Maç Listesine Dön
Cambodia Elite Two • 23.04.2026 — 15:00

FAP

Elo: 1485
λ (Beklenen Gol): 1.39
4 - 1
Tamamlandı
İY: 4 - 0

Eding Sport

Elo: 1443
λ (Beklenen Gol): 1.45
Model Güven Derecesi:
%61
Veri Kalitesi Bildirimi: Ev sahibi ekibin son dönem maç verisi 5'ten azdır (3 maç). Lig ortalamasına doğru yumuşatma ağırlığı artırıldı. | İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
FAP - Eding Sport mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.39, Dep: 1.45 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Eding Sport %38.0 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %53.9, Karşılıklı Gol Var olasılığı %58.3, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %26.9 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %55.3
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
FAP xG 1.64
Dengeli
Eding Sport xG 1.60
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %35.2
X (Beraberlik) %26.9
2 (Deplasman) %38.0

Çifte Şans 1X: %62.0
Çifte Şans X2: %64.8
Çifte Şans 12: %73.1
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %93.2 0.5 Alt: %6.8
1.5 Üst: %78.4 1.5 Alt: %21.6
2.5 Üst: %53.9 2.5 Alt: %46.1
3.5 Üst: %31.6 3.5 Alt: %68.4

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %58.3
KG Yok %41.7
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
1-1
%12.7
1-2
%8.5
2-1
%8.2
0-1
%7.6
1-0
%7.3
0-0
%6.8

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %28.0 İY X: %42.2 İY 2: %29.8
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %71.2 İY 0.5 Alt: %28.8
İY 1.5 Üst: %37.2 İY 1.5 Alt: %62.8
İY 2.5 Üst: %13.6 İY 2.5 Alt: %86.4
İY 3.5 Üst: %4.0 İY 3.5 Alt: %96.0
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 4.87
+
Dep 4.83
=
Toplam 9.7
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %63.3 8.5 Alt: %36.7
9.5 Üst: %50.4 9.5 Alt: %49.6
10.5 Üst: %38.0 10.5 Alt: %62.0

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.46 Korner (Ev: 2.24, Dep: 2.22)
İY 4.5 Üst: %46.1 İY 4.5 Alt: %53.9
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %44.0 | Eşit: %13.0 | Dep: %43.1
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~1.95
+
Dep ~2.3
=
Toplam ~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4 3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0 4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5 5.5 Kart Alt: %74.5

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %17.3
Ev KK: %7.7 Orta Risk Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 24.5
Ev: 12.5 • Dep: 12
İsabetli Şut 8.6
Ev: 4.4 • Dep: 4.1
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %72.2 21.5 Alt: %27.8
23.5 Şut Üst: %56.9 23.5 Alt: %43.1

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %62.3 7.5 Alt: %37.7
8.5 İsabetli Üst: %48.6 8.5 Alt: %51.4
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
FAP
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Eding Sport
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
FAP (0.0)
@2.08
%48.1 İhtimal
İade (Push): %27.0
Eding Sport (+0.00)
@1.93
%51.9 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+2.75 Gol Üst
@2.10
%47.7 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.75 Gol Alt
@1.91
%52.3 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @6.13 %16.3 %0.0 @1.19 %83.7
-1.25 @5.56 %18.0 %0.0 @1.22 %82.0
-1.00 @4.98 %20.1 %18.8 @1.25 %79.9
-0.75 @3.52 %28.4 %0.0 @1.40 %71.6
-0.50 @2.85 %35.1 %0.0 @1.54 %64.9
-0.25 @2.46 %40.6 %0.0 @1.68 %59.4
0.0 Ana Hat @2.08 %48.1 %27.0 @1.93 %51.9
+0.25 @1.78 %56.2 %0.0 @2.28 %43.8
+0.50 @1.61 %62.2 %0.0 @2.64 %37.9
+0.75 @1.45 %68.9 %0.0 @3.22 %31.1
+1.00 @1.29 %77.4 %19.7 @4.42 %22.6
+1.25 @1.25 %79.9 %0.0 @4.96 %20.2
+1.50 @1.22 %81.8 %0.0 @5.50 %18.2
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.33 %75.1 %0.0 @4.02 %24.9
+2.00 @1.41 %71.1 %24.7 @3.46 %28.9
+2.25 @1.64 %61.1 %0.0 @2.57 %38.9
+2.50 @1.87 %53.6 %0.0 @2.15 %46.5
+2.75 Ana Hat @2.10 %47.7 %0.0 @1.91 %52.3
+3.00 @2.49 %40.1 %22.5 @1.67 %59.9
+3.25 @2.85 %35.0 %0.0 @1.54 %65.0
+3.50 @3.22 %31.1 %0.0 @1.45 %68.9
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 6.8% 7.7% 6.2% 3.0% 1.1% 0.3%
1 Gol 7.3% 12.8% 8.6% 4.2% 1.5% 0.4%
2 Gol 5.7% 8.2% 6.0% 2.9% 1.0% 0.3%
3 Gol 2.6% 3.8% 2.8% 1.3% 0.5% 0.1%
4 Gol 0.9% 1.3% 1.0% 0.5% 0.2% 0.0%
5 Gol 0.3% 0.4% 0.3% 0.1% 0.0% 0.0%
FAP — Son 5 Maç
M vs Sable (D)
2 - 1
M vs Bafmeng United (D)
2 - 0
M vs Bafmeng United (E)
2 - 3
Eding Sport — Son 5 Maç
M vs Foncha ST (E)
0 - 1
M vs Atlantic (E)
2 - 3
M vs Union Douala (D)
2 - 0
B vs Les Astres (E)
1 - 1
G vs APEJES Academy (D)
0 - 2
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.