Cambodia
Elite Two •
27.02.2026 — 16:00
APEJES Academy
Elo: 1557λ (Beklenen Gol): 1.60
0 - 2
Tamamlandı
İY: 0 - 1
Eding Sport
Elo: 1480λ (Beklenen Gol): 1.04
Model Güven Derecesi:
%70
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
APEJES Academy - Eding Sport mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.60, Dep: 1.04 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre APEJES Academy %49.4 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %49.2, Karşılıklı Gol Var olasılığı %52.6, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %26.8 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %70
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
APEJES Academy xG
1.95
Dengeli
Eding Sport xG
1.24
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%49.4
X (Beraberlik)
%26.8
2 (Deplasman)
%23.9
Çifte Şans 1X: %76.1
Çifte Şans X2: %50.7
Çifte Şans 12: %73.2
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %91.9
0.5 Alt: %8.1
1.5 Üst: %74.9
1.5 Alt: %25.1
2.5 Üst: %49.2
2.5 Alt: %50.8
3.5 Üst: %27.3
3.5 Alt: %72.7
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%52.6
KG Yok
%47.4
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%12.8
1-0
%10.5
2-1
%9.5
2-0
%9.1
0-0
%8.0
0-1
%6.6
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %36.3
İY X: %43.2
İY 2: %20.5
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %68.7
İY 0.5 Alt: %31.3
İY 1.5 Üst: %34.0
İY 1.5 Alt: %66.0
İY 2.5 Üst: %11.7
İY 2.5 Alt: %88.3
İY 3.5 Üst: %3.2
İY 3.5 Alt: %96.8
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
5.3
+
Dep
3.96
=
Toplam
9.26
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %57.8
8.5 Alt: %42.2
9.5 Üst: %44.7
9.5 Alt: %55.3
10.5 Üst: %32.5
10.5 Alt: %67.5
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.26 Korner (Ev: 2.44, Dep: 1.82)
İY 4.5 Üst: %42.2
İY 4.5 Alt: %57.8
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %60.7 |
Eşit: %12.1 |
Dep: %27.2
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~1.95
+
Dep
~2.3
=
Toplam
~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4
3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0
4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5
5.5 Kart Alt: %74.5
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%17.3
Ev KK: %7.7
Orta Risk
Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
23.3
Ev: 13.8 • Dep: 9.5
İsabetli Şut
8.2
Ev: 4.9 • Dep: 3.3
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %63.7
21.5 Alt: %36.4
23.5 Şut Üst: %47.2
23.5 Alt: %52.8
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %57.1
7.5 Alt: %42.9
8.5 İsabetli Üst: %43.2
8.5 Alt: %56.8
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiAPEJES Academy
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Eding Sport
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
APEJES Academy (-0.50)
@2.04
%49.1 İhtimal
İade (Push): %0.0
Eding Sport (+0.50)
@1.96
%50.9 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.50 Gol Üst
@2.05
%48.8 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.50 Gol Alt
@1.95
%51.2 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @3.86 | %25.9 | %0.0 | @1.35 | %74.1 |
| -1.25 | @3.41 | %29.3 | %0.0 | @1.41 | %70.7 |
| -1.00 | @2.96 | %33.7 | %23.2 | @1.51 | %66.3 |
| -0.75 | @2.36 | %42.4 | %0.0 | @1.74 | %57.6 |
| -0.50 Ana Hat | @2.04 | %49.1 | %0.0 | @1.96 | %50.9 |
| -0.25 | @1.76 | %56.7 | %0.0 | @2.31 | %43.3 |
| 0.0 | @1.49 | %67.2 | %26.9 | @3.05 | %32.8 |
| +0.25 | @1.38 | %72.3 | %0.0 | @3.61 | %27.7 |
| +0.50 | @1.32 | %76.0 | %0.0 | @4.17 | %24.0 |
| +0.75 | @1.22 | %82.1 | %0.0 | @5.60 | %17.9 |
| +1.00 | @1.12 | %89.3 | %14.8 | @9.32 | %10.7 |
| +1.25 | @1.11 | %90.1 | %0.0 | @10.13 | %9.9 |
| +1.50 | @1.10 | %90.9 | %0.0 | @10.94 | %9.1 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.41 | %71.0 | %0.0 | @3.45 | %29.0 |
| +2.00 | @1.52 | %65.9 | %25.9 | @2.94 | %34.1 |
| +2.25 | @1.78 | %56.1 | %0.0 | @2.28 | %43.9 |
| +2.50 Ana Hat | @2.05 | %48.8 | %0.0 | @1.95 | %51.2 |
| +2.75 | @2.35 | %42.5 | %0.0 | @1.74 | %57.5 |
| +3.00 | @2.91 | %34.4 | %22.0 | @1.52 | %65.6 |
| +3.25 | @3.32 | %30.1 | %0.0 | @1.43 | %69.9 |
| +3.50 | @3.73 | %26.8 | %0.0 | @1.37 | %73.2 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 8.1% | 6.6% | 3.9% | 1.4% | 0.4% | 0.1% |
| 1 Gol | 10.6% | 12.9% | 6.2% | 2.2% | 0.6% | 0.1% |
| 2 Gol | 9.2% | 9.6% | 5.0% | 1.7% | 0.5% | 0.1% |
| 3 Gol | 4.9% | 5.1% | 2.7% | 0.9% | 0.2% | 0.1% |
| 4 Gol | 2.0% | 2.0% | 1.1% | 0.4% | 0.1% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.6% | 0.7% | 0.3% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
APEJES Academy — Son 5 Maç
M
vs Foncha ST (D)
3 - 0
G
vs Foncha ST (E)
4 - 1
B
vs Canon (D)
1 - 1
G
vs Canon (E)
2 - 1
B
vs Canon (D)
2 - 2
Eding Sport — Son 5 Maç
B
vs Sable (E)
1 - 1
B
vs Atlantic (D)
1 - 1
M
vs Atlantic (D)
2 - 0
B
vs Union Douala (D)
1 - 1
B
vs Union Douala (E)
0 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.