South-Africa
Super League Women •
16.05.2026 — 14:30
Club Brugge W
Elo: 1462λ (Beklenen Gol): 1.11
0 - 2
Tamamlandı
İY: 0 - 0
OH Leuven W
Elo: 1602λ (Beklenen Gol): 1.57
Model Güven Derecesi:
%80
Club Brugge W - OH Leuven W mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.11, Dep: 1.57 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre OH Leuven W %47.1 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %50.0, Karşılıklı Gol Var olasılığı %53.9, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %27.0 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %79.9
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Club Brugge W xG
1.55
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
OH Leuven W xG
1.64
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.55 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (1.11 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%26.0
X (Beraberlik)
%27.0
2 (Deplasman)
%47.1
Çifte Şans 1X: %52.9
Çifte Şans X2: %74.0
Çifte Şans 12: %73.0
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %92.2
0.5 Alt: %7.9
1.5 Üst: %75.5
1.5 Alt: %24.5
2.5 Üst: %50.0
2.5 Alt: %50.0
3.5 Üst: %28.0
3.5 Alt: %72.0
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%53.9
KG Yok
%46.1
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%12.9
0-1
%9.9
1-2
%9.4
0-2
%8.5
0-0
%7.8
1-0
%6.7
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %21.9
İY X: %43.2
İY 2: %34.9
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %69.2
İY 0.5 Alt: %30.9
İY 1.5 Üst: %34.6
İY 1.5 Alt: %65.4
İY 2.5 Üst: %12.0
İY 2.5 Alt: %88.0
İY 3.5 Üst: %3.3
İY 3.5 Alt: %96.7
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
4.31
+
Dep
5.09
=
Toplam
9.4
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %59.5
8.5 Alt: %40.5
9.5 Üst: %46.5
9.5 Alt: %53.6
10.5 Üst: %34.2
10.5 Alt: %65.8
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.32 Korner (Ev: 1.98, Dep: 2.34)
İY 4.5 Üst: %43.4
İY 4.5 Alt: %56.6
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %33.7 |
Eşit: %12.8 |
Dep: %53.5
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
23.5
Ev: 10.8 • Dep: 12.7
İsabetli Şut
8.2
Ev: 3.8 • Dep: 4.4
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %65.2
21.5 Alt: %34.8
23.5 Şut Üst: %49.0
23.5 Alt: %51.0
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %57.6
7.5 Alt: %42.4
8.5 İsabetli Üst: %43.7
8.5 Alt: %56.4
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiClub Brugge W
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
OH Leuven W
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Club Brugge W (+0.50)
@1.88
%53.2 İhtimal
İade (Push): %0.0
OH Leuven W (-0.50)
@2.14
%46.8 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.50 Gol Üst
@2.01
%49.7 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.50 Gol Alt
@1.99
%50.4 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @9.65 | %10.4 | %0.0 | @1.12 | %89.6 |
| -1.25 | @8.89 | %11.3 | %0.0 | @1.13 | %88.8 |
| -1.00 | @8.13 | %12.3 | %15.7 | @1.14 | %87.7 |
| -0.75 | @5.06 | %19.8 | %0.0 | @1.25 | %80.2 |
| -0.50 | @3.84 | %26.1 | %0.0 | @1.35 | %74.0 |
| -0.25 | @3.32 | %30.1 | %0.0 | @1.43 | %69.9 |
| 0.0 | @2.80 | %35.8 | %27.2 | @1.56 | %64.2 |
| +0.25 | @2.18 | %45.9 | %0.0 | @1.85 | %54.2 |
| +0.50 Ana Hat | @1.88 | %53.2 | %0.0 | @2.14 | %46.8 |
| +0.75 | @1.67 | %60.0 | %0.0 | @2.50 | %40.0 |
| +1.00 | @1.46 | %68.7 | %22.6 | @3.20 | %31.3 |
| +1.25 | @1.38 | %72.7 | %0.0 | @3.66 | %27.3 |
| +1.50 | @1.32 | %75.8 | %0.0 | @4.13 | %24.2 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.39 | %71.7 | %0.0 | @3.54 | %28.3 |
| +2.00 | @1.50 | %66.9 | %25.7 | @3.02 | %33.2 |
| +2.25 | @1.76 | %57.0 | %0.0 | @2.32 | %43.0 |
| +2.50 Ana Hat | @2.01 | %49.7 | %0.0 | @1.99 | %50.4 |
| +2.75 | @2.30 | %43.4 | %0.0 | @1.77 | %56.6 |
| +3.00 | @2.83 | %35.4 | %22.1 | @1.55 | %64.7 |
| +3.25 | @3.23 | %31.0 | %0.0 | @1.45 | %69.1 |
| +3.50 | @3.63 | %27.5 | %0.0 | @1.38 | %72.5 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 7.9% | 10.0% | 8.5% | 4.4% | 1.7% | 0.5% |
| 1 Gol | 6.8% | 13.0% | 9.4% | 4.9% | 1.9% | 0.6% |
| 2 Gol | 4.3% | 6.7% | 5.2% | 2.7% | 1.1% | 0.3% |
| 3 Gol | 1.6% | 2.5% | 1.9% | 1.0% | 0.4% | 0.1% |
| 4 Gol | 0.4% | 0.7% | 0.5% | 0.3% | 0.1% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.1% | 0.2% | 0.1% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
Club Brugge W — Son 5 Maç
G
vs Standard Liege W (E)
2 - 1
M
vs OH Leuven W (D)
2 - 1
M
vs Anderlecht W (E)
0 - 2
M
vs OH Leuven W (D)
2 - 1
M
vs Anderlecht W (E)
2 - 3
OH Leuven W — Son 5 Maç
G
vs Club Brugge W (E)
2 - 1
G
vs Westerlo W (E)
2 - 0
G
vs Club Brugge W (E)
2 - 1
M
vs Club Brugge W (D)
2 - 0
G
vs Club Brugge W (E)
2 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
8 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 25.04.2026 | Super League Women | OH Leuven W | 2 - 1 | Club Brugge W |
| 14.03.2026 | Super League Women | OH Leuven W | 2 - 1 | Club Brugge W |
| 23.11.2025 | Super League Women | Club Brugge W | 2 - 0 | OH Leuven W |
| 11.10.2025 | Super League Women | OH Leuven W | 2 - 1 | Club Brugge W |
| 03.05.2025 | Super League Women | Club Brugge W | 0 - 1 | OH Leuven W |
| 30.04.2025 | Super League Women | OH Leuven W | 3 - 0 | Club Brugge W |
| 01.02.2025 | Super League Women | Club Brugge W | 1 - 3 | OH Leuven W |
| 09.11.2024 | Super League Women | OH Leuven W | 2 - 0 | Club Brugge W |