Maç Listesine Dön
Fransa Ligue 1 • 12.04.2026 — 19:30

Stade de Mbour

Elo: 1480
λ (Beklenen Gol): 0.98
0 - 0
Tamamlandı
İY: 0 - 0

AS Camberene

Elo: 1478
λ (Beklenen Gol): 1.04
Model Güven Derecesi:
%52
Veri Kalitesi Bildirimi: Ev sahibi ekibin son dönem maç verisi 5'ten azdır (2 maç). Lig ortalamasına doğru yumuşatma ağırlığı artırıldı. | Deplasman ekibinin son dönem maç verisi 5'ten azdır (3 maç).
Stade de Mbour - AS Camberene mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 0.98, Dep: 1.04 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre AS Camberene %35.3 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %32.8, Karşılıklı Gol Var olasılığı %41.3, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %32.7 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %58.7
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Stade de Mbour xG 1.51
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
AS Camberene xG 1.24
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.51 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (0.98 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %32.0
X (Beraberlik) %32.7
2 (Deplasman) %35.3

Çifte Şans 1X: %64.7
Çifte Şans X2: %68.0
Çifte Şans 12: %67.3
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %85.7 0.5 Alt: %14.3
1.5 Üst: %60.9 1.5 Alt: %39.1
2.5 Üst: %32.8 2.5 Alt: %67.2
3.5 Üst: %14.6 3.5 Alt: %85.4

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %41.3
KG Yok %58.7
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
1-1
%14.5
0-0
%14.3
0-1
%12.8
1-0
%12.0
0-2
%7.2
1-2
%7.0

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %23.8 İY X: %50.4 İY 2: %25.8
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %59.0 İY 0.5 Alt: %41.0
İY 1.5 Üst: %23.6 İY 1.5 Alt: %76.4
İY 2.5 Üst: %6.4 İY 2.5 Alt: %93.6
İY 3.5 Üst: %1.4 İY 3.5 Alt: %98.6
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 4.05
+
Dep 3.96
=
Toplam 8
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %40.8 8.5 Alt: %59.2
9.5 Üst: %28.4 9.5 Alt: %71.6
10.5 Üst: %18.4 10.5 Alt: %81.6

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 3.68 Korner (Ev: 1.86, Dep: 1.82)
İY 4.5 Üst: %30.9 İY 4.5 Alt: %69.1
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %44.1 | Eşit: %14.3 | Dep: %41.6
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~2.24
+
Dep ~2.65
=
Toplam ~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9 3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0 4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4 5.5 Kart Alt: %63.6

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %19.6
Ev KK: %8.8 Orta Risk Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 19.5
Ev: 10 • Dep: 9.5
İsabetli Şut 6.8
Ev: 3.6 • Dep: 3.3
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %31.7 21.5 Alt: %68.3
23.5 Şut Üst: %18.2 23.5 Alt: %81.8

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %37.5 7.5 Alt: %62.5
8.5 İsabetli Üst: %24.8 8.5 Alt: %75.2
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Stade de Mbour
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
AS Camberene
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Stade de Mbour (0.0)
@2.10
%47.6 İhtimal
İade (Push): %32.7
AS Camberene (+0.00)
@1.91
%52.4 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+1.75 Gol Üst
@1.84
%54.4 İhtimal
İade (Push): %0.0
+1.75 Gol Alt
@2.19
%45.6 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @8.22 %12.2 %0.0 @1.14 %87.8
-1.25 @7.41 %13.5 %0.0 @1.16 %86.5
-1.00 @6.59 %15.2 %19.8 @1.18 %84.8
-0.75 @4.08 %24.5 %0.0 @1.32 %75.5
-0.50 @3.13 %32.0 %0.0 @1.47 %68.0
-0.25 @2.61 %38.3 %0.0 @1.62 %61.7
0.0 Ana Hat @2.10 %47.6 %32.7 @1.91 %52.4
+0.25 @1.73 %57.8 %0.0 @2.37 %42.2
+0.50 @1.54 %64.7 %0.0 @2.84 %35.3
+0.75 @1.38 %72.4 %0.0 @3.62 %27.6
+1.00 @1.22 %82.1 %21.2 @5.59 %17.9
+1.25 @1.19 %84.2 %0.0 @6.35 %15.8
+1.50 @1.16 %85.9 %0.0 @7.10 %14.1
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 Ana Hat @1.84 %54.4 %0.0 @2.19 %45.6
+2.00 @2.20 %45.5 %28.1 @1.83 %54.5
+2.25 @2.63 %38.1 %0.0 @1.61 %61.9
+2.50 @3.06 %32.7 %0.0 @1.49 %67.3
+2.75 @3.85 %26.0 %0.0 @1.35 %74.0
+3.00 @5.64 %17.7 %18.2 @1.22 %82.3
+3.25 @6.27 %15.9 %0.0 @1.19 %84.1
+3.50 @6.90 %14.5 %0.0 @1.17 %85.5
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 14.3% 12.8% 7.2% 2.5% 0.6% 0.1%
1 Gol 12.0% 14.6% 7.0% 2.4% 0.6% 0.1%
2 Gol 6.4% 6.6% 3.4% 1.2% 0.3% 0.1%
3 Gol 2.1% 2.2% 1.1% 0.4% 0.1% 0.0%
4 Gol 0.5% 0.5% 0.3% 0.1% 0.0% 0.0%
5 Gol 0.1% 0.1% 0.1% 0.0% 0.0% 0.0%
Stade de Mbour — Son 5 Maç
B vs HLM (E)
0 - 0
M vs AS Camberene (D)
2 - 1
AS Camberene — Son 5 Maç
M vs Wally Daan (E)
1 - 2
G vs Pikine (E)
1 - 0
G vs Stade de Mbour (E)
2 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
1 Maç
Tarih Lig Ev Sahibi Skor Deplasman
14.12.2025 Ligue 1 AS Camberene 2 - 1 Stade de Mbour