 | %9.4 | %0.0 | @1.10 | %90.6 |
| -0.50 | @7.61 | %13.1 | %0.0 | @1.15 | %86.9 |
| -0.25 | @6.98 | %14.3 | %0.0 | @1.17 | %85.7 |
| 0.0 | @6.35 | %15.8 | %16.6 | @1.19 | %84.3 |
| +0.25 | @4.28 | %23.4 | %0.0 | @1.30 | %76.6 |
| +0.50 | @3.36 | %29.7 | %0.0 | @1.42 | %70.3 |
| +0.75 | @3.02 | %33.1 | %0.0 | @1.50 | %66.9 |
| +1.00 | @2.67 | %37.4 | %20.5 | @1.60 | %62.6 |
| +1.25 | @2.24 | %44.6 | %0.0 | @1.80 | %55.4 |
| +1.50 Ana Hat | @1.99 | %50.3 | %0.0 | @2.01 | %49.7 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.09 | %91.5 | %0.0 | @11.75 | %8.5 |
| +2.00 | @1.10 | %90.8 | %14.7 | @10.82 | %9.2 |
| +2.25 | @1.20 | %83.6 | %0.0 | @6.09 | %16.4 |
| +2.50 | @1.29 | %77.4 | %0.0 | @4.43 | %22.6 |
| +2.75 | @1.33 | %74.9 | %0.0 | @3.99 | %25.1 |
| +3.00 | @1.39 | %71.8 | %20.1 | @3.54 | %28.2 |
| +3.25 | @1.57 | %63.8 | %0.0 | @2.76 | %36.2 |
| +3.50 | @1.74 | %57.4 | %0.0 | @2.35 | %42.6 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 2.0% | 4.3% | 7.2% | 7.2% | 5.4% | 3.2% |
| 1 Gol | 1.5% | 6.3% | 8.8% | 8.8% | 6.6% | 4.0% |
| 2 Gol | 1.2% | 3.6% | 5.4% | 5.4% | 4.1% | 2.4% |
| 3 Gol | 0.5% | 1.5% | 2.2% | 2.2% | 1.7% | 1.0% |
| 4 Gol | 0.2% | 0.5% | 0.7% | 0.7% | 0.5% | 0.3% |
| 5 Gol | 0.0% | 0.1% | 0.2% | 0.2% | 0.1% | 0.1% |
Club Brugge W — Son 5 Maç
M
vs Standard Liege W (E)
0 - 3
M
vs OH Leuven W (D)
2 - 1
M
vs Anderlecht W (E)
2 - 3
G
vs Standard Liege W (E)
4 - 2
G
vs OH Leuven W (E)
2 - 0
Anderlecht W — Son 5 Maç
G
vs Club Brugge W (D)
2 - 3
G
vs Genk W (E)
2 - 1
G
vs Genk W (D)
1 - 3
G
vs Club Brugge W (E)
2 - 1
G
vs Club Brugge W (D)
1 - 3
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
7 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 21.02.2026 | Super League Women | Club Brugge W | 2 - 3 | Anderlecht W |
| 08.11.2025 | Super League Women | Anderlecht W | 2 - 1 | Club Brugge W |
| 27.09.2025 | Super League Women | Club Brugge W | 1 - 3 | Anderlecht W |
| 10.05.2025 | Super League Women | Anderlecht W | 3 - 1 | Club Brugge W |
| 12.04.2025 | Super League Women | Club Brugge W | 0 - 1 | Anderlecht W |
| 22.03.2025 | Super League Women | Club Brugge W | 1 - 1 | Anderlecht W |
| 19.10.2024 | Super League Women | Club Brugge W | 2 - 1 | Anderlecht W |