Cambodia
Elite Two •
06.05.2026 — 18:00
Eding Sport
Elo: 1441λ (Beklenen Gol): 1.19
0 - 7
Tamamlandı
İY: 0 - 1
APEJES Academy
Elo: 1557λ (Beklenen Gol): 1.45
Model Güven Derecesi:
%72
Eding Sport - APEJES Academy mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.19, Dep: 1.45 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre APEJES Academy %42.0 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %49.1, Karşılıklı Gol Var olasılığı %54.2, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %27.8 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %81.3
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Eding Sport xG
1.55
Dengeli
APEJES Academy xG
1.60
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%30.3
X (Beraberlik)
%27.8
2 (Deplasman)
%42.0
Çifte Şans 1X: %58.0
Çifte Şans X2: %69.7
Çifte Şans 12: %72.2
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %91.9
0.5 Alt: %8.1
1.5 Üst: %74.9
1.5 Alt: %25.1
2.5 Üst: %49.1
2.5 Alt: %50.9
3.5 Üst: %27.2
3.5 Alt: %72.8
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%54.2
KG Yok
%45.8
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%13.3
0-1
%9.4
1-2
%8.9
0-0
%8.1
1-0
%7.6
0-2
%7.5
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %24.5
İY X: %43.8
İY 2: %31.7
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %68.7
İY 0.5 Alt: %31.3
İY 1.5 Üst: %34.0
İY 1.5 Alt: %66.0
İY 2.5 Üst: %11.7
İY 2.5 Alt: %88.3
İY 3.5 Üst: %3.2
İY 3.5 Alt: %96.8
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
4.48
+
Dep
4.83
=
Toplam
9.31
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %58.4
8.5 Alt: %41.6
9.5 Üst: %45.3
9.5 Alt: %54.7
10.5 Üst: %33.1
10.5 Alt: %66.9
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.28 Korner (Ev: 2.06, Dep: 2.22)
İY 4.5 Üst: %42.6
İY 4.5 Alt: %57.4
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %39.0 |
Eşit: %13.2 |
Dep: %47.9
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
23.3
Ev: 11.3 • Dep: 12
İsabetli Şut
8.1
Ev: 4 • Dep: 4.1
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %63.6
21.5 Alt: %36.4
23.5 Şut Üst: %47.2
23.5 Alt: %52.8
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %56.7
7.5 Alt: %43.4
8.5 İsabetli Üst: %42.7
8.5 Alt: %57.3
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiEding Sport
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
APEJES Academy
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Eding Sport (+0.25)
@1.95
%51.4 İhtimal
İade (Push): %0.0
APEJES Academy (-0.25)
@2.06
%48.6 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.50 Gol Üst
@2.05
%48.8 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.50 Gol Alt
@1.95
%51.2 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @7.82 | %12.8 | %0.0 | @1.15 | %87.2 |
| -1.25 | @7.14 | %14.0 | %0.0 | @1.16 | %86.0 |
| -1.00 | @6.45 | %15.5 | %17.5 | @1.18 | %84.5 |
| -0.75 | @4.24 | %23.6 | %0.0 | @1.31 | %76.4 |
| -0.50 | @3.30 | %30.3 | %0.0 | @1.43 | %69.7 |
| -0.25 | @2.84 | %35.2 | %0.0 | @1.54 | %64.8 |
| 0.0 | @2.38 | %42.0 | %27.9 | @1.72 | %58.0 |
| +0.25 Ana Hat | @1.95 | %51.4 | %0.0 | @2.06 | %48.6 |
| +0.50 | @1.72 | %58.2 | %0.0 | @2.39 | %41.8 |
| +0.75 | @1.53 | %65.2 | %0.0 | @2.87 | %34.8 |
| +1.00 | @1.35 | %74.0 | %21.4 | @3.85 | %26.0 |
| +1.25 | @1.30 | %77.1 | %0.0 | @4.37 | %22.9 |
| +1.50 | @1.26 | %79.6 | %0.0 | @4.90 | %20.4 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.41 | %71.0 | %0.0 | @3.45 | %29.0 |
| +2.00 | @1.52 | %66.0 | %25.9 | @2.94 | %34.1 |
| +2.25 | @1.78 | %56.1 | %0.0 | @2.28 | %43.9 |
| +2.50 Ana Hat | @2.05 | %48.8 | %0.0 | @1.95 | %51.2 |
| +2.75 | @2.35 | %42.5 | %0.0 | @1.74 | %57.5 |
| +3.00 | @2.91 | %34.4 | %22.0 | @1.52 | %65.6 |
| +3.25 | @3.31 | %30.2 | %0.0 | @1.43 | %69.8 |
| +3.50 | @3.72 | %26.9 | %0.0 | @1.37 | %73.2 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 8.1% | 9.5% | 7.5% | 3.6% | 1.3% | 0.4% |
| 1 Gol | 7.6% | 13.3% | 9.0% | 4.3% | 1.6% | 0.5% |
| 2 Gol | 5.1% | 7.4% | 5.3% | 2.6% | 0.9% | 0.3% |
| 3 Gol | 2.0% | 2.9% | 2.1% | 1.0% | 0.4% | 0.1% |
| 4 Gol | 0.6% | 0.9% | 0.6% | 0.3% | 0.1% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.1% | 0.2% | 0.2% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
Eding Sport — Son 5 Maç
M
vs Sable (D)
3 - 1
M
vs FAP (D)
4 - 1
M
vs Foncha ST (E)
0 - 1
M
vs Atlantic (E)
2 - 3
M
vs Union Douala (D)
2 - 0
APEJES Academy — Son 5 Maç
G
vs Foncha ST (E)
4 - 0
M
vs Eding Sport (E)
0 - 2
M
vs Foncha ST (D)
3 - 0
G
vs Foncha ST (E)
4 - 1
B
vs Canon (D)
1 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
1 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 27.02.2026 | Elite Two | APEJES Academy | 0 - 2 | Eding Sport |